II dzień Świąt Bożego Narodzenia

1. Życzenia
Wszystkim naszym parafianom, gościom przebywającym na terenie naszej parafii oraz przyjaciołom klasztoru składamy najserdeczniejsze życzenia bożonarodzeniowe. Oby miłość Jezusowa objawiona dziś w stajence betlejemskiej dotknęła serc każdego zmieniając nas w ludzi umiejących głęboko kochać dając jednocześnie doświadczenie wewnętrznego, Chrystusowego pokoju.
Błogosławionych Świat Narodzenia Pańskiego oraz dobrego, szczęśliwego i dostatniego Nowego Roku 2018!

2. Kolęda w parafii
Od 29 grudnia czyli od piątku zechcemy odwiedzić domy naszych parafian z wizytą kolędową. Szczególnie obecność nasza jest podykotowana chęcią wspólnej modlitwy, błogosławieństwem dla rodziny oraz rozmową duszpasterską. Plan kolędy przedstawia się następująco:

29 grudzień 2017 r. (piątek), godz. 16.00
ul. Jaskółcza (1)
ul. Pszczelna i ul. Kuropatwia (2 kapłanów, od początku i końca)
ul. Sójki i ul. Świetlików (1)

30 grudzień 2017 r. (sobota), godz. 10.00
ul. Łagiewnicka nr 290-346 (1)
ul. Okólna nr 166-258 i ul. Secesyjna (2 kapłanów, od początku i końca)
ul. Okólna nr 4-82 (2 kapłanów, od początku i końca)

3. Msza o uzdrowienie duszy i ciała
Zapraszamy na ostatnią w tym roku Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie. Zostanie ona odprawiona w czwartek 28 grudnia o godz. 18.00.

4. Odnowienie przyrzeczeń małżeńskich
Za tydzień przypada uroczystość Świętej Rodziny. W tym dniu zapraszamy wszystkich małżonków na Mszę św. o godz. 9.30 lub 11.00. W czasie liturgii małżonkowie z różnym stażem małżeństwa będą mogli odnowić swoje przyrzeczenia małżeńskie.

5. Msza o uzdrowienie duszy i ciała
Zapraszamy na ostatnią w tym roku Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie. Zostanie ona odprawiona w czwartek 28 grudnia o godz. 18.00.

6. Rekolekcje dla dzieci
Zapraszamy dzieci do ciekawego spędzenia ferii podczas rekolekcji w Niepokalanowie Lasku od 29 stycznia do 3 lutego. W programie modlitwa, Msza Święta, integracja, zabawa, spotkania tematyczne w grupach, zwiedzanie ciekawych miejsc, zgłębianie charyzmatu św. Maksymiliana oraz niezwykłego miejsca, które założył – Niepokalanowa. Tydzień pobytu wraz z wyżywieniem i noclegiem to 270 zł. Jako opiekun z naszej parafii pojedzie z dziećmi o. Karol Baranowski. Zgłoszenia na wyjazd oraz wszelkie pytania prosimy kierować do o. Karola. Prosimy o zgłoszenie chęci wzięcia udziału najpóźniej do 6 stycznia.