Ogłoszenia duszpasterskie

4 niedziela wielkanocna

 

  1. Przełożona uroczystość

Ze względu na to, iż uroczystość Matki Bożej Królowej Polski obchodzona jest w okresie wielkanocnym całe obchody święta były przełożone na dzień wczorajszy- 2 maja.

  1. Ilość osób w świątyni

Nadal obowiązują nas przepisy sanitarne, w których mamy pewne ograniczenia. W naszej świątyni może przebywać na liturgii 32 wiernych, w kruchcie 4 wiernych zaś w pomieszczeniu koło zakrystii 4 wiernych. O ile będzie istniała taka potrzeba na zewnątrz będzie włączane nagłośnienie dla wiernych a Komunia św. będzie udzielana na ołtarzu polowym. Pamiętajmy o zachowaniu odległości między sobą, minimum półtorametrowej, w świątyni jak i w podejściu do Komunii św. 

  1. Majowe

Przeżywamy miesiąc maryjny. Nabożeństwa ku czci Matki Najświętszej w parafii odprawiamy o godz. 17.30, zaś w niedziele o 17.00.

  1. Kancelaria

Od jutra rusza praca kancelarii w pełnym wymiarze godzinowym tzn. do południa w godz. 10.00-12.00, po południu w godzinach 16.00-17.45  (od poniedziałku do soboty włącznie).

  1. Nowenna o deszcz

Od 1 maja przez 9 kolejnych dni w naszej świątyni modlimy się na wieczornej Eucharystii o obfity deszcz dla ziemii. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w tej niezykle palącej intencji.