Jest to najmłodsza stażem spośród wspólnot działających przy naszej parafii. Jest ona owocem Seminarium Odnowy Wiary, które na początku 2017 r. przeprowadziła zaproszona przez nas Szkoła Nowej Ewangelizacji z Otwocka. Pierwsze spotkanie wspólnoty miało miejsce w poniedziałek po Niedzieli Miłosierdzia Bożego. Od tamtej pory członkowie spotykają się regularnie co tydzień wzrastając w wierze, napełniając się obecnością i działaniem Boga oraz podejmując pierwsze inicjatywy ewangelizacyjne. Do tej pory część około czterdziestoosbowej grupy uczestniczyła w Kursie Nowe Życie oraz w Kursie Animatora, który współorganizowała.
Spotkania przebiegają w następującym porządku: w pierwsze poniedziałki miesiąca sprawowana jest Msza Święta, po której przechodzimy z kościoła do salki św. Franciszka na wspólną agapę, czyli wieczerzę, w czasie której zacieśniamy nasze więzi. W drugi i czwarty poniedziałek miesiąca mamy spotkania formacyjne w salce klasztornej. W ich trakcie modlimy się zarówno modlitwą tradycyjną, jak i charyzmatyczną, głoszone są konferencje a także dzielimy się doświadczeniem wiary w małych grupkach formacyjnych. W trzecie poniedziałki miesiąca uwielbiamy Boga wystawionego w Najświętszym Sakramencie w naszym Sanktuarium. Czasem w miesiącu jest i piąty poniedziałek. Wtedy organizujemy spotkanie “niespodziankę”.
Liderem wspólnoty jest małżeństwo: Przemek i Kasia Zatorscy. Opiekunami grupy są o. Mariusz Książek i o. Karol Baranowski.
Wspólnota spotyka się w każdy poniedziałek o godz. 19.00 w kościele lub w salce klasztornej św. Franciszka. Wstęp na spotkanie wspólnoty jest wolny – każdy może w nim uczestniczyć.