Ogłoszenia duszpasterskie

24 niedziela zwykła

 

1.Nabożeństwo przygotowujące do Misji Miłosierdzia

Za tydzień,w sobotę 22 września, o godz. 19.00 w naszej parafii rozpoczną się Misje Miłosierdzia Bożego wraz z nawiedzeniem kopiicudownego obrazu Jezusa Miłosiernego. Naszych Parafian zapraszamy na ostatnią adorację Najświętszego Sakramentu, które jest elementem naszego duchowego przygotowania do owocnego przeżycia Misji Miłosierdzia. Adoracja odbywa się w godz. 18.30-19.30.

Prosimy także o zabranie do domów folderów wyłożonych pod chórem zprogramem misji i zaplanowanie sobie czasu w taki sposób, by wziąć udział w Misjach Miłosierdzia.

2. Msza o uzdrowienie duszy i ciała

Zapraszamy w najbliższy czwartek na Msz św. o godz. 18.00 o uzdrowienie duszy i ciała za wstawiennictwem bł.o. Rafała z posługą modlitwy wstawienniczej, którą odprawi kenijski kapłan- ks. Charles MwongaGituma.

3. Plan Misji Miłosierdzia

W przyszłą sobotę zapraszamy naszych parafian i przyjaciół na powitanie obrazu na godz. 18.45 do naszego sanktuarium. Uroczyście obraz Pana Jezusa wprowadzimy pod opieką ojca misjonarza i ks. Bpa I. Pękalskiego. Liczymy na obecność nie tylko parafian, ale wspólnot parafialnych, Ochotniczych Straży Pożarnych oraz harcerzy. Każdego dnia przez cały tydzień o godz. 15.00 będziemy przeżywać Godzinę Miłosierdzia, zaś po wieczornej Eucharystii ojciec misjonarz poprowadzi Apel. Na Mszach o 9.00 i 18.00 będzie głodzone słowo Boże przez misjonarza. Liczymy na zaangażowanie się naszych parafian w ten szczególny czas dany nam od Pana Boga.

W przedsionku znajdziemy plakaty Jezusa Miłosiernego, którymi można udekorować okna naszych domów na znak nawiedzenia Obrazu.

4. Wyjazd do Gietrzwałdu

Posiadamy jeszcze 5 miejsc wolnych na wyjazd do Gietrzwałdu na 6.09.  Wyjazd jest związany z zawierzeniem naszych rodzin i parafii, jakie czynimy w I Soboty miesiąca odwołując się do kultu Niepokalanego Serca Maryi. Zapisy w zakrystii.