Ogłoszenia duszpasterskie

21 niedziela zwykła

 

  1. Powitanie asystenta misyjnego

W naszej wspólnocie parafialnej witamy o. Eugeniusz Różańskiego – asystenta prowincjalnego ds. misji, który dzisiaj głosi kazania. Przy okazji po Mszach św. będą zbierane ofiary na utrzymanie naszych franciszkańskich misji.

  1. I sobota miesiąca

W najbliższą sobotę przypada I sobota miesiąca. Na Mszy św. o godz. 9.00 będziemy modlić się mszą św. wotywną o Niepokalanym Sercu Maryi, zaś po Eucharystii odprawimy nabożeństwo pierwszosobotnie z różańcem i medytacją.

  1. Godziny spowiedzi

Po wakacyjnej przerwie od 3.09 powrócimy do stałych godzin spowiedzi podczas w tzw. „konfesjonału stałego” w naszym sanktuarium. Spowiedź będzie się odbywać w godzinach: 10.00-12.00 i 16.00-18.30. Ponadto spowiadamy na wszystkich Mszach św.

  1. Msz św. za Ojczyznę

Z racji I niedzieli miesiąca za tydzień będziemy się modlić na sumie za naszą Ojczyznę.

  1. Msza św. dla członków Żywego Różańca

Członków Żywego Różańca zapraszamy w najbliższą niedzielę na Mszę św. o godz. 14.00 a po niej zaś na konferencję formacyjną.

  1. Misje Św.

22 września w naszej parafii rozpoczną się Misje Miłosierdzia wraz z nawiedzeniem kopi obrazu Jezusa Miłosiernego. Naszych parafian zapraszamy, na co piątkowe adoracje Najświętszego Seminarium, które są elementem naszego duchowego przegotowania do owocnego przeżycia Misji Miłosierdzia. Adoracje odbywają się w godz. 18.30-19.30.

  1. Podziękowania

Naszym drogim parafianom i przyjaciołom dziękujmy za ofiary złożone zeszłego tygodnia na tacę gospodarcza, która wyniosła 7341 zł. Według zapowiedzi odkładamy ją na jesienną przycinkę drzew i porządkowanie drzewostanu na naszym cmentarzu parafialnym.8. Pielgrzymka do

  1. Gietrzwałdu

W ramach zawierzenia się Niepokalanemu Sercu Maryi w I sobotę października chcemy pielgrzymować do sanktuarium maryjnego w Gietrzwałdzie. Wyjazd o godz. 5.00. Cena ok 115 zł. z przejazdem, obiadem i ubezpieczeniem.