Pasterka

24/25 grudzień 2017 r.

  1. Życzenia

Wszystkim naszym parafianom, gościom przebywającym na terenie naszej parafii oraz przyjaciołom klasztoru składamy najserdeczniejsze życzenia bożonarodzeniowe. Oby miłość Jezusowa objawiona dziś w stajence betlejemskiej dotknęła serc każdego zmieniając nas w ludzi umiejących głęboko kochać dając jednocześnie doświadczenie wewnętrznego, Chrystusowego pokoju.

Błogosławionych Świat Narodzenia Pańskiego oraz dobrego, szczęśliwego i dostatniego Nowego Roku 2018! 

  1. Podziękowania

Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy zaangażowali się w przygotowanie naszej świątyni do świąt Bożego Narodzenia. W sposób szczególny dziękujemy osobom, które przygotowały żłóbek betlejemski, ubrały choinki w kościele i na zewnątrz, posprzątały i wypastowały kościół oraz ofiarowały do kościoła choinki. Szczególnie serdeczne podziękowania składamy dla p. Amelii, Kościoła Domowego, członkom Rady Parafialnej, Kołu Gospodyń Wiejskich z Łagiewnik, młodzieży naszej parafii, także naszym współbraciom Pawłom za ich trud.

Wszystkim tym, którzy przygotowali paczki dla niezamożnych rodzin z naszej parafii, ślemy serdeczne słowa podziękowania, oby Waszą wrażliwość, na potrzeby drugiego człowieka, wynagrodził Bóg swym błogosławieństwem i opieką. Na te święta zostało przygotowanych ponad 150 paczek.

Głębokimi słowami podziękowania obdarzamy wspólnotę Św. Jan Chrzciciela, która przygotowała w naszym klasztorze wigilię dla osób samotnych i potrzebujących.

  1. Układ Mszy świętych

Układ Mszy świętych świątecznych przedstawia się podobnie jak w każdą niedzielę zwykłą. Dochodzi nam dodatkowo Msza święta chrzcielna o godzinie 14.00.

Jutro także będziemy mogli wysłuchać koncertu kolęd ukraińskiego zespołu z Krzemieńca Podolskiego po Mszy św. o godz. 16.00 w języku polskim i ukraińskim.