Ogłoszenia duszpasterskie
III niedziela zwykła

1. Powitanie o. Walerego Szejgierewicza
Witamy w naszej wspólnocie o. Walerego Szejgierewicza z diecezji grodzieńskiej na Białorusi, który dziś głosi Słowo Boże i po Mszach św. zbiera ofiary na wystrój kościoła parafialnego, w którym pełni posługę proboszcza.

2. Dni odnowy wewnętrznej
Przed nami dni odnowy wewnętrznej. W I Piątek do południa udamy się z posługą sakramentalną do chorych. Wszystkich wiernych chcących wynagradzać NSPJ za grzechy osobiste i świata zapraszamy na Msze św. i nabożeństwo o godz. 9.00 lub 18.00.
W I Sobotę zapraszamy na Msze św., nabożeństwo różańcowe i medytację o godz. 9.00, w której oddajemy cześć i wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi.

3. Spotkanie Żywego Różańca
Członkowie wspólnoty Żywego Różańca, z racji I niedzieli miesiąca, są zaproszeni na Mszę św. o godz. 9.30, po niej zaś na spotkanie formacyjne.

4. Święto Matki Boskiej Gromnicznej
W najbliższą sobotę przypada święto Ofiarowania Pańskiego popularnie zwane w Polsce świętem MB Gromnicznej. Tego dnia zapraszamy na Msze św. z gromnicami o 7.00, 9.00 lub 18.00. Pamiętajmy, iż ustanowienia św. Jana Pawła II ten dzień jest także dniem modlitwy za osoby konsekrowane. Jako osoby zakonne polecamy się waszej serdecznej modlitwie.

5. Koncert
W najbliższą niedzielę zapraszamy na koncert scholii Cantorum Wyższego Seminarium Duchownego Ojców Franciszkanów w Łodzi Łagiewnikach wykona dla nas o godz. 17.00 Gregoriańską medytację maryjną.

6. Podziękowanie
Wszystkim dobrodziejom serdecznie dziękujemy za złożone w zeszłym tygodniu ofiary na tzw. tacę gospodarczą, która wyniosła 6 087 zł. Zgodnie z ogłoszeniem z ubiegłego tygodnia będzie ona przeznaczona na opłacenie przeglądów technicznych naszych obiektów sakralnych.

7. Pielgrzymka do Gruzji
Nasza parafia organizuje 8 dniowy pielgrzymkę do Gruzji na przełomie lipca i sierpnia. Jeśli ktoś byłyby zainteresowany bardzo prosimy o kontakt z o. Proboszczem. Bliższe dane na stronie internetowej parafii lub w gablocie.