Ogłoszenia duszpasterskie

XXIII Niedziela zwykła

(9 września 2018)

 

  1. Święto Podwyższenia Krzyża św.

W najbliższy czwartek będziemy przeżywać święto Podwyższenia Krzyża św. Msze św. w tym dniu będą sprawowane o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. 

  1. Nabożeństwo Fatimskie

W czwartek, który jest 13. dniem miesiąca, w naszej parafii uczcimy Matkę Bożą z Fatimy. Nabożeństwo Fatimskie z procesją po placu kościelnym odbędzie się po wieczornej Eucharystii. Wszystkich czcicieli Matki Bożej zapraszamy!

  1. Spotkanie ws. przygotowania do I Komunii Świętej

W najbliższą niedzielę 16 września zapraszamy dzieci i rodziców na Mszę świętą o godz. 9.30, po której odbędzie się spotkanie organizacyjne w sprawie przygotowania do I Komunii Świętej.

  1. Poświęcenie plecaków

Również w przyszłą niedzielę podczas Mszy Świętej dziecięcej o godz. 9.30 odbędzie się poświęcenie plecaków i przyborów szkolnych. 

  1. Nabożeństwo przygotowujące do Misji Miłosierdzia

W sobotę 22 września o godz. 19.00 w naszej parafii rozpoczną się Misje Miłosierdzia Bożego wraz z nawiedzeniem kopiicudownego obrazu Jezusa Miłosiernego. Naszych Parafian zapraszamy na copiątkowe adoracje Najświętszego Sakramentu, które są elementem naszego duchowego przegotowania do owocnego przeżycia Misji Miłosierdzia. Adoracje odbywają się w godz. 18.30-19.30.

Prosimy także o zabranie do domów folderów wyłożonych pod chórem zprogramem misji i zaplanowanie sobie czasu w taki sposób, by wziąć udział w Misjach Miłosierdzia.

  1. Podziękowanie za głosowanie

Dziękujemy wszystkim tym, którzy zagłosowali pozytywnie za nazwaniem ronda imieniem bł. o. Rafała Chylińskiego. 384 osoby wyraziły taką wolę, by rondo nosiło imię naszego Błogosławionego. Bóg zapłać!