Ogłoszenia duszpasterskie

III niedziela wielkanocna

  1. Nabożeństwa majowe

W miesiącu maju wszystkich czcicieli Najświętszej Maryi Panny zapraszamy na nabożeństwa majowe do naszego sanktuarium: w tygodniu o godz. 17.30; w niedziele o godz. 17.00.

  1. Święcenia kapłańskie

W przyszłą sobotę w naszym sanktuarium o. bp Edward Kawa ze Lwowa udzieli święceń kapłańskich jednemu diakonowi z naszego seminarium oraz 3 kandydatów wprowadzi w posługę diakonatu. Polecamy naszych współbraci Waszej serdecznej modlitwie i zapraszamy na Mszę św. o godz. 11.00.

  1. Piesza pielgrzymka do grobu bł. o. Rafała Chylińskiego

Tego samego dnia o godz. 13.30 do naszej świątyni przybędzie ogólnomiejska pieza pielgrzymka do grobu błogosławionego ojca Rafała Chylińskiego, aby modlić w sprawach trudnych i bolesnych naszej archidiecezji.

  1. I Komunia św.

Za tydzień podczas Mszy św. o godz. 12.30 dziewiętnaścioro dzieci przyjmie sakrament I Komunii św. Dzieci i ich rodziców polecamy Waszej serdecznej modlitwie, by zachowały w sobie gorliwość eucharystyczną.

  1. Nabożeństwa fatimskie

13 maja, po wieczornej Mszy św., rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie. Wszystkich czcicieli Najświętszej Dziewicy zapraszamy na tę formę pobożności maryjnej do naszego sanktuarium.

  1. Sprzątanie świątyni

Dziękujemy naszym 4 paniom, które przychodzą sprzątać nasz kościół parafialny. Gdyby ktoś chciał się dołączyć do tej posługi na rzecz świątyni zapraszamy w każdy piątek po Eucharystii.