XXII niedziela zwykła
Ogłoszenia duszpasterskie

1. Powitanie o. Ireneusza
Bardzo serdecznie witamy w naszej wspólnocie byłego naszego ojca Proboszcza- o. Ireneusza, który do nas przyjechał, by głosić kazania o tematyce misyjnej jako Asystent ds. Misji w naszej Prowincji zakonnej. Każdy kto ma taką wolę i pragnienie po Mszy św. będzie mógł złożyć ofiarę do puszki na misje franciszkańskie w Afryce.
2. Rok szkolny i katechetyczny
W najbliższy poniedziałek Mszą św. o godz. 8.00 Mszą św. rozpoczniemy rok szkolny i katechetyczny. Wszystkie dzieci i młodzież zapraszamy na Eucharystię do naszej świątyni.
3. Narodzenie NMP
8 września tj. w piątek będziemy przezywać święto Narodzenia NMP. Msze św. w tym dniu odprawiamy o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.
4. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych
W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 9.30 pierwszoklasistom poświęcimy tornistry i przybory szkolne. Maluchy wraz z rodzicami zapraszamy na tę Eucharystię.
5. Bierzmowani
Uczniowie klas III gimnazjum, którzy w tym roku szkolnym chcą przygotować się do przyjęcia sakramentu bierzmowania proszeni są o zgłoszenie się po Mszy św. do zakrystii do o. Michała.
6. Radca prawny
Przypominamy, iż w każdy II wtorek miesiąca w sali św. Antoniego koło kancelarii od godz. 16.15 można skorzystać z darmowej posługi radcy prawnego.