Ogłoszenia duszpasterskie
XXXI niedziela zwykła

1. Wypominki
Przez cały listopad modlimy się za zmarłych poleconych w wypominkach w nabożeństwie o godz. 17.30. Ponadto, codziennie w listopadzie za zmarłych jest sprawowana Msza św. o godz. 18.00 oraz w I piątki miesiąca całego roku o godz. 18.00. Kartki na wypominki są wyłożone na stoliku pod chórem. Można je jeszcze przynosić do zakrystii lub kancelarii.

2. Spotkanie rodziców dzieci komunijnych
Dzisiaj po Mszy św. o. godz. 9.30 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym mają iść do I Komunii św.

3. Uroczystość 11 listopada
W najbliższą sobotę przypada Narodowe Święto Niepodległości. Uroczysta Msza św. w intencji naszej Ojczyzny zostanie odprawiona o godz. 11.00. Natomiast po Mszy św. serdecznie zapraszamy na koncert chóru parafialnego, który wykona pieśni patriotyczne.

4. Msza św. za wstawiennictwem bł. o. Rafała
Za tydzień zapraszamy na Eucharystię za wstawiennictwem bł. o. Rafała, która zostanie odprawiona o godz. 15.00.

5. Zmiany w organizacji duszpasterstwa i kancelarii od nowego roku
Już dzisiaj chcemy podać informacje o pewnych zmianach, które nastąpią od nowego roku w organizacji duszpasterstwa i funkcjonowania kancelarii. I tak:
– chrzty będziemy sprawowali w 1 i 3 sobotę miesiąca o godz. 11.00 oraz 4 niedzielę miesiąca o godz. 14.00;
– kancelaria będzie czynna w godz. 10.00-12.00, 16.00-17.45, w piątki do godz. 19.00;
– wprowadzamy mszę św. składkową sprawowaną za wstawiennictwem św. Antoniego w każdy wtorek o godz. 18.00. Tego dnia będziemy przyjmować i wyczytywać wszystkie intencji, które nam polecą wierni na początku Mszy św. Ta formuła Mszy została nam zakonnikom dana w historii przez papieży a dzisiaj ją wykorzystujemy przede wszystkim dla dużej ilości zamawianych intencji.
Jeśli ktoś nie będzie chciał czekać w kolekcje na wolną, często odległą w czasie intencję, a zgodzi się, aby jego intencja była jedną spośród wielu, będzie zawsze w na każdy wtorek możliwość zamówienia intencji mszalnej.