Intencje, prośby, dziękczynienia zanoszone przez wstawiennictwo bł. O. Rafała

Błogosławiony Ojcze Rafale uproś Boga o uzdrowienie i uwolnienie mojego syna od wszelkich nałogów a w szczególności pijaństwa. Matka

Proszę o pomoc w zwalczeniu mojej choroby alkoholowej. J.

Proszę o pomoc w układaniu priorytetów, aby rodzina była zawsze pierwsza. O zdrowie dla bliskich i znajomych i o siłę do walki ze swoimi słabościami.

Bł. Rafale proszę obejmij opieką moją rodzinę. Spraw aby córka wyszła za mąż, aby mąż rozwinął swoją firmę, abyśmy kroczyli drogą Boga.

Z prośbą o opiekę dla mojej wnuczki Liliany i jej rodziców.

Prośba o pomoc w rozwiązaniu problemów dla Rafała Słowika, o odnalezienie drogi dla dzieci Agnieszki i Michała.

Proszę o pomoc w podjęciu dobrej decyzji dla syna Jana zgodnej z wolą Bożą.

Proszę o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej Urszuli, Niny, Marii.

O uzdrowienie duszy i ciała dla Pauli, Dominiki, Stanisława i Jadwigi, Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. Cud uzdrowienia dla Marty i Agnieszki. Światło Ducha Św. dla Pauli w jej wyborze drogi.

Proszę o wstawiennictwo w sprawie otrzymania męstwa, mądrości i chrześcijańskiej zaradności, żebym mógł  pomóc mojej mamie i samemu sobie po śmierci mojego taty. Łukasz

O umocnienie pojednania naszego małżeństwa.

Drogi bracie Rafale, dziękuję za miłość i Twoje ofiarowanie dla Boga i bliźnich, bardzo Cię proszę o wstawiennictwo za wnuczkę Danusi Darię, za moją rodzinę a zwłaszcza za syna Rafała i Olę o czystość, o wiarę, i powierzam Twojej opiece potrzebujących.

 1. Rafale dziękuję Ci za szczęśliwe wyjście z wypadku. Proszę Cię o łaskę wiernego służenia Bogu jak Ty służyłeś.

O cud uzdrowienia z choroby ślinianki żołądkai kości dla Jadwigi oraz cud uzdrowienia z choroby tarczycy Marty i epilepsji Agnieszki oraz choroby Pauli.

Podziękowanie za zdrowie Janiny Pietrasik i ich dzieci a w szczególności za chorą na raka wnuczkę o uzdrowienie. Proszę o nawrócenie mojego syna i zięcia.

Ojcze Rafale proszę o wzrost duchowy i liczebny naszej wspólnoty, za naszego aktualnego księdza opiekuna, o dobrego pasterza naszej gromadki.

Panie Jezu! Przez wstawiennictwo św. Antoniego i O. Rafała Chylińskiego – jeśli taka Twoja wola, uzdrów moją rodzinę Masalskich, Naterów z choroby alkoholowej, zdrad, niewierności, Adrianę z schizofrenii ? obdaruj wiarą ? powrotem do Ciebie. Danuta Nater

Proszę o wierność Tobie i łaskę przebaczenia wszystkim! Jezu ufam Tobie. Danuta z Dygowa k/ Kołobrzegu

Proszę o opiekę na dalsze lata w chorobie. Proszę o miłość i zgodę w mojej rodzinie oraz nawrócenie moich dzieci na drogę wiary. Dziękuję za teraz, za życie i zdrowie w ciężkiej chorobie. Halina

Błogosławiony Ojcze Rafale proszę o pomoc, proszę o nawrócenie mojego męża, o przebaczenie, o ocalenie naszego małżeństwa, o uratowanie naszej Rodziny. Żona i mama.

Błogosławiony Ojcze Rafale, bardzo dziękuję za wszystkie łaski wyjednane u Boga, proszę o dalszą opiekę. Mirek. 26.05.2017

Dziękuję za wspaniałego męża i rodzinę. Przepraszam za wszystkie krzywdy, złe słowa i czyny. Proszę o spełnienie najskrytszych mniejszych i większych marzeń oraz o spokój ducha, stabilizację oraz o miłość i potomstwo. Natalia M. 27.05.2017

Dziękuję i proszę o dalsze wstawiennictwo za Grzegorzem, o uwolnienie od nałogów.

Dziękuję Bogu Trójjedynemu i Matce Bożej za dary Św. Antoniego z Padwy i bł. Rafała Chylińskiego oraz otrzymane za ich przyczyną łaski. Proszę o dalszą opiekę i pomoc dla nas. Czciciel.

 Bł. O. Rafale polecam Ci O. Hieronima i jego posługę w Niemczech.

 1. Rafale uproś dar nawrócenia dla mojego męża.

Bł. Rafale dziękuję Ci za wstawiennictwo, za zdrowie mojej córki Żanety, urodziła zdrową córeczkę. Wdzięczna Matka.

Dla Wojciecha i Agnieszki w 23 rocznicę ślubu prosząc o Boże błogosławieństwo dla nich i ich dzieci.

Bł. Rafale dziękuję Ci za wstawiennictwo Twoje o zdrowie dla naszej Rodziny. Prosimy Cię o dalsze wsparcie i modlitwy za całą naszą rodzinę: Pawła i Magdaleny, Krzysztofa i Joanny oraz wnuków Piotra i Bartusia, również o wstawiennictwo za zdrowie Lucyny i Czesława. Twój wielbiciel Czesław.

Za wstawiennictwem św. Rafała Chylińskiego proszę Pana Jezusa  o łaskę spowiedzi i Komunii Św. dla córki Renaty, wnucząt Klaudii i Damiana silną wiarę, miłość i zrozumienie,   Boże błogosławieństwo, zdrowie, światło Ducha Św. ? prosi Mama

Proszę o uwolnienie od ducha zamętu, niepokoju, rozproszenia. Proszę o dary Ducha Św. do pełnego zaufania Bogu Trójjedynemu, o zdrowie fizyczne i psychiczne, o Boże błogosławieństwo dla Agaty i jej domu.

Bł. O. Rafale dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o zdrowie i dary Ducha Św. dla moich dzieci i dla mnie. Twoja Czcicielka.

Dziękuję za wszystko co do tej pory otrzymałem i otrzymaliśmy. Proszę o wytrwałość dla mnie i najbliższych w dobrym postępowaniu.

O zdrowie dla Jasia.

Proszę o zdanie egzaminów przez syna Krzysztofa.

Błogosławiony Rafale proszę Cię wyproś u Pana Boga łaskę zdrowia dla pewnej pani, która zachorowała na raka. Proś Pana, aby dał błogosławione skutki tej choroby. Prosi Kamil.

Proszę o uwolnienie duszy i ciała dla Agaty, Barbary i Marka i błogosławieństwo dla nich.

Panie miej nas w swojej opiece a Ty Ojcze bł. Rafale bądź naszym Aniołem Stróżem. Proszę ? Andrzej.

Dla Bartosza i jego rodziny prosząc o wszystkie dary Ducha Św. potrzebne w drodze do Boga.

Bł. Rafale Chyliński proszę Cię o wstawiennictwo do Jezusa Miłosiernego o zdrowie mojego wnuka Piotra-25 lat, o uwolnienie go z lęków, natręctwa myśli, omamów i stanów depresyjnych.

 1. Rafale opiekuj się moją mamą Marią, Józiem i moim mężem.

Bł. Ojcze Rafale proszę o zdrowie dla mnie i mojego synka Jasia. O siłę.

O łaskę dobrej spowiedzi dla mamy, moich córek, zięciów, wnuka, męża i dla drogiego Bogdana. Prosi Grażynka.

Błogosławiony  Rafale proszę o łaskę uzdrowienia dla 3-letniego Tomka. Proszę o opiekę Bożą dla jego rodziców.

Błogosławiony Rafale dziękuję Ci za uzdrowienie mnie z bólu głowy.

Błogosławiony Rafale proszę o zdrowie dzieci-bliźniaczki.

Błogosławiony Rafale proszę o Bożą opiekę dla całej rodziny.

Za szczęśliwe rozwiązanie problemów Sławka i Lucyny.

O zdrowie dla Oskara i podziękowanie za łaskę powrotu do wiary.

Bł. Rafale proszę o wstawiennictwo u Pana Boga za moim synem Konradem. O zmianę swojego życia, wyjście z grzechów. Prosi matka.

Bł. Rafale Chyliński opiekuj się moją Rodziną, miej nas zawsze w swojej opiece. Proszę o nawrócenie się moich najbliższych: Krzysztofa, Ani, Wiktorii, Roberta, Edyty, Amelii, Pawła, Andrzeja, Lidii, mamy Heleny i brata Marka. Proszę o wstawiennictwo do Boga Najwyższego za moją rodziną o zdrowie i opiekę Bożą. Lila z Koszalina. 01.06.2017 r.

Proszę gorąco z całego serca, aby moje ukochane i oczekiwane dzieciątko urodziło się zdrowe!

Dzięki za Boską opiekę. Błagam o zdrowie dla nas i wszelkie Boskie dobroci. Bądź w naszych sercach, umysłach i uczynkach. Bóg zapłać.

Niechaj Bóg wejdzie w moją duszę. Niech zapanuje nad moim życiem. Bóg Święty. Amen. Patrycja.

Proszę o zdrowie dla Enny ElżbietyUreniTroniczka z Biglen i dla Otto i Teresy. Prosi Jadwiga.

Proszę o uwolnienie z tego co nie było Twoją wolą w moim życiu.

Proszę bł. Rafała o zdrowie, o środki do życia, o dobrą pracę, o błogosławieństwo Boże!!! Dziękuję za wszystkie łaski i wszelkie dobro. Dziękuje i prosi Jadwiga.

Proszę o łaskę nawrócenia i wiary dla Rafała i Ewy.

Proszę o uwolnienie z długu.

Bardzo Cię proszę o pomoc, by mój wnuk i syn otrzymali w końcu stałą pracę, by mi ulżyli. Bardzo proszę bo od tego zależy mój spokój w rodzinie. Babcia i matka Jadwiga.

Proszę daj mi siłę, miłość, nadzieję, radość bym była dobrą i kochającą żoną i miała siłę wychować z mężem dzieci.

O łaski Boże potrzebne dla Anety i Wiktora.

Błogosławiony Ojcze Rafale uproś u Boga łaskę zdrowia dla mojej Mamy Alfredy ? prosi Brygida.

Za zdrowie żony Jolanty, córki i zięcia Moniki i Marcina, wnuków Jakuba i Michała oraz rodzeństwa Janiny i Mariana i moje ? Janusza. Proszę o dalsze błogosławieństwo przede wszystkim zdrowie.

Bł. O. Rafale dziękuję za otrzymane łaski. W pokorze serca błagam o wstawiennictwo do Pana Boga Miłosiernego o zdrowie i dary Ducha Św. dla moich dzieci, dla mnie i moich najbliższych. Twoja Czcicielka.

Błagam o zdrowie dla męża Stanisława i swoich dzieci i wnucząt. Grażyna

Dziękuję bł. Ojcze Rafale za dotychczasową opiekę, błagam o dalszą dla całej mojej Rodziny oraz o dary Ducha Świętego. Wierna Czcicielka Grażyna

 1. Rafale proszę Cię wstawiaj się za mną abym z całego serca mogła przebaczyć wszystkie krzywdy jakie zadała mi moja mama i abym mogła z cierpliwością opiekować się nią.

Błogosławiony Ojcze Rafale, któryś żył ku Bożej chwale, dziękuję za Twoje wstawiennictwo i proszę o dalsze łaski za Twoim wstawiennictwem, bym kroczył drogą powołania zgodnie z wolą Ojca. Jarosław

Panie Boże ! Proszę Cię o zdrowie dla całej Rodziny Krakowiaków. Prosi Grażyna

Proszę Cię Ojcze Rafale o pokonanie nowotworu u mojego kolegi Sławcia.

Panie Boże kochany ! Proszę Cię za wstawiennictwem Rafała Chylińskiego o zdrowie dla mojej przyjaciółki Marysi. Proszę Cię żeby Marysia została całkowicie uleczona z choroby, która często atakuje Jej organizm. Daj zdrowie Jej dzieciom i pomóż Jej pokonywać wszystkie trudności jakie staną na Jej drodze życiowej. Prosi Grażyna

Błogosławiony O. Rafale proszę Cię bardzo o zdrowie dla moich chrześniaków Filipa i Sebastiana. Prosi Grażyna

Błogosławiony O. Rafale proszę o zdrowie dla mojej przyjaciółki Joli. Pomóż Jej w pokonywaniu wszystkich trudności życiowych. Prosi Grażyna

Błogosławiony O. Rafale proszę Cię o uzdrowienie Anetki z ciężkiej depresji. Prosi Grażyna

O pozytywne rozpatrzenie sprawy o córkę.

Błogosławiony Ojcze Rafale wstaw się u Boga i uproś łaskę zdrowia dla mnie. Prosi Brygida

Bł. Rafale proszę o pomoc związaną ze sprawą domu.

Proszę błogosławionego Rafała o zdrowie dla mojej całej rodziny Śniegułów i o uwolnienie z nałogów. Dziękuję.

Proszę bł. Rafała o zdrowie córki Anety Kacprzak i męża Józefa Śnieguły oraz za moje zdrowie Elżbiety Śnieguły.

Błogosławiony O. Rafale za Twoją przyczyną zawierzam Ci wnuczki aby nie zeszły na złą drogę, drogę konsumpcji i bezmyślności, aby umiały służyć ludziom i Panu Bogu. Babcia.

Bł. Ojcze Rafale proszę o wstawiennictwo do Boga o zdrowie dla mojej mamy we wszystkich jej chorobach. Prosi Jola.

Bł. Rafale bardzo Cię proszę dopomóż aby mąż Zenek zerwał z nałogiem alkoholowym i proszę o Jego zdrowie.

Bł. Rafale proszę Cię o pomoc w dostaniu się na studia dla mojego bratanka Kubusia.

Błogosławieństwa Bożego dla moich dzieci, wnuczków, prawnuczków i dla mnie samej. Żeby Matka Boska otoczyła nas swą Boską opieką.

Błogosławiony O. Rafale proszę Cię o uproszenie łask Bożych dla córki Izabeli, o rozeznanie swojego powołania, o uzdrowienie Jej serca, duszy i Ducha. Matka

Bł. Rafale bardzo Cię proszę o uzdrowienie córki Oleńki i o dobrą pracę dla Niej i o dobre małżeństwo.

Bł. Rafale proszę Cię o zdrowie i zerwanie z alkoholem ? Janina

Prośba aby mój wnuk Jakub dostał się na wybrane studia. Dziadek Janusz

Za cały naród polski i za pokrzywdzonych i poszkodowanych w wypadkach? Martin Rogalski

Proszę bł. Rafała o błogosławieństwo dla mojej córki Żanety o pojednanie się z mężem Sławkiem i synem Patrykiem. Proszę o odmianę serca dla Żanety. Prosi Matka.

Błagam o szczęśliwy pobyt rodziny nad morzem. Błagam o zdrowie dla mamy i całej rodziny. Dziękuję za wszystkie dary i przepraszam za grzechy.

Boże dziękuję Ci za 60 lat szczęśliwego życia, dziękuję za rodzinę, męża i córkę. Przez wstawiennictwo bł. Rafała Chylińskiego proszę Cię o miłość, trzeźwość i Twoje błogosławieństwo na dalsze lata. Dobrego męża dla Magdalenki oraz nawrócenie mojego męża Leszka oraz jego trzeźwość. Halina.

Proszę o uzdrowienie całkowite z raka dla  Ani.

O uzdrowienie kolan, układu kostnego, zdrowie fizyczne dla Ani, błogosławieństwo dla Jej córek i ich rodzin.

 1. Rafale proszę o: – uzdrowienie 3-letniej Marysi

                                – o dobrą pracę dla mnie

                                – o zdrowie w mojej rodzinie   – Andrzej

Proszę Cię Panie przez wstawiennictwo św. Antoniego i bł. O. Rafała o uzdrowienie z choroby udaru i zapalenia płuc dla Barbary i o to aby znalazło się miejsce na oddziale rehabilitacyjnym w Łagiewnikach, aby nie musiała być odesłana do prywatnego szpitala. Prosi Grażyna.

O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Anety, o równowagę, zdrowie fizyczne i psychiczne, o światło Ducha Świętego w decyzji zawodowej, o bezpieczeństwo w obecnej pracy, o łaski Boże, błogosławieństwo dla syna Michała, wiarę, empatię, o radość i zaufanie Bogu.

Bł. Rafale bardzo Cię proszę o uzdrowienie córki Ani i szczęśliwy pobyt za granicą. O dobre małżeństwo.

Bł. Rafale módl się za moją rodzinę. WR 21.05. 2017r.

Ojcze Rafale proszę Cię o pomoc by Andrzej do mnie wrócił i byśmy byli razem. Błagam i by mieć pieniądze na życie i było wszystko dobrze ze mną.

