Ogłoszenia duszpasterskie

VI niedziela zwykła

 

  1. Dzień Matki

Wszystkim Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia, życząc im opieki Bożej w życiu oraz przemożnego wstawiennictwa Niebieskiej Matki w sprawach trudnych i bolesnych.

  1. Nabożeństwa majowe i czerwcowe

Jeszcze w tym tygodniu zapraszamy na nabożeństwa majowe. Od soboty zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które będą odprawiane w tygodniu o godz. 17.30. Natomiast w niedziele i uroczystości o godz. 17.00.

  1. Brat Elia

Jeszcze raz chcemy zaprosić parafian i przyjaciół sanktuarium na spotkanie modlitewne z włoskim charyzmatykiem i mistykiem bratem Elią w najbliższy piątek. Program spotkania będzie przedstawiał się następująco: o godz. 17.15 na ołtarzu polowym rozpocznie się różaniec, następnie będzie sprawowana Eucharystia. Po Eucharystii konferencje wygłosi brat Elia. Na zakończenie dokona on modlitwy nad wiernymi i poświęcenia.

  1. Msza św. z posługą uzdrowienia

W najbliższy czwartek zapraszamy na Mszę się z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała za wstawiennictwem bł. o. Rafała Chylińskiego o godz. 18.00. Po Eucharystii modlitwa uwielbienia.

  1. I Sobota Miesiąca

W sobotę zapraszamy czcicieli Niepokalanego Serca Maryi na modlitwę wynagradzającą za grzechy świata i osobiste a także zniewagi i bluźnierstwa, które dotykają serce Maryi. Msza św. z różańcem i medytacją odprawimy o godz. 9.00.

  1. Piknik rodzinny

8 czerwca chcemy wspólnie przeżywać piknik rodzinny ku czci św. Franciszka. Zachęcamy naszych parafian i przyjaciół we włączenie się w organizację tego wydarzenia. Bardzo chętnie – podobnie jaj w poprzednich latach – skorzystamy z upieczonego ciasta przez nasze parafianki, z dostarczonej kiełbasy i kaszanki na grilla. Z przyjemnością wsłuchamy się także w propozycje osób, którym zależy na dobrej organizacji tego spotkania rodzinnego. W programie liczne konkursy, zabawy, integracja, poczęstunek oraz loteria fantowa z główną nagrodą elektryczną hulajnogą. Wszelkie informacje u o. Mariusz, o. Michała i dyr. SP nr 61 p. Przemysława.

  1. Podziękowanie z tacę gospodarczą

Dziękujemy za złożone ofiary na tacę gospodarczą, która wyniosła 6 647 zł. na najpilniejsze remonty ogrodzenia na cmentarzu parafialnym.