Ogłoszenia duszpasterskie
Niedziela Bożego Miłosierdzia

1. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
Dzisiaj, z racji święta Miłosierdzia Bożego, o godz. 15.00 – przed obrazem Jezusa Miłosiernego – odprawimy nabożeństwo upraszające Bożego miłosierdzia dla umierających i dla grzeszników.
2. Zwiastowanie Pańskie
Jutro przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Z ustanowienia św. Jana Pawła II jest to Dzień Świętości Życia. Na Mszy św. o godz. 9.00 i 18.00 przystąpimy do duchowej adopcji dziecka poczętego. Zachęcamy, by jutro jak najwięcej osób wzięło w modlitewną opiekę dziecko zagrożone w swym w istnieniu.
3. Spotkanie Rady Parafialnej
Ojciec Proboszcza zaprasza członków Rady Parafialnej i Ekonomicznej oraz liderów poszczególnych wspólnot istniejących przy naszym klasztorze tj. chóru parafialnego, wspólnoty św. Jana Chrzciciela, FZŚ, Kościoła Domowego, Żywego Różańca, na spotkanie 12 kwietnia (czwartek) na godz. 18.45 do sali św. Antoniego.
4. Wspólnota św. Jana Chrzciciela
Parafian oraz Sympatyków Sanktuarium, którzy pragnęliby pogłębić swoje doświadczenie Boga, Jego dobroci oraz żywej wiary, zapraszamy na odbywające się w każdy poniedziałek o godz. 19.00 spotkania Wspólnoty św. Jana Chrzciciela. W pierwszy poniedziałek spotykamy się w kościele na Eucharystii i tzw. agapie. W drugi i czwarty poniedziałek miesiąca odbywają się w salce klasztornej spotkania modlitewno – formacyjne i głoszone są wtedy konferencje. W trzeci poniedziałek spotykamy się na uwielbieniu Boga w Najświętszym Sakramencie. Wstęp otwarty. Zapraszamy.
5. Pielgrzymki
Nasza parafia organizuje dwie wycieczko – pielgrzymki: pierwszą – dwudniową: 5 i 6 maja (do sanktuarium w Oborach, Gnieźnie, Gostyniu i Licheniu. Koszt 250 zł. Zapisy jedynie do końca tego tygodnia) oraz drugą: Śladami św. Matki Teresy (do Macedonii, Albanii, Czarnogóry i Bośni, wraz ze zwiedzaniem i wypoczynkiem nad Adriatykiem w Sutomore w Czarnogórze. Zapisy do końca kwietnia). Wszelkie informacje na stronie internetowej parafii, na tablicy ogłoszeniowej lub u o. Proboszcza Krzysztofa.