Podziękowanie za przygotowania Świętego Tridum Paschalnego

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do głębszego i piękniejszego przeżycia Świętego Tridum Paschalnego.  Przede wszystkim ministrantom wraz z ojcem ceremoniarzem o. Michałem, naszym kapłanom spowiadającym w tym wzmożonym okresie, p. Amelii wraz z braćmi Pawłami i br. Mariuszem za przygotowanie pięknej dekoracji do grobu Bożego z głęboką wymową mówiącą o wartości rodziny i nierozerwalności więzów małżeńskich, braciom klerykom za przygotowanie ciemnicy, naszemu chórowi z panią dyrygent za towarzyszenie nam w trakcie całego Tridum, panu organiście, paniom i panom, którzy posprzątali i pomogli wypastować kościół, Ochotniczym Strażom Pożarnym za ich obecność i wartę przy grobie Bożym, grupie św. Jana Chrzciciela wraz z o. Mariuszem za całonocną adorację przy Ciemnicy oraz wszystkim innym, których nie sposób wymienić za wszelki wkład i pomoc w przygotowaniu do świąt Wielkie Nocy.
Wyrażamy słowa wdzięczności wobec naszych parafianom i dobrodziejów, którzy i w tym roku nie zapomnieli o nas i uraczyli nam swoimi wypiekami i wędlinami. Bardzo sobie cenimy tę formę solidarności i pamięci o klasztorze. Wszystkim Wam niech błogosławi i strzeże Zmartwychwstały.
Dziękujemy także za złożone ofiary do Bożego Grobu- te indywidualne i te zbiorowe, za które zostały zakupione kwiaty do Bożego grobu oraz na ołtarz Pański.
Dziękujemy za ofiary, które wpłynęły z poszczególnych miejscowości naszej parafii:
– Łagiewnik Nowych i ul. Maków Polnych: 1160 zł,
– Modrzewia: 810 zł.
– Łagiewnik Starych i Żywego Różańca: 1060 zł.
– Skotnik: 1300 zł.
– Parceli: 780 zł. Składamy podziękowania słowa staropolskiego „Bóg zapłać”.