Ogłoszenia duszpasterskie 13.10.2019

XXVIII niedziela zwykła

 

  1. Nabożeństwa różańcowe

W naszej parafii Nabożeństwa Październikowe odbywają się codziennie o godz. 17.30 a w niedziele i uroczystości o godz. 17.00. Nabożeństwa dedykowane szczególnie dzieciom odbywać się będą w środy i piątki o godz. 16.00.

Dzisiaj o godz. 17.00 zapraszamy na ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie.

  1. Dzień Papieski

Jak zapowiadaliśmy tydzień temu, dzisiaj po wszystkich Mszach Świętych młodzież będzie rozprowadzać „kremówki papieskie”. Zachęcamy do kupna dla siebie i pozostałych członków rodziny, aby w gronie domowników uczcić Dzień Papieski wspominając niezwykłą postać św. Jana Pawła II. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na wyjazd wakacyjny młodzieży.

  1. Roman Zięba

Dzisiaj o godz. 13.30 odbędzie się spotkanie z Romanem Ziębą, pielgrzymem miłosierdzia, który przeszedł USA od zachodniego wybrzeża do wschodniego. Tematem wiodącym spotkania będzie: “Droga krzyża jako droga prawdziwej wolności”. Po spotkaniu będzie można kupić książkę Romana Zięby “Krzyż Ameryki. Dziennik z pieszej wędrówki przez kontynent”. Będzie to pierwsza w Polsce okazja do nabycia tej książki.

  1. Wspomnienia liturgiczne

W tym tygodniu w piątek obchodzić będziemy święto św. Łukasza Ewangelisty – Święto patronalne Służby Zdrowia.

  1. Nabożeństwa

W każdy wtorek zapraszamy wszystkich czcicieli św. Antoniego Padewskiego na Msze św. wotywne ku Jego czci sprawowane o godz. 9.00 i 18.00, nabożeństwo, błogosławieństwo chleba, odczytanie próśb oraz uczczenie relikwii. Natomiast w każdy czwartek zapraszamy czcicieli bł. o. Rafała Chylińskiego na Msze św. wotywne ku Jego czci sprawowane o godz. 9.00 i 18.00, nabożeństwo odprawiane przy Jego grobie, odczytanie próśb oraz uczczenie relikwii.

  1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania.

Najbliższe spotkanie z grupą kandydatów do bierzmowania odbędzie się 27 października po Mszy św. o godz. 9.30.

  1. Sklepik

Zapraszamy do zajrzenia do sklepiku parafialnego, który mieści się obok kancelarii.