Ogłoszenia duszpasterskie

Boże Ciało

 

  1. Dni odnowy wewnętrznej

Przed nami dni odnowy wewnętrznej. Jutro, w I Piątek, nabożeństwo pierwszopiątkowe z wystawieniem i Aktem wynagradzającym po Mszy św. o godz. 9.00 i 18.00.  W godzinach przedpołudniowych udamy się także do chorych w parafii z sakramentami. W I Sobotę Msza św. pierwszosobotnia z nabożeństwem o godz. 9.00.

 

  1. Nabożeństwa czerwcowe

W miesiącu czerwcu zapraszamy na nabożeństwa od Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17.30, w niedziele zaś o godz. 17.00.

 

3.Msza św. za Ojczyznę

W najbliższą niedzielę na sumie będziemy modlić się za naszą Ojczyznę. Po zakończonej Eucharystii natomiast modlitwa za Najjaśniejsząprzed ołtarzem Ojczyzny.

 

  1. Ochrona danych osobowych

W związku z nowymi przepisami o ochronie danych osobowych (RODO), które weszły w życie z dniem 25 maja br. kancelaria parafialna nie udziela żadnych informacji ani nie wystawia zaświadczeń osobom trzecim (typu babcia, mama, chrzestna) chyba, że petent posiada stosowne upoważnienie od osoby, która pragnie pozyskać informacje z naszej kancelarii.

 

  1. Piknik Antoniański

17 czerwca będziemy przeżywali kolejny już parafialny piknik Antoniański. W planach jest wiele ciekawych imprez kulturalnych, sportowych i kulinarnych. Ale – podobnie ja w zeszłym roku – apelujemy do naszych parafian i dobrodziejów o pomoc w przygotowaniu pewnych rzeczy. Chcemy serdecznie prosić panie o upieczenie ciast, pomoc w zasponsorowaniu zakupu kiełbasy i kaszanki oraz pieczywa. Za wszelkie zaangażowanie będziemy wdzięczni.

 

  1. Pielgrzymki

Ojciec Proboszcz prosi osoby wyjeżdżające 2 czerwca na zawierzenie na Jasną Górę o wpłaty. Wyjazd o godz. 9.45. Przy okazji informujemy, iż nadal posiadamy 4 wolne miejsca na wyjazd na Bałkany – do Macedonii, Albanii, Bośni i Czarnogóry w terminie 23.06 – 2.07. W harmonogramie wyjazdu zwiedzanie katolickich i prawosławnych sanktuariów, miejsc związanych z życiem św. Matki Teresy Z Kalkuty, zwiedzanie miast oraz wypoczynek nad Adriatykiem. Wszelkie informacje i zapisy u o. proboszcza Krzysztofa