Ogłoszenia duszpasterskie

Trójcy Przenajświętszej

 

  1. Koncerty (do sumy czytamy)

Nasz chór parafialny zapraszana dziś na koncert pieśni uwielbieniowych oraz pieśni o Bożym Miłosierdziu po Mszy św. o godz. 11.00.

Dziś także, o godz. 15.00 zapraszamy na cykliczny koncert organowy z cyklu: Akademia Muzyczna w starym klasztorze. 

 

  1. Spotkanie budowniczych ołtarzy

Jutro o. Proboszcz zaprasza budowniczych ołtarzy z poszczególnych miejscowości na Boże Ciała na spotkanie na godz. 17.00. Bardzo prosimy o obecność na spotkaniu. Spotkanie w sali św. Antoniego.

  1. Zakończenie roku szkolnego

Zapraszamy dzieci, rodziców, radę pedagogiczną na Eucharystię w dniu 19 czerwca (środa) o godz. 7.00, aby podziękować dobremu Bogu za cały ok szkolny i katechetyczny.

  1. Boże Ciało

Przed nami uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, która przypada w najbliższy czwartek. Msze św. odprawimy o godz. 7.00, 8.00, 9.30, 11.00, 16.00, 18.00. Po Mszy św. o godz. 11.00 wyruszy procesja eucharystyczna na 4 ołtarzy podobną trasę jak w ubiegłych latach. Przy okazji procesji poświecimy rondo błogosławionego o. Rafała oraz przydrożną kapliczkę niedaleko ronda. Bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w procesji ministrantów, dziewczynki sypiące kwiaty, biel, Ochotnicze Straże Porażone oraz wszystkich, którzy są publicznie wyznać swoja wiarę w obecność żywego Jezusa pod postaciami sakramentalnymi. Na ile to możliwe prosimy o udekorowanie trasy procesji.

  1. Układ spowiedzi w tygodniu

Za tydzień przejdziemy na układ wakacyjny spowiedzi w naszym sanktuarium czyli spowiedź będzie się odbywać podczas każdej Mszy św. oraz od godz. 16.00 do 18.30. Nie będzie natomiast dyżuru w godzinach 10.00-12.00.

  1. Miejsca na pielgrzymkę

Pozostały nam jeszcze 3 miejsca wolne na pielgrzymkę wrześniową po sanktuariach wschodniej Polski.

  1. Sklepik

Informujemy, iż przy naszym sanktuarium od niedzieli 23 czerwca bezie funkcjonował sklepik parafialny z dewocjonaliami, prasą, książkami etc. Sklepik będzie otwarty w soboty w godz. 9.30-14.00 i niedzielę w godz. 10.30-14.00. Sklepik zlokalizowany jest koło furty zakonnej, tuż za salą św. Antoniego i toaletą. Zapraszamy do odwiedzenia.