Ogłoszenia
33 niedziela zwykła

1. Koncert muzyki poważnej
Dziś wszystkich melomanów muzyki poważnej zapraszamy na koncert organowej z cyklu „Akademia Muzyczna w starym klasztorze” o godz. 15.00.

2. Uroczystości „Rafałowe”
Przed nami uroczystości związane z błogosławionym o. Rafałem Chylińskim. 2 grudnia przez cały dzień będziemy w naszym sanktuarium gościć Franciszkanów świeckich z regionu łódzkiego. Natomiast 3 grudnia będzie na sumie liturgii przewodniczył J. E. Ks bp Marek Marczak oraz będzie obecny o. Prowincjał. W. Pyzio. Zapraszamy was bardzo serdecznie na wspólne uczczenie Bł. o. Rafała na sumie w niedzielę 3 grudnia.

3. Makieta
W przedsionku kościoła została wystawiona makieta z kolorystyką, która będzie położona na elewację kościoła. Była ona szeroko dyskutowana oraz zatwierdzona przez konserwatorów opiekujących się naszym sanktuarium, radę parafialna, radę ekonomiczna parafii, zakonników oraz zainteresowanych naszych parafian.
Obecnie składamy następne wnioski o datację z różnych podmiotów na kontynuowanie prac przy elewacji kościoła oraz na wymianę elektryki w kościele oraz iluminację.
Polecamy się waszej serdecznej pamięci modlitewnej, aby dane nam było otrzymać dotację dla kontynowania dalszych prac. Przy okazji serdecznie dziękujemy naszym parafianom i przyjaciołom za składane indywidualne ofiary na cele remontowe. Są one ogromną pomocą m.in. w uzbieraniu części własnej wkładu finansowego.

4. Puszka ma Klaryski
Jeśli ktoś ma takie życzenie dzisiaj może złożyć ofiarę do puszki na siostry klauzurowe, zwłaszcza objęte naszą opieką Siostry Klaryski, które codziennie w swoich modlitwach pamiętają o dobrodziejach.