Ogłoszenia duszpasterskie
9 niedziela zwykła

1. Nabożeństwa czerwcowe
Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa sprawowane codziennie o godz. 17.30, natomiast w niedzielę o godz. 17.00.
W tym tygodniu w ramach nabożeństwa czerwcowego przeżywamy także oktawę Bożego Ciała połączoną z procesją eucharystyczną po placu kościelnym.

2. Msza św. za wstawiennictwem bł. o. Rafała
W przyszła niedzielę zapraszamy na Eucharystię o godz. 15.00, która jest sprawowana za wstawiennictwem bł. o. Rafała z nabożeństwem do Błogosławionego i uczczeniem relikwii.

3. Zakończenie oktawy
W czwartek przypada ostatni dzień oktawy Bożego Ciała. Tego dnia na Mszy św. o godz. 9.00 i 18.00 poświecimy wianki, młode pędy zbóż i ziół.

4. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. sprawujemy o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Tego dnia nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
W sobotę natomiast będziemy wspominać Niepokalane Serca Maryi.

5. Albumy
Dla potrzeb naszej parafii i naszych przyjaciół został przygotowany album o życiu zakonników i wiernych, które nawiedzają nasze sanktuarium. Album posiada także wkładkę z płytą muzyczną i zdjęciami z sanktuarium. Album nie jest kroniką wydarzeń ani dokumentacją cennych rzeczy, które posiada kościół i klasztor. Przygotowany jest w konwencji: wydobycia najpiękniejszych elementów z życia zakonnego wspólnoty franciszkańskiej i pokazania tętniącego duszpasterstwa przy naszym sanktuarium. Album można nabyć przed kościołem lub zakrystii. Zapraszamy do zakupu. Cena produkcji 1 egz. to 80 zł.

6. Zbiórka
Dziś we wszystkich kościołach Polski odbywa się zbiórka po kościołami na budowę świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie.