Zaproszenie do Niepokalanowa

Serdecznie zapraszam do Niepokalanowa na Nowennę przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP według w. Faustyny Kowalskiej. 
Siostra Faustyna trzy razy w życiu odprawiła Nowennę składającą się z 1000 Zdrowa Maryjo dziennie, czyli razem przez 9 dni – 9 tys. Zdrowaś.

Od 29 listopada do 7 grudnia w Kaplicy w. Maksymiliana w Niepokalanowie od godziny 7.00 do 21.00 będziemy się modlić przed Najświętszym Sakramentem w pięciu blokach modlitewnych po 2 godziny każdy, z godzinnymi przerwami na odpoczynek, posiłek, cichą modlitwę. Każdy blok modlitewny to cztery części różańca, po 200 Zdrowa każdy, 5 bloków stanowi 1000 Zdrowas. O godzinie 15.00 będzie Koronka do Bożego Miłosierdzia i Eucharystia. 

Można przyjechać na wszystkie dni, na kilka lub na jeden, można także uczestniczyć codziennie uczestniczyć w jednym lub kilku blokach modlitewnych. Jest to nasz dar serca dla Niepokalanej, taki duchowy kosz róż (każde Zdrowas to jedna róża). Intencja główna o tryumf Niepokalanego Serca Maryi w Polsce i na świecie.

Jest możliwość noclegów i posiłków w Domu Rekolekcyjnym w Niepokalanowie (Tel: 46 864 21 61; 609 879 742; e-mail: niepokalanow5@gmail.com) Więcej informacji na załączonych ulotkach i plakatach oraz na stronie internetowej www.niepokalanow.pl. Dla osób, które fizycznie nie mogą dotrzeć w tych dniach do Niepokalanowa będzie możliwość dołączenia się drogę internetową (transmisja wideo on-line).
Zgłoszenia uczestnictwa proszę przysyłać na adres: poczta@niepokalanow.pl