Ogłoszenia parafialne

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 

1. Życzenia

Drodzy Parafianie i nas Przyjaciele! Życzymy każdemu z Was, byście pozwolili się objąć rozpostartym ramionom Chrystusa i dali się przekonać o wielkiej miłości Boga wyrażonej na Obliczu Ukrzyżowanego i Zmartwychwstałego Pana.               

Jedynie ta Miłość, jest w stanie wyrwać nas z otchłani niewoli grzechów i toczącego nas dziś tak bardzo lęku o własne życie.               

Obyście pociągnięci i ubogaceni tym Jezusowym darem, mieli siłę i odwagę pomnażać miłość, dzieląc się nią choćby w najmniejszym geście otwarcia i serdeczności z każdym postawionym na Waszej drodze życia człowiekiem.               

Z pamięcią i modlitwą- Wasi Duszpasterze!

2. Nabożeństwo eucharystyczne zamiast Rezurekcji

 Dziś ze względu na stan epidemii nie było porannej Rezurekcji o godz. 6.00 . Wg wytycznych Kurii po Sumie zabiją dzwony i odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy w dniach świątecznych dniach do korzystania z Komunii św. i błogosławieństwa kapłana poza Mszami.

Dziś i jutro będzie sprawowana dodatkowa Msza św. o godz. 15.00 i 18.00.

3. Nowenna do Bożego Miłosierdzia

 Nowennę do Bożego Miłosierdzia w oba dni świąteczne odprawiamy po Mszy św. o godz. 11.00, zaś w tygodniu o godz. 18.00.

4. Niedziela Bożego Miłosierdzia

 Za tydzień będziemy przeżywać święto Miłosierdzia Bożego. Nabożeństwo do Jezusa Miłosiernego przy Jego ołtarzu odprawimy w naszym sanktuarium o godz. 15.00.

5. Podziękowania na zbiórki

Serdecznie dziękujemy za dokonane zbiórki na kwiaty do Bożego grobu:

– Modrzewowi, Łagiewnikom Starym, Łagiewnikom Nowym, Żywemu Różańcowi oraz tym, którzy złożyli ofiary do puszki pod krzyżem.

Chcemy także podziękować wszystkim tym, którzy w tym dla nas materialnie trudnym czasie spieszą nam z pomocą z wpłatami na konto, przynoszonymi indywidualnymi ofiarami do klasztoru oraz tym, którzy złożyli ofiary do puszki na ten cel pod chórem.

Jest to nie tylko dla nas gest wielkiej Waszej solidarności, ale i także nieoceniona dla nas pomoc w bieżącym utrzymaniu parafii, klasztoru i opłaceniu bieżących rachunków.