Ogłoszenia duszpasterskie

4 niedziela wielkanocna

  1. Nabożeństwo majowe

Czcicieli Matki Najświętszej zapraszamy na nabożeństwa majowe do naszej świątyni w tygodniu na godz. 17.30, natomiast w niedzielę na godz. 17.00. 

  1. Nabożeństwo fatimskie

W poniedziałek po wieczornej Eucharystii rozpoczniemy nabożeństwa fatimski. Zapraszamy szczególnie Żywy Różaniec i wszystkich, którzy chcą modlitwą różańcową wynagradzać Niepokalanemu Sercu Maryi zniewagi i bluźnierstwa świata.

  1. Prymicje neoprezibiterów

Wtorkową wieczorną Eucharystię odprawią abiturienci naszego Wyższego Seminarium jako swoją Mszę św. prymicyjną. Za kończenie Mszy św. ojcowie neobrezbiterzy udzielą nam prymicyjnego błogosławieństwa. Zapraszamy naszych parafian i przyjaciół do uczestnictwa w tej Eucharystii.

  1. Spotkanie Rady Parafialnej

Ojciec Proboszcz zaprasza członków Rady Parafialnej na posiedzenie rady w dniu 15 maja (środa) po wieczornej Mszy św. do sali św. Antoniego.

  1. Msza św. w Skotnikach

OSP ze Skotnik oraz mieszkańcy Skotnik zapraszają na Mszę św. w intencji mieszkańców Skotnik oraz OSP Skotniki do swojej miejscowości w sobotę na godz. 17.00.

  1. Spotkanie Grupy Synodalnej

Zapraszamy członków Grupy Synodalnej na spotkanie robocze w przyszłą niedzielę na godz. 17.30 do sali św. Antoniego.

  1. Koncert organowy

Za tydzień będziemy mogli wysłuchać o godz. 15.00 koncertu organowego z cyklu „Akademia Muzyczna w starym klasztorze”.

  1. 20 lecie święceń kapłańskich o. Proboszcza

W przyszłą niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 11.00 obchodzić będziemy jubileusz 20-lecia święceń kapłańskich naszego Ojca Proboszcza. Z tej okazji chcemy zaprosić na tę uroczystość wszystkich Parafian i Sympatyków Sanktuarium, aby otoczyć o. Krzysztofa modlitwą oraz, aby poprzez naszą obecność wyrazić wdzięczność za Jego posługę w sanktuarium łagiewnickim.

  1. Ulica o. Leona Godlewskiego

Z wielką radością informujemy, iż ulica wiodąca ku cmentarzowi parafialnemu w Łagiewnikach zyskała nazwę. Dzięki pozytywnej współpracy z Radą Osiedla Łagiewniki udało się zaproponować do przegłosowania Radzie Miasta imię o. Leona Godlewskiego, franciszkanina, gwardiana łagiewnickiego, Sybiraka i kapelana wojska powstańczego w Warszawie.