Ogłoszenia duszpasterskie

27 niedziela zwykła

 

Nabożeństwa różnicowe

Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które w naszej parafii odbywają się codziennie o godz. 17.30, a w niedziele i uroczystości o godz. 17.00. Nabożeństwa dedykowane szczególnie dzieciom odbywać się będą w środy i piątki o godz. 16.00.

Dzień Papieski

Za tydzień będziemy przeżywali kolejny dzień Papieski. Pamiętamy, iż poprzez ofiary na stypendia dla niezamożnej młodzieży budujemy żywy pomnik dla św. Jaka Pawła II. Według zwyczaju lat uprzednich tego dnia będziemy mogli zakupić u naszej młodzieży parafialnej kremówki. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na wyjazd wakacyjny młodzieży. 

Roman Ziemba

W najbliższą niedzielę o godz. 13.30 wraz ze Wspólnotą św. Jana Chrzciciela zapraszamy na spotkanie z Romanem Ziębą, pielgrzymem miłosierdzia, który przeszedł USA od zachodniego wybrzeża do wschodniego. Tematem wiodącym spotkania będzie: “Droga krzyża jako droga prawdziwej wolności”. Po spotkaniu będzie można kupić książkę Romana Zięby “Krzyż Ameryki. Dziennik z pieszej wędrówki przez kontynent”. Będzie to pierwsza w Polsce okazja do nabycia tej książki.

Nabożeństwo fatimskie

W przyszłą niedzielę zapraszamy na ostatnie już nabożeństwo fatimskie z procesją. Połączymy je z nabożeństwem różańcowym o godz. 17.00. Zachęcamy do przyniesienia świec.

Nabożeństwa
W każdy wtorek zapraszamy wszystkich czcicieli św. Antoniego Padewskiego na Msze św. wotywne ku Jego czci sprawowane o godz. 9.00 i 18.00, nabożeństwo, błogosławieństwo chleba, odczytanie próśb oraz uczczenie relikwii. Natomiast w każdy czwartek zapraszamy czcicieli bł. o. Rafała Chylińskiego na Msze św. wotywne ku Jego czci sprawowane o godz. 9.00 i 18.00, nabożeństwo odprawiane przy Jego grobie, odczytanie próśb oraz uczczenie relikwii.

Podziękowanie za ofiary

Zarząd Fundacji Hospicjum dla dzieci przy ul Łupkowej w Łodzi serdecznie dziękuję za rekordową zbiórkę, która odbył się w zeszłym tygodniu. Nasi parafianie i przyjaciele na rzecz dzieci przekazali 10 951, 30 zł. Niech Bóg wynagrodzi tę hojność!