Wniebowstąpienie Pańskie
13 maja 2018 r.

Nabożeństwo majowe i nabożeństwo fatimskie
Wszystkich czcicieli Matki Najświętszej zapraszamy na codzienne nabożeństwa majowe odprawiane w świątyni w tygodniu o godz. 17.30, w niedzielę zaś o 17.00. Dzisiaj zainaugurujemy także nabożeństwa fatimskie, na które szczególnie zapraszamy róże różańcowe. Bardzo prosimy o udekorowanie MB Fatimskiej w żywe kwiaty na procesję fatimską.

Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Św.
Wczoraj rozpoczęliśmy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha św. Odprawiamy ją w takcie codziennych nabożeństw majowych.

Imieniny o. Maciej
W poniedziałek na porannej Mszy św. będziemy modlić się w intencji o. Macieja z racji jego Imienin.

Uroczystość Zesłania Ducha św.
Przed nami dwudniowy odpust na Zesłanie Ducha św. Przyszłotygodniową sumę odpustową odprawimy o godz. 11.00. Poprowadzi ją ks. Rektor Wyższego Metropolitarnego Seminarium w Łodzi – ks. dr J. Pater. Na sumę i procesję zapraszamy ministrantów, biel, dziewczynki sypiące kwiatki, zwłaszcza dziewczynki komunijne i rocznicowe, Ochotnicze Straże Pożarne, harcerzy oraz panie do niesienie obrazów.

Msza św. przy kapliczce na Parceli
W najbliższą sobotę, o ile nie będzie padać, na Parceli przy kapliczce na ul. Mrówczej, będziemy sprawować Eucharystię w intencji mieszkańców Parceli. Wszystkich lokalnych mieszkańców zapraszamy. Po Mszy św. o. Proboszcz poświęci ogródki mieszkańców oraz uczcimy Matkę Bożą litanią.

Spotkanie pielgrzymów
W przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkanie o godz. 17.00 do sali św. Antoniego osoby wyjeżdżające na wycieczko – pielgrzymkę na Bałkany. Prosimy o przyniesienie paszportów i zaliczek w wysokości 1000 zł. Posiadamy jeszcze 4 wolne miejsca. Jeśli byłby ktoś zainteresowany wyjazdem prosimy o kontakt z o. Proboszczem.

Pielgrzymka na Jasną Górę
W I sobotę czerwca chcemy pojechać na zawierzenie się Matce Bożej na Jasną Górę. W programie wyjazdu droga krzyżowa, konferencja na Jasnej Górze, zawierzenie, czuwanie i Eucharystia. Zapisy w zakrystii.