Błogosławiony Ojcze Rafale proszę o uzdrowienie mojej Buby.

Błogosławiony Ojcze Rafale chroń moją rodzinę od nieszczęść i chorób. Dodaj nam sił !!! Bądź z nami zawsze. Dziękuję!!!

 1. Rafale proszę Cię o zdrowie dla syna Kamila i żeby był dobrym, wyrozumiałym mężem.

Proszę o zdrowie dla mnie i moich dzieci oraz wytrwałość w dalszym moim życiu.

Bł. Rafale proszę o zdrowie dla mnie i całej rodziny. O pokój na świecie. Barbara.

Błogosławiony Ojcze Rafale dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Proszę Cię Ojcze Rafale o zdrowie moje i mojej mamy, a także o pracę żeby wszystko szczęśliwie się zakończyło i cały zespół mógł razem pracować.

Błogosławiony Rafale dzięki za Twoją boską opiekę i obecność w naszych sercach i duszy. Błagam o Twoją pomoc w naszych kłopotach niezawinionych. Proszę o Twoje błogosławieństwo.

Błagam o miłosierdzie dla całej rodziny Paciorkowskich. O zdrowie, uwolnienie od alkoholizmu. Aby synowa urodziła zdrowe dziecko.

Ojcze Rafale proszę Cię o wstawiennictwo u Boga dla Małgosi i Witka, aby pokonali chorobę alkoholową i wytrwali w trzeźwości, by powrócili do Boga Ojca i Kościoła Św.  

Dziękuję bł. Rafale za wszystkie łaski jakie do tej pory otrzymałam za Twoim wstawiennictwem i proszę Cię o dobrą pracę i rozwiązanie moich problemów finansowych a także o zdrowie dla moich przyjaciół i rodziny. O wyzwolenie z choroby alkoholowej dla Jerzego i o zdrowie oraz potrzebne łaski dla Lesława. Ewa.

Błogosławiony Rafale proszę Cię o błogosławieństwo i ratunek dla rodziny Doroty i Marcina.

Proszę o łaskę zdrowia i Bożego błogosławieństwa dla całej rodziny.

Za Twoim wstawiennictwem proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny, o dalsze zdrowie dla męża po operacji, o opiekę i wszelkie łaski.

Za syna Marcinka, Michałka, wnuczkę Anię, dzieci z Odnowy w Duchu Świętym w Łowiczu oraz mnie do Jezusa Chrystusa za dane łaski i o wszystkie potrzebne łaski na przyszłość.

Bł. Rafale wstaw się za Jarkiem aby dostał pracę, za Dawidem, aby wrócił do Kościoła. Proszę Cię abym mogła akceptować wszystko co mi Bóg daje każdego dnia. Elżbieta.

Błogosławiony Rafale dziękuję za marcowe dobre wyniki, proszę żebym teraz była zdrowa, o dobre wyniki Cię proszę. Żebym uniknęła operacji, o możliwość cieszenia się zdrowiem? Aneta

Proszę o zdrowie dla mojej cioci Marianny i o błogosławieństwo dla całej mojej rodziny i bliskich.

Dziękuję za trzeźwe-nowe życie, moją pracę-miłość moich dzieci. Proszę o zdrowie C.U.D.(ciała, umysłu i duszy). Proszę o błogosławieństwo i pomoc w mej pracy terapeutycznej. Proszę o łaskę wiary, błogosławieństwo dla moich dzieci, osób, którym pomagam, o spokój w Polsce i na świecie. O naukę bycia uczniem Chrystusa. Amen. Krzysztof Mlonka.

Panie Jezu proszę Cię o zdrowie dla mojego męża Mariana, oby Bóg dał Mu zdrowie i by jeszcze mógł chodzić i żyć, być razem z nami jak najdłużej, proszę Cię Boże wysłuchaj mnie Panie. Również proszę Cię Matko Boża wraz z Twoim Synem o zdrowie dla mnie i naszej córki, byś nas miał zawsze w swej opiece w każdej godzinie naszego życia, dziękuję Ci Panie za wszystko co dałeś nam w życiu i dajesz. Proszę Cię Boże błogosław nas, zachowaj od wszelkich złych przygód i miej w opiece w każdej chwili życia. Zosia.

Proszę o cud zdrowia dla mojego Taty Waldemara.

Rafale pomóż mi żebym urodziła zdrową córeczkę, żebym potrafiła ją wychować na dobrego i mądrego człowieka i żeby wychowała się w pełnej i kochającej się rodzinie. Panie w mojej rodzinie żeby panowała miłość, zdrowie i poszanowanie. Opiekuj się.

Proszę o zdrowie, choruję na astmę i słabo widzę.

 1. Rafale proszę Cię prowadź mnie do Boga przez całe moje życie. Daj mi zdrowie (uproś) i błogosław mi na wszystkie dni. Paweł. 27.08.2017 r.

O uzdrowienie Pawła z choroby alkoholowej.

O nawrócenie Piotra i Bogusi.

Dziękuję za siły i zdrowie, za 10 lat mojej abstynencji alkoholowej. Proszę o łaskę zdrowia dla mojej rodziny, Janka Wójcika i dla wszystkich chorych i cierpiących oraz o łaskę zdrowia dla siebie. Tadeusz.

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Zbyszka i jego rodziny. O zbawienie wieczne dla Bogdana, jego rodziców i teściów, szwagra Henryka i cioci Zofii. O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Stanisławy, Feliksy i jej rodziny.

Bł. Ojcze Rafale proszę o łaskę uleczenia z choroby alkoholowej mojego brata- prosi siostra.

Błagam o nawrócenie Witolda z rodziną, Romualda z rodziną, dla Ks. Roberta dużo zdrowia i dla mnie zdrowia- wyzdrowienie mojego oka chorego i widzenia na drugie oko. Błogosław Boże mojej rodzinie. Bóg zapłać.

Dziękujemy za 45 lat małżeństwa Ewy i Kazimierza z prośbą o dalsze łaski i błogosławieństwo.

O uzdrowienie z choroby raka brata Jana.

Bł. Ojcze Rafale proszę o opiekę podczas egzaminu bratanicy Pauliny. Prosi Janina.

Bł. Ojcze Rafaleproszę o łaskę zdrowia dla mojego brata Grzegorza-wyzdrowienie z choroby SM. Prosi siostra Janina.

Prośba o modlitwę w intencji zdrowia, dobrej wiary i wytrwałości we wzajemnej miłości i zgodzie. Rodzina BM.Chmal.

Bł. Rafale proszę Cię z całego serca o pomoc dla mojego syneczka Wojtusia. Spraw żeby zniknęły jego wszystkie problemy zdrowotne a zwłaszcza problem związany z trudnościami w jedzeniu.

Dziękuję za opiekę nade mną i moją rodziną i proszę o pomoc w rozwiązaniu naszych problemów a zwłaszcza o opiekę nad synem Marcinem. Anna.

Proszę o opiekę, zdrowie, Boże prowadzenie, ochronę za przyczyną bł. Rafała Chylińskiego dla: Szymona, Mateusza, Ani, Ewy, Tomka, Franciszka porażonego prądem, Marty, Kuby, żony Franciszka, proszę o dobre zdrowie, relacje moje i Franciszka. Opiekę dla Joli, Ani, Halinki, Zosi prosi Ewa. O pokój wieczny dusz w czyśćcu cierpiących. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie. Amen.

Serdecznie dziękuję i wysłuchaj moich kolejnych próśb Drogi Ojcze Rafale:

– Spraw aby w mojej rodzinie pojawiło się szczęście i miłość na zawsze.

– Uchroń przed złem oraz proszę o zdrowie mojej mamy, babci z astmy i cukrzycy.

– Spraw by moja babcia wygrała sprawę sądową abyśmy odzyskali działkę.

– Serdecznie proszę o znalezienie dla mnie pracy albo żeby ta praca, którą dostanę była dla mnie zrozumiała, żebym nabrał doświadczenia w tej nowej pracy.

Dziękuję za wszystko co mam, za zdrowie i rodzinę. Proszę o naprawienie miłości w moim życiu.

Proszę o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz łaskę wiary dla córki Honoraty.

Proszę o zdrowie duszy i ciała dla mojej rodziny. Błogosławiony O. Rafale wstawiaj się za nami u Boga.

Dziękuję za otrzymane łaski i opiekę i proszę o dalsze prowadzenie całej mojej rodziny Sut drogą wiary.

