Ogłoszenia duszpasterskie
XXV niedziela zwykła

1. Wspomnienie św. o Pio
W najbliższy wtorek wspominać będziemy w liturgii św. o. Pio – znanego włoskiego mistyka i stygmatyka.

2. Msza św. o uzdrowienie duszy i ciała
W czwartek zapraszamy wszystkich wiernych na Msze św. o godz. 18.00. Msza św. jest odprawiana w intencji uzdrowienia duszy i ciała za wstawiennictwem bł. o. Rafała Chylińskiego.

3. Imieniny o. Michała
W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.30 złożymy życzenia o. Michałowi z racji jego imienin.

4. Podziękowanie za tacę gospodarczą
Dziękujemy serdecznie za złożone hojne ofiary na tacę gospodarczą, która w zeszłym tygodniu wyniosła 7 208 zł. Jak informowaliśmy jest ona przeznaczona na generalny remont zabytkowej zakrystii. Przy okazji informujemy, iż obecnie została zdjęta stara posadzka i szykujemy się do wylewki betonowego podłoża. Z ofiar tac gospodarczych została opłacona dokumentacja zakrystii, która wyniosła 13 500 zł.

5. Nabożeństwa
W każdy wtorek zapraszamy wszystkich czcicieli św. Antoniego Padewskiego na Msze św. wotywną ku Jego czci sprawowaną o godz. 9.00 i 18.00, nabożeństwo, błogosławieństwo chleba, odczytanie prób oraz uczczenie relikwii.
Natomiast w każdy czwartek zapraszamy czcicieli bł .o. Rafała Chylińskiego na Msze św. wotywną ku Jego czci sprawowaną o godz. 9.00 i 18.00, nabożeństwo odprawiane przy Jego grobie, odczytanie przez prób oraz uczczenie relikwii.

6. Figura św. Antoniego
W nawie ołtarza Ojczyzny możemy obejrzeć z bliska kopię figury św. Antoniego Padewskiego wykonaną metodą 3D w Instytucie Łączności w Warszawie, która jeszcze po zamontowaniu aureol, trafi na fronton kościoła. Jeszcze raz dziękujemy 2 rodzinom z naszej parafii za całościowe sfinansowanie prac.

7. Sklepik
Zapraszamy do zajrzenia do sklepiku parafialnego, który mieści się koło sali św. Antoniego.