OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 15.09.2019
XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Koncert
Dzisiaj o godz. 15.00 zapraszamy na kolejny koncert z cyklu Akademia Muzyczna w starym klasztorze. Przy okazji pragniemy poinformować, że w ubiegłym tygodniu zakończyliśmy remont mechanizmów w organach.

2. Wspomnienia liturgiczne
Tym tygodniu przypada wiele wydarzeń liturgicznych: we wtorek Święto Stygmatów św. Franciszka z Asyżu, w środę Święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski, w czwartek Święto św. Józefa z Kupertynu, w sobotę Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

3. Spotkanie organizacyjne – I Komunia
W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 9.30 w sali klasztornej odbędzie się spotkanie organizacyjne z rodzicami dzieci, które w bieżącym roku szkolnym przystąpią po raz pierwszy do Komunii Świętej.

4. Budżet obywatelski
W sobotę 14 września ruszyło głosowanie w ramach kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego. W ramach osiedla Łagiewniki zostało zgłoszonych kilka projektów, które mają na celu poprawę funkcjonalności, estetyki i bezpieczeństwa zarówno mieszkańców jak i użytkowników tego terenu. Serdecznie zachęcamy do aktywnego włączenia się w głosowanie. Ze szczegółami poszczególnych projektów oraz zasadami Budżetu Obywatelskiego można zapoznać się na stronach internetowych Urzędu Miasta Łodzi pod hasłem Budżet Obywatelski 2019/2020. Głosowanie papierowe trwa do 29 września. Drogą elektroniczną swój głos będzie można oddać do 6 października.