Bł. Rafale dziękuję za wszystko dobro co dla mnie zrobiłeś. Proszę wspomóż nas byśmy mogli znaleźć drogę do siebie z Mariuszem!!! To ważny człowiek w moim życiu? Proszę o pomoc w egzaminach na doktorat i o pojednanie z córką, która mnie rani?Proszę o zdrowie dla Mamy i o łaskę dla mnie bym mogła zapanować nad swoim życiem? Błagam, proszę o wsparcie bł. Rafale?

Dziękuję Ci Ojcze Rafale za świadectwo osoby, która mi o Tobie powiedziała, o łaskach, które otrzymała za Twoim wstawiennictwem. Ja przyszłam tu do Ciebie aby z pokorą prosić o uwolnienie od wszelkiego zła dla mojej córki Oli. Proszę Cię też o możliwość wykonywaniatakiej pracy do której będę chodzić z radością. Jeśli wolą Bożą jest, aby przedłużono mi umowę o pracę w szpitalu w Łagiewnikach to niech tak się stanie. Ciebie Ojcze Rafale proszę o wyjednanie u Boga takich łask, darów i charyzmatów, abym na chwałę Bożą tę pracę wykonywała. Jezu ufam Tobie. Małgosia.

Proszę aby Lucek nie był taki marudny i żeby Babci Joli polepszył się wzrok, a Babci Zosi nie puchła noga. Lucek.

Proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny i dziękuję że moja mała siostrzyczka się urodziła i jest bardzo słodka! Natalka Tworkowska.

Za wstawiennictwem bł. Rafała proszę o zdrowie dla mojej rodziny, o wyjście z nałogu alkoholowego mojego męża i brata oraz o zgodę w rodzinie. Barbara.

Proszę Cię Błogosławiony Rafale żebyś wziął w opiekę całą moją Rodzinę: Henryka, Danielę, syna Tomka z żoną Małgorzatą i synem Antkiem oraz córkę Marzenę z mężem Grzegorzem i córkę Asię. Z podziękowaniem Henryk.

Bł. Rafale pomóż mojemu wnuczkowi Danielowi wyjść z tych ciężkich spraw. Prosi babcia Halina.

Proszę o łaski dla mojej Agatki i jej rodziny, dla mojej Lili by urodziła się zdrowa i była porządnym człowiekiem, zdrowym i dumą rodziców, i łaski dla całej rodziny i zdrowie i dziękuję za wszystko co dla nas robisz. Boże kocham Cię bardzo.

O zdrowie i błogosławieństwo dla rodziny Majchrzak.

Za męża Wojciecha alkoholika, żeby bł. Rafał bardzo pomógł mu wyjść z nałogu, za Damianka, który jest chory.

Bardzo proszę o zdrowie dla mnie Krystyny, mojej mamy Jadwigi oraz moich najbliższych. Prosi Krystyna.

Proszę o zdrowie za moją rodzinę Organiściak i Zaręba i całą pozostałą rodzinę.

Ojcze Rafale proszę Cię uproś u Boga łaskę dobrej spowiedzi dla męża ? prosi żona. Uproś też łaskę wytrwania w wierze dla moich dzieci, wnuków i nas rodziców.

Za Paulinę Wojtaszczyk chorą na zespół Douwna,   za EugeniuszaŚmiłkowsiego chorego na bezsenność i choroby gardła.

O uzdrowienie z choroby alkoholowej i dolegliwości ze zdrowiem. Prosi Andrzej z rodziną. 27.08.2017.

Błogosławiony Ojcze Rafale proszę Cię o łaskę nawrócenia dla syna Tomasza, męża Piotra i zdrowie, zgodę w rodzinie. O łaskę uwolnienia mnie od działania złych duchów i o zaprzestanie dręczenia mnie przez złych ludzi. M.

Panie Boże kochany! Proszę Cię za wstawiennictwem bł. O. Rafała Chylińskiego o skrócenie cierpienia dla Sławka, który obecnie leży w szpitalu w beznadziejnym stanie. Prosi Grażyna.

O taką pracę dla mojej narzeczonej i mnie, która by pomogła nam w sprawach mieszkaniowych i dała możliwości właściwego funkcjonowania i rozwoju w miłości naszej relacji.

Błogosławiony Rafale Chyliński dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę o zdrowie Zofii i Marysi i błogosławieństwo Boże dla całej mojej rodziny. Dziękuję. Pokój i Dobro.

Prośba o wyzdrowienie mojej siostry Ireny oraz o zdrowie dla całej mojej rodziny. H.A.

Ojcze Rafale proszę wstaw się za mną i moim synem u Boga o uwolnienie nas od alkoholu. Zosia.

Za Asię, która nie doświadczyła miłości od rodziców i nie ma szczęścia do ludzi. Pomóż jej bł. Rafale !

Dziękuję bł. Rafale za pomoc w uzdrowieniu mojego syna.

Proszę o uratowanie Piotra od zniewoleń, od zła i sideł złego, o uzdrowienie z zaburzeń psychicznych, o przywrócenie go Bogu i rodzinie.

Dziękuję za łaski. Proszę o nawrócenie dla Danuty Rakowskiej, aby poznała wiarę, przestała też nienawidzić moją mamę. Katarzyna

 1. O dar zdrowia dla Doroty.
 2. O życie i zdrowie dla dziecka zagrożonego aborcją.

Proszę błogosławiony Rafale o uratowanie mojego syna z zaburzeń psychicznych i od zła wszelkiego, proszę by żył godnie i pracował.

Bł. Rafale proszę wyjednaj mi u Boga łaskę wytrwania w wierze i zbawienia dla moich Rodziców, prosi Magdalena.

Bł. Rafale dziękuję Ci, że za Twoim wstawiennictwem udało się mojej córce zdać egzaminy i dostać na studia. Dziękuję za wyniki w nauce syna i za pracę, którą mam. Proszę o to, aby sprawę Ci wiadomą udało się zrealizować mojej córce. Oleńka.

Bł. Rafale proszę o wstawiennictwo. O nawrócenie moich dzieci i chrzest wnuków.

Za Marcina, który wpadł też przy mnie w trans i chciał mnie wciągnąć w grzech nieczystości.

Za Kasię, za Jej zdrowie psychiczne, duchowe, fizyczne, egoizm; dzwoni, jak chce się wyżalić!

Błagam Cię o dar dobrego kapłana dla mnie, boję się sama siebie, za tę Anię schizofreniczkę, za moje rozbicie, o dar uzdrowienia wew. Dla mnie.

O dar Bożego męża dla Asi, który zabierze Ją z tego chorego, rodzinnego domu.

Bł. Rafale proszę Cię za Dorotę Olszewską, Jej Mamę Mariannę i siostrę Ewę Mirkowską.

Panie Boże, dokonałeś tego- przywróciłeś mi szansę, sprawiłeś, że do mnie wróciła. Dziękuję Ci i proszę- pomóż mi wypełnić, być, trwać. Kocham Cię i dziękuję z całego serca.

Panie Boże kochany proszę Cię bardzo za wstawiennictwem bł. Rafała Chylińskiego o uzdrowienie mojej ciężko chorej cioci Jagody, która obecnie leży w szpitalu. Prosi Grażyna.

Bł. Ojcze Rafale proszę o łaskę nawrócenia, pokuty, dobrej spowiedzi świętej dla mojego drogiego Bogdana Mierzwy i jego rodziny i mojej rodziny. Prosi Grażyna.

Proszę Cię Ojcze Rafale wyjednaj u Pana naszego abyśmy w naszej rodzinie znowu stanowili jedno, daj nam zdrowie duchowe i cielesne, oczekiwane dziecko oraz pracę dla mnie oraz dobry rozwój i spełnienie w nauce i sporcie dla mojego syna Krzysia. Bóg zapłać.

Bł. O. Rafale nadal proszę o pozbycie się intruzów fizycznych i nie fizycznych oraz dolegliwości. Dziękuję za życzliwych ludzi, za wszystko co zrobiłam i osiągnęłam dzięki Twej pomocy. Proszę o więcej siły i energii bo zło odbiera mi siłę potrzebną do życia?.

Błogosławiony O. Rafale proszę Cię o zdrowie dla całej rodziny Krakowiaków. Prosi Grażyna

Bł. O. Rafale Chyliński proszę Cię bardzo o uzdrowienie mojej ukochanej cioci Jagody, która jest bardzo chora i potrzebuje wsparcia duchowego.

Bł. O. Rafale proszę Cię bardzo o uzdrowienie mojej sąsiadki Pani Wiesi, która obecnie leży w szpitalu w dosyć ciężkim stanie. Prosi Grażyna.

Błogosławiony O. Rafale proszę Cię bardzo o zdrowie dla moich chrześniaków Filipa i Sebastiana. Prosi Grażyna.

Panie Boże kochany proszę Cię za wstawiennictwem O. Rafała Chylińskiego o opiekę nade mną w ciężkich chwilach mojego życia, proszę również żebym nigdy już więcej nie załamała się psychicznie i żeby moja rodzina nie oddała mnie do domu opieki społecznej. Bardzo prosi Grażyna.

Panie Boże kochany dziękuję Ci bardzo za uzdrowienie mnie z depresji i ciężkich bólów głowy. Dziękuje Grażyna.

Błogosławiony Rafale, proszę pomóż mi dobrze porozmawiać z kierownikiem i jasno mu powiedzieć, że odmawiam 2-etatu za koleżankę i niech znajdzie zastępstwo! Nie mam siły dłużej pracować na 2 etaty a jestem zatrudniona na jeden etat. Proszę o dobrą mowę, dobry język i o to aby mnie nie zwolnił z pracy! Proszę też o dobrego męża i dzieci, abym była dobrą żoną. Abym dobrze przeszła program Al.- Anon i pracę nad sobą. Proszę o uleczenie lęków i zabranie mi pośpiechu. Abym się pokochała i szanowała. Ania.

Dziękuję że mam takiego dobrego Tatę i Mamę. Michał Ratecki

Bł. O. Rafale dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o dary Ducha Św. i łaskę nawrócenia dla mojego syna.

Proszę o powrót Kacpra Krakowiaka, syn Andrzeja 11.02.1997. Kocham go ponad wszystko i wierzę że jest dobrym człowiekiem. Dziękuję Ci Panie Boże i bł. Rafale za sprowadzenie go na moją drogę. Teraz wiem co to miłość.

Proszę o nawrócenie Krystiana i całej rodziny i o szybki chrzest dla Karolka. Michał Ratecki.

 1. Błogosławieństwo Boże dla Kazimierza, żony w podziękowaniu za otrzymane łaski, za Marlenę Gajdek, zdrowie i błogosławieństwo Boże dla niej w życiu.
 2. O łaskę zdrowia, opieki Bożej, siły dla Sławka w pracy, w opiece nade mną.
 3. O łaskę zdrowia dla Izy, przyjaciół i łaski Boże.
 4. Dobrą wizytę u ortopedy dla Izy przez Twoje wstawiennictwo.
 5. O łaskę szczęśliwej śmierci, Boże miłosierdzie dla Heleny Lisak przez Twoje wstawiennictwo Ojcze Rafale.

Bł. Rafale dziękuję za nową pracę, którą otrzymał mąż i proszę o dalsze łaski dla całej mojej rodziny. Ola.

Bł. Rafale proszę o zdrowie, o pokój w sercu. Ulecz mnie i moje oczy i uszy, serce i kręgosłup. Prosi i dziękuje Jadwiga.

Dziękuję Bogu za każdy dzień życia mojego i mojej Rodziny. Grzegorz z Chotomowa.

Proszę o szybki wygodny i niezawodny samochód terenowy, który jest tani w utrzymaniu i dobrze będzie służył naszej rodzinie w pełnieniu naszego powołania. Żeby nie był łakomym kęskiem dla złodziei, żeby miał gdzie parkować i żebyśmy mieli pieniądze na jego utrzymanie i by z niego korzystać. Tomek Ratecki.

Bł. O. Rafale Chyliński bardzo Cię proszę o zdrowie dla mnie i dla mojej mamy. Prosi Grażyna.

Bł. Rafale proszę o modlitwy o nawrócenie i uwolnienie od nałogów syna Marcina.

Bł. Rafale proszę o wstawiennictwoza moim chorym mężem o łaskę wyzdrowienia dla niego i nawrócenia.

Dziękuję za łagodną i lekką śmierć mojego ojca i proszę o modlitwę wstawienniczą za jego zbawienie. Proszę też o modlitwę za zdrowie całej mojej rodziny.

Bł. Rafale składam serdeczne podziękowanie za Twoją świętą opiekę nad nami. Błagam o dalsze życie w Bogu i modlitwie. Błagam o zdrowie dla nas. Bóg zapłać.

Bł. Rafale proszę Cię o uwolnienie i uzdrowienie naszych wszystkich rodzin od choroby alkoholowej Grzegorza i Mariusza, strzeż nas od szatana. Prosi Cię Zofia czcicielka.

Bł. Ojcze Rafale dziękuję za cud otrzymanej pracy przez moją córkę Magdalenę. Bardzo Ci kochany Ojcze dziękuję. Proszę Cię abyś pomógł jej w wytrwałości w tej pracy oraz dobrych stosunków z ludźmi.

Błogosławiony Rafale proszę o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

Błogosławiony Ojcze Rafale ! Proszę Cię o dar dobrej spowiedzi, odpuszczenia grzechów, otrzymania odpustu zupełnego i miłosierdzia Bożego. Wierna czcicielka.

Błogosławiony Ojcze Rafale prosimy o błogosławieństwo dla całej rodziny.

Proszę Cię O. Rafale o dar przebaczenia i pojednania w naszym małżeństwie. O uzdrowienie dla męża i dla mnie. O pojednanie w rodzinie. O pojednanie z Jego siostrą. Twoja czcicielka.

Kochany Przyjacielu. Proszę Cię o sprawy związane z moją pracą, których nie potrafię nazwać. Proszę wstaw się za mną u Niepokalanej. Dziękuję.

Błogosławiony Ojcze Rafale Chyliński daj zdrowie mojej mamie Barbarze Jędrzejczyk z d. Zarębskiej i mnie zdrowia i pracy ? Andrzejowi Jędrzejczykowi. Amen.   

Łódź-Łagiewniki, 25 X 2017 r.

Drogi Przyjacielu, Ojcze Rafale. Proszę Cię wymódl mi Siostrę i Brata i jeszcze siostrę? Michał Ratecki.

Bł. Rafale proszę o nawrócenie mojej córki Żanety, jej męża Sławomira i Patryka syna, żeby się pojednali i byli razem nadal rodziną. Prosi matka.

Bł. Rafale proszę o zdrowie dla pani Erny Elżbiety z Niemiec. Prosi o zdrowie dla pani Weroniki. Dziękuję za wszystkie łaski. Dziękuję. Jadwiga.

O dar uwolnienia mojego Ojca Aleksandra od nienawiści i o dar żalu doskonałego dla Niego.

Dziękuję za swoje zdrowie i mojej rodziny. Proszę o modlitwę za nas za wstawiennictwem bł. R. Chylińskiego. Teresa.

Za Marcina o uwolnienie i nawrócenie proszę. Żeby spotkał żywego Boga. Za Jego uwolnienie z egoizmu, nieczystości, manipulacji, przemocy, chęci podporządkowania sobie drugiej osoby itd.

Za Krzyśka, który wpadł przy mnie w trans.

O dar uwolnienia od nieczystości, ducha nieczystego Asię, Marka, Marcina, Krzyśka, Olka.

Jestem straszona przez zło, pomóż mi chcę należeć do Boga.

Żebym nie miała powodzenia u mężczyzn tylko żebym spotkała tego jedynego, który będzie dla mnie darem Bożym i Jemu będę się podobała.

Za wszystkich tych mężczyzn, którzy wpadli przy mnie w trans, to przerażające! Chroń mnie bł. Rafale przed takimi ludźmi.

Dzięki bez słów, dzięki w duchu za wszystkie łaski dla całej rodziny.

Prośba o opiekę i modlitwę za moją siostrzenicę Kamilę, która będzie teraz mieszkać w DPS. Niech spotka na swej drodze tylko życzliwych i opiekuńczych ludzi. Dziękuję.

Za Aleksandra, który nie wierzy w Boga, nie wierzy w diabła, nie ma uczuć wyższych, stosuje całe życie przemoc, czuje się niekochany, ma 71 lat a ostatnio przyjął sakramenty w wieku 9 lat.

Żebym znalazła spokój, pokój, żebym mieszkała sama, bo ciągle kłótnie w domu.

Bł. Rafale proszę Cię za o. RemiegoRecława bo cierpi na rękę, za ks. Korczaka, ks. Sosnowskiego, za Hipolita.

Za mojego ojca u którego ujawnia się zło.

O dar uwolnienia Joanny z satanizmu i nerwicy natręctw, chęci szkodzenia sobie.

Panie Jezu, bł. Rafale błagam Cię o dar uwolnienia mnie z nadwrażliwości, bo bardzo mi to przeszkadza.

Błogosławiony Ojcze Rafale uproś Boga o uzdrowienie i uwolnienie mojego syna od wszelkich nałogów a w szczególności pijaństwa. Matka

Proszę o pomoc w zwalczeniu mojej choroby alkoholowej. J.

Proszę o pomoc w układaniu priorytetów, aby rodzina była zawsze pierwsza. O zdrowie dla bliskich i znajomych i o siłę do walki ze swoimi słabościami.

Bł. Rafale proszę obejmij opieką moją rodzinę. Spraw aby córka wyszła za mąż, aby mąż rozwinął swoją firmę, abyśmy kroczyli drogą Boga.

Z prośbą o opiekę dla mojej wnuczki Liliany i jej rodziców.

Prośba o pomoc w rozwiązaniu problemów dla Rafała Słowika, o odnalezienie drogi dla dzieci Agnieszki i Michała.

Proszę o pomoc w podjęciu dobrej decyzji dla syna Jana zgodnej z wolą Bożą.

Proszę o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej Urszuli, Niny, Marii.

O uzdrowienie duszy i ciała dla Pauli, Dominiki, Stanisława i Jadwigi, Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. Cud uzdrowienia dla Marty i Agnieszki. Światło Ducha Św. dla Pauli w jej wyborze drogi.

Proszę o wstawiennictwo w sprawie otrzymania męstwa, mądrości i chrześcijańskiej zaradności, żebym mógł  pomóc mojej mamie i samemu sobie po śmierci mojego taty. Łukasz

O umocnienie pojednania naszego małżeństwa.

Drogi bracie Rafale, dziękuję za miłość i Twoje ofiarowanie dla Boga i bliźnich, bardzo Cię proszę o wstawiennictwo za wnuczkę Danusi Darię, za moją rodzinę a zwłaszcza za syna Rafała i Olę o czystość, o wiarę, i powierzam Twojej opiece potrzebujących.

Rafale dziękuję Ci za szczęśliwe wyjście z wypadku. Proszę Cię o łaskę wiernego służenia Bogu jak Ty służyłeś.

O cud uzdrowienia z choroby ślinianki żołądkai kości dla Jadwigi oraz cud uzdrowienia z choroby tarczycy Marty i epilepsji Agnieszki oraz choroby Pauli.

Podziękowanie za zdrowie Janiny Pietrasik i ich dzieci a w szczególności za chorą na raka wnuczkę o uzdrowienie. Proszę o nawrócenie mojego syna i zięcia.

Ojcze Rafale proszę o wzrost duchowy i liczebny naszej wspólnoty, za naszego aktualnego księdza opiekuna, o dobrego pasterza naszej gromadki.

Panie Jezu! Przez wstawiennictwo św. Antoniego i O. Rafała Chylińskiego – jeśli taka Twoja wola, uzdrów moją rodzinę Masalskich, Naterów z choroby alkoholowej, zdrad, niewierności, Adrianę z schizofrenii ? obdaruj wiarą ? powrotem do Ciebie. Danuta Nater

Proszę o wierność Tobie i łaskę przebaczenia wszystkim! Jezu ufam Tobie. Danuta z Dygowa k/ Kołobrzegu

Proszę o opiekę na dalsze lata w chorobie. Proszę o miłość i zgodę w mojej rodzinie oraz nawrócenie moich dzieci na drogę wiary. Dziękuję za teraz, za życie i zdrowie w ciężkiej chorobie. Halina

Błogosławiony Ojcze Rafale proszę o pomoc, proszę o nawrócenie mojego męża, o przebaczenie, o ocalenie naszego małżeństwa, o uratowanie naszej Rodziny. Żona i mama.

Błogosławiony Ojcze Rafale, bardzo dziękuję za wszystkie łaski wyjednane u Boga, proszę o dalszą opiekę. Mirek. 26.05.2017

Dziękuję za wspaniałego męża i rodzinę. Przepraszam za wszystkie krzywdy, złe słowa i czyny. Proszę o spełnienie najskrytszych mniejszych i większych marzeń oraz o spokój ducha, stabilizację oraz o miłość i potomstwo. Natalia M. 27.05.2017

Dziękuję i proszę o dalsze wstawiennictwo za Grzegorzem, o uwolnienie od nałogów.

Dziękuję Bogu Trójjedynemu i Matce Bożej za dary Św. Antoniego z Padwy i bł. Rafała Chylińskiego oraz otrzymane za ich przyczyną łaski. Proszę o dalszą opiekę i pomoc dla nas. Czciciel.

Święty Rafale, dziękuję Ci bardzo łaskę zdrowia dla mojej córeczki Natalki i proszę Cię z całego serca o uzdrowienie mojej ukochanej Mamy, która zmaga się z ciężką chorobą. Obdarz ją i całą naszą rodzinę łaską zdrowia, siły,  wytrwałości by wspólnie pokonać chorobę. Miej w szczególnej opiece Mamę, a także Tatę,  oraz Natalkę, Nelę i Zuzię. Bóg zapłać.

 Proszę o zdrowie dla Tadeusza Daniłowicza i Marysi Markiewicz

 Proszę o zdrowie i obfite łaski dla mamy Jadwigi ? prosi syn.

Proszę o mądrość w postępowaniu z dziećmi. Proszę o uwolnienie dzieci od ducha lenistwa i kłamstwa, ducha wróżb i magii, ducha konsumpcjonizmu ? mama

 Bardzo proszę o łaskę i wstawiennictwo w intencji Wojtka, Piotra, Teresy, Sławka i Agnieszki. Basia

 Dziękuję za zdrowie dla mnie i dla całej mojej rodziny, za wszystko, proszę o to by się wszystko dobrze ułożyło, by poród przebiegł bez komplikacji, o zdrowie dla mego dziecka, o zdrową ciążę oraz żebym miała łagodne przejście w ciąży!

Ojcze Rafale proszę o Twoje wstawiennictwo u Boga i Pana w odzyskaniu normalnego i dobrego życia, proszę o dobrą pracę i żonę. Proszę o pomoc w odbiciu się od nędzy w którą popadłem. Wspierałeś żebraków i nędzarzy ? wspomóż i mnie. Serdecznie proszę i wierzę w taką zmianę. A.K., Łódź, XI 2016

Pomóż, wspomóż, daj siłę i konsekwencję, nie lękaj się ? abym była wolna. Wspomóż, abym nigdy nie przestała wierzyć. Wierzę i bądź zawsze ze mną. Dziękuję

Proszę o potrzebne łaski Boże dla Anety i syna Michała a zwłaszcza o łaskę wiary i prowadzenie codziennie owocnego chrześcijańskiego życia. Proszę o uzdrowienie dla nas fizyczne i psychiczne oraz oddalenie przeszkód, które odłączają od dobrego Boga. Dla Anety o zerwanie z powtarzającymi się grzechami.

 Ojcze Rafale Chyliński dziękuję Ci za wszystko co zrobiłeś dla Polski i Polaków. Miej naszą Ojczyznę w opiece i uchroń nas przed złem. Amen!

 Proszę Cię Ojcze Rafale o zdrowie dla mnie i całej rodziny. Czuwaj nad nami. Krystyna

Błogosławiony Ojcze Rafale dziękuję Ci za spełnianie próśb. Dziękuję, że jesteś z całą moją rodziną. Bardzo, bardzo nam pomagasz. Proszę Cię szczególnie o pomoc w uzdrowieniu mojego syna. Proszę o błogosławieństwo, o szczęśliwe małżeństwo dla drugiego syna. Pomóż nam w sprawach zawodowych. Bardzo Cię kochamy. Bądź z nami!!! Tyle już Ci zawdzięczam. Dziękuję!!!

 Proszę o szczęśliwe przeprowadzenie operacji mojego syna Witolda.

 Błogosławiony Ojcze Rafale Chyliński dziękujemy za otrzymane łaski. Bardzo dziękujemy. Jednocześnie proszę o szczęśliwe rozwiązanie ciąży w terminie. Proszę by leki, które przyjmuję były skuteczne i nie miały ubocznych skutków dla zdrowia i życia dziecka i mojego. Proszę o wstawiennictwo i opiekę nad nami [naszą rodziną]. Niech ciąża, poród, życie dziecka, które rozwija się w moim łonie przebiega bez problemów i powikłań. Modlę się o zdrowie dla naszej rodziny oraz o wielką miłość. Strzeż nas od pokus i nieszczęść. Opiekuj się naszymi dziećmi. Agnieszka D. z rodzinką

 Błogosławiony Rafale proszę Cię o wstawiennictwo i łaskę uzdrowienia dla 3-letniej Marysi z białaczki, 2-letniego Tomka z guzów. Dla dzieci z oddziału onkologicznego o zdrowie.

 Błogosławiony Rafale proszę Cię o wstawiennictwo do Jezusa o łaskę uzdrowienia dla 5-letniej Julii z choroby nowotworowej, zabrania od niej guzów.

 Błogosławiony Rafale proszę Cię o wstawiennictwo w uzdrowieniu Lenki z Bełchatowa z białaczki, która leży w ciężkim stanie na oddziale onkologicznym.

 Proszę Cię pomóż powrócić do całkowitego zdrowia mojemu synowi Piotrowi ? prosi mama.

 Proszę o zdrowie i radość w mojej pracy, którą podejmuję. Bożena

 Błogosławiony Ojcze Rafale proszę Cię o wstawiennictwo do Pana Boga, Maryi i Jezusa o łaskę uzdrowienia z nagłej choroby mojej córki Nataszy, zakrzepica po urazie, lęki. Proszę o łaskę dla jej całej rodziny. Barbara

 Ojcze Rafale błagam o wstawiennictwo u Ojca Najwyższego o szczęśliwą operację oczu i błogosławieństwo dla prof. Doktora wykonującego operację. Joanna

 Proszę ukochany Ojcze Rafale o wstawiennictwo u Boga i pomoc w uzdrowieniu córki i całej rodziny. Joanna. Bóg zapłać

 Proszę o uzdrowienie z lęku i depresji Kasi i światło Ducha Świętego dla niej. Bóg zapłać

 Proszę o łaskę uzdrowienia dla córki Katarzyny- prosi Tata

Bardzo proszę o zdrowie mojej wnuczki, o zdrowe szczęśliwe dziecko, które ma się urodzić, o zdrowie dla córki.

 Błogosławieństwo, zgodę, zdrowie w rodzinie. Stenia

 Błogosławiony Ojcze Rafale za Twoim wstawiennictwem prosimy Cię o pomoc. Uproś u Boga łaskę zdrowia dla Klementyny Młynarczyk. Czuwaj nad nią, prosimy i nad pozostałymi bliskimi nam osobami. Składamy głębokie podziękowania za doznawane łaski. Małgorzata i Witold Młynarczyk

 Kochany Ojcze Rafale za Twoim wstawiennictwem błagam Pana Boga i Matkę Najświętszą o cud zgody i pojednania w mojej rodzinie. Uratujcie moje małżeństwo, odmieńcie nasze serca. Nie dajcie zwyciężyć złu. Dziękuję za dotychczasową opiekę i wszystkie łaski przez nas otrzymane.

 Proszę o zdrowie i obfite łaski dla Oli Pohl, Bożeny Ziółkowskiej, Wandy Tomczak, syna Jakuba, męża Marka.

Proszę o zdrowie dla męża i całej rodziny, aby Adam i Marcin dobrze ułożyli sobie życie.

 Błogosławiony O. Rafale dziękuję i proszę o dalszą modlitwę za Helenę. Twój czciciel

 O uzdrowienie żony z choroby psychicznej, nawrócenie syna, Boże błogosławieństwo dla córki i wybór dobrego męża.

Proszę o zdrowie. Milko

 Proszę o zdrowie dla synowej Kazi po operacji. Bóg zapłać

 Błogosławiony Ojcze Rafale, proszę Cię o zdrowie dla mojej córki Anetki o uleczenie jej z depresji. Proszę Cię daj mi dużo siły i zdrowia w pokonywaniu codziennych problemów życiowych, prosi Halina

 Błogosławiony O. Rafale proszę Cię bardzo, żeby Anetka nigdy nie miała myśli samobójczych i żeby nigdy nie wystąpiły u Anetki próby samobójcze do których jest skłonna po śmierci swojego ojca i rozstania się z chłopakiem z którym była szczęśliwa, żeby już żaden chłopiec nie skrzywdził jej jak to miało miejsce ostatnio.

 O nawrócenie moich dzieci i zgodę między zięciem a moją mamą ? Maria

 1.Dziękuję Ojcze Rafale za pobyt Zdzisi w sanatorium i konsekrację wdowy, ślub, który złożyła Bogu 17 XI u OO. Bernardynów

2.Dziękuję Ojcze Rafale za badania lekarskie, dobrego lekarza urologa dla cioci Neli, proszę o dobre leczenie pęcherza dla niej.

3.Proszę o Boże błogosławieństwo w pracy dla Izy, dobre wykonanie pracy, współpracę z szefem, personelem, abym mogła wytrwać do operacji na kolano w pracy, miała siły fizyczne, dobrą kondycję

4.Proszę Cię o łaskę dobrego wyboru terminu operacji na kolano przez lekarza w 2017 roku i rehabilitację, zdrowie po operacji kolana

5.Proszę o łaskę wyzwolenia z lęku dla Janiny Makowskiej-Kluska, która jest chora na nowotwór złośliwy, aby podjęła leczenie szpitalne przez Twoje wstawiennictwo Ojcze Rafale

6.O łaskę pokonania zła wokół pani prezydent Hanny Zdanowskiej przez prowokacje polityczne wokół niej, aby Bóg zwyciężył, prawdę w jej sprawie, proszę Cię o to przez Twoje wstawiennictwo Ojcze Rafale, miej ją w swojej opiece.

7.O błogosławieństwo Boże w budowie, powstanie S-14, zachodniej obwodnicy Łodzi, aby powstała ta inwestycja dla Łodzi, regionu, Polski tak bardzo potrzebna, oczekiwana przez Twoje wstawiennictwo Ojcze Rafale.

8.O łaskę pracy zawodowej dla Kingi, aby rozpoczęła  staż pracy, zdrowie dla niej, dobrego kardiologa w szpitalu, o aparat do oddychania dla Heni na stałe w domu, zdrowie, siły dla niej przez Twoje wstawiennictwo Ojcze Rafale.

9.Zwrot mandatu radnego dla P. Kazimierza przez Twoje wstawiennictwo Ojcze Rafale.

10.Błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę, siły dla Heleny Lisak przez Twoje wstawiennictwo Ojcze Rafale.

11.O łaskę zdrowia, błogosławieństwo Boże, rozwiązywanie problemów, kłopotów dla Heleny, Sławka przez Twoje wstawiennictwo Ojcze Rafale.

12.O łaskę zdrowia dla koleżanek w pracy przez Twoje wstawiennictwo Ojcze Rafale.

13.O łaskę wypełnienia się woli Bożej w życiu Izy w relacji z tatą, przyjaciółmi, w relacji Izy z przyjacielem Sławkiem przez Twoje wstawiennictwo Ojcze Rafale.

14.O błogosławieństwo Boże dla grup modlitewnych margaretek modlących się za kapłanów w parafii Matki Bożej Różańcowej przez Twoje wstawiennictwo Ojcze Rafale.

15.O łaskę otwarcia serca, całej osoby Sławka na Ducha Św., wolę Bożą w jego życiu, realizację jego powołania życiowego danego mu przez Pana Boga aby się realizowała przez Ciebie Ojcze Rafale i pokonywanie złego ducha w jego życiu przez Ciebie Ojcze Rafale, aby słuchał głosu Episkopatu Polski, Kościoła, mądrości Boga, proszę Cię o to gorąco Ojcze Rafale.

 Błogosławiony Ojcze Rafale dziękuję Ci z całego serca za opiekę dotychczasową nade mną i nad moimi najbliższymi. Ojcze Rafale proszę pomóż mojej jedynej ukochanej córce Magdalenie, która jest na obczyźnie, aby mogła z Twoim błogosławieństwem i pomocą znaleźć pracę zgodną ze swoim wykształceniem, pasją i talentami. Kochany Ojcze Rafale proszę Cię aby znalazły się uczciwe dobre osoby, które staną na jej drodze i pomogą jej jak najbliżsi bracia i siostry. Kochany Ojcze wierzę, że pomożesz mnie matce, która samotnie wychowywała córkę, że pomożesz jej jak Ojciec, aby tam gdzie teraz wyjechała będzie czuła, że nie jest sama. Bardzo jest jej potrzebna opieka ojcowska. Bardzo dziękuję kochany Ojcze Rafale. Mama Małgorzata   20.11.2016 r.

 Za Mamę, żonę, córki o łaskę w ich intencjach prosi Leszek.

 Proszę o uzdrowienie mnie Dariusza i syna mojego Damiana, o uzdrowienie Ojcze Rafale uproś Boga o nasze zdrowie. Dariusz

 Błogosławiony Rafale proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw mojego syna Damiana ? błagam.

 Proszę Cię żebym wyzdrowiał, pokonał raka i mógł się opiekować żoną i dziećmi. Miej mnie w swojej opiece. Henryk Sz.

 Dziękuję Ci za znalezienie mojej zguby.

 Błogosławiony Ojcze Rafale, dziękuję za wysłuchanie mojej prośby o znalezienie pracy dla męża. Dziękuję Ci, choć sprawy wyglądały beznadziejnie, mąż pracuje. Wstaw się najdroższy Ojcze Rafale za naszą rodziną. Proszę o pojednanie zwaśnionych sióstr i braci, proszę o to z całego serca. Niech zły opuści nasze relacje. Prosi Katarzyna.

Bł. O. Rafale drogi u Boga nasz pośredniku dziękuje za otrzymane łaski. Proszę o zdrowie i dary Ducha Św. dla mnie i moich najbliższych. 

Proszę o zdrowie dla męża ? żona Mirosława 

Ojcze Rafale dziękuję za wszystkie otrzymane łaski oraz proszę o Twoje dalsze wstawiennictwo w intencji nawrócenia, przebaczenia i miłości dla Agaty. 

Ojcze Rafale! Pomóż nam w naszej pracy zawodowej i pozwól nam przysłać nowych klientów. Bożena i Roman
 Proszę o zgodę w rodzinie Zielińskich, Wolniaków i Dobsonów, wiarę, miłość i opiekę Bożą. 

Proszę o zdrowie dla Tomka i spokój, i ich dzieci i żony. 

Bł. Rafale wyjednaj nam u tronu Boskiego Miłosierdzia Bożego łaskę siedmiu darów Ducha Świętego dla nas, dla Kościoła Świętego, dla kraju naszego i dla całego świata. Venimus ? Vidimus et Deus Vicit?- Deo Gratias 

Błogosławiony Ojcze Rafale proszę Cię o wstawiennictwo u Boga Ojca Wszechmogącego o łaskę szczęśliwej podróży i powrotu do Portugalii mojej córki Ani. Proszę Cię też o łaskę opieki nad moimi? Agnieszką, Ewunią, Wojtkiem? Andrzejkiem i Piotrem. Wdzięczna Ci za wieloletnią opiekę [60 lat].AL 

Proszę o uzdrowienie mojego Taty z raka trzustki. Marty z raka piersi i Agnieszki z raka mózgu. 

Bardzo proszę bł. Rafała o zdrowie dla całej mojej rodziny i Boże łaski i błogosławieństwo. Ewa. 

Błogosławiony Ojcze Rafale!!! Wyjednaj nam u Pana Boga zdrowie, pomyślność na cały 2017 Rok, dla mojej mamy Zofii, córki Sylwii, Marcina, brata Pawła i dla mnie Grażyny, żeby stał się cud, żeby Litwin, sąsiad, alkoholik nie mieszkał nad nami, dajcie nam dobrych, spokojnych sąsiadów. Prosi Zofia i Grażyna. Za wszystkie łaski ? Bóg zapłać.  29.XI.2016 r. 

Prośba o zdrowie dla moich bliskich, siłę i spokój. Prośba o zgodę w rodzinie. Agnieszka Mazur. 

Proszę o zdrowie dla siebie i moich bliskich oraz za pomoc w rozwiązaniu moich problemów finansowych. 

Błogosławiony Ojcze Rafale Chyliński ? Ty pomagałeś i pochylałeś się nad chorymi i nieszczęśliwymi, spójrz na mnie, na mój dom, na moją chorą córkę Weronikę i błogosław i módl się za nami o łaski miłosierdzia i zdrowia. Maria 

Bł. Rafale błagam o modlitwę za mojego Tatę, Mamę, najbliższych! Proszę uzdrów ich! Magdalena 

Proszę o zdrowie dla mojej rodziny. By wszystkie konflikty się rozwiązały. By mój ojciec zrozumiał, że powinien być dla nas wsparciem i żebyśmy przestali się kłócić. Bym założyła wspaniałą rodzinę z moim mężczyzną, byśmy razem odnosili sukcesy i cieszyli się każdym wspólnym dniem. Żebym mogła rozwijać się zawodowo a wszystkie inwestycje i biznesy Szymona się udały. By nie musiał się tyle denerwować przez to i był ze mną długo zdrowy i szczęśliwy. 

Błogosławiony O. Rafale Chyliński! Proszę Cię bardzo o zdrowie dla mnie, dla mojej mamy, kuzynki Anetki i mojego chrześniaka Filipa. O. Rafale mam do Ciebie również wielką prośbę ? kiedy moja mama pierwsza odejdzie z tego świata, żebym po jej śmierci nie załamała się psychicznie. Prosi Grażyna 

O zdrowie duszy i ciała. Bliskość Boga, odwagę i zaufanie do siebie i swoich decyzji. Dziękuję, Filip Mazur. 

1.Bł. Rafale proszę o uzdrowienie mnie na ciele i na duszy ? prosi Zofia.

2.Bł. Rafale proszę o łaskę zdrowia, cierpliwość i pokorę dla Jadwigi w jej starości. 

 1. Rafale dziękuję Ci za wszystkie łaski, zdrowie, dobrą pracę. Proszę Cię o siłę dla mojego męża Krzysztofa, aby przestał pić! Amen. Ania 

Błogosławiony O. Rafale proszę Cię bardzo o zdrowie moje i mojej córki Grażyny. Proszę Cię również, żeby po mojej śmierci moja córka nie załamała się psychicznie i pokonywała wszystkie trudności, które staną na jej życiowej drodze. Prosi Halina 

Prośba o zdrowie, radość życia dla moich rodziców. Amen. Rafał Browarski 

Prośba o Wolę Bożą i wyleczenie z nałogu alkoholowego i narkotykowego Macieja Walickiego. Amen 

Prośba o dobrą, stałą i dobrze płatną pracę. Bóg zapłać. Rafał Browarski 

Prośba o zdrowie dla Kasi i wyleczenie z anoreksji i Wolę Bożą w jej życiu. Amen 

Prośba o zdrowie i Wolę Bożą w moim życiu. Amen. Rafał Browarski 

Bł. O. Rafale dziękuję Ci za dobre wyniki i powstrzymanie choroby nowotworowej Mamy, prosząc o dalszą opiekę i zdrowie dla Niej. Proszę Cię  również o zdrowie dla mnie, abym mogła się Nią dalej opiekować. Danuta 

Dziękuję za rodzinę. Dziękuję za zdrowie. Dziękuję za miłość. Laura Dudek ! 

Ojcze Rafale proszę wstaw się za mną do Pana Boga o łaskę zdrowia i siły dla mnie i moich dzieci, syna z rodziną i wnucząt. Życzliwa zawsze Władzia. 

Ojcze Rafale uzdrów mnie od przepukliny i syna mojego Damiana od choroby psychicznej. Proszę Cię Ojcze wyproś u Pana o nasze zdrowie. Darek 

Zdrowie i opatrzność dla mojej rodziny[szczególnie teraz dla taty Andrzeja].  Dziękuję i proszę, proszę i dziękuję. 

O szczęśliwy powrót do domu. 

O zdrowie dla Andrzeja. Błogosławieństwo dla rodzin: Mirecki, Lenartów. 

Upraszam o zdrowie dla Sabiny Kobus i pani Grażynki. Bł. Rafale otocz opieką całą rodzinę. 

Bł. Rafale otocz opieką i zdrowiem całą moją rodzinę.

 Bł. Rafale upraszam o łaskę zdrowia i udaną operację dla p. Zbigniewa. 

Ojcze Rafale proszę o zdrowie dla niesprawnego syna Kuby mojej koleżanki, aby Bóg nasz dawał jej zdrowie w opiece nad jej synem. Prosi Jola. 

Bł. Rafale Chyliński bardzo proszę o zdrowie dla koleżanki mojej córki o odzyskanie słuchu po operacji. 

Bł. Rafale Chyliński bardzo Cię proszę za wytrwałość z moim nałogiem alkoholowym i złym postępowaniem, abym wiedziała, że Ty Boże jesteś moim Najdroższym Ojcem. 

Bł. Rafale Chyliński bardzo  Cię proszę o modlitwę za moje dzieci aby kroczyły drogą do Ciebie mój Boże. 

Bł. Rafale Chyliński bardzo Cię proszę o modlitwę za moją mamusię o zdrowie i długie lata jej życia, jest ona dla mnie po Tobie najważniejszą osobą. 

Błogosławiony O. Rafale proszę Cię o zdrowie dla mojej przyjaciółki Joli, żeby radziła sobie ze wszystkimi problemami jakie spotka na swojej drodze. 

Błogosławiony O. Rafale Chyliński proszę Cię bardzo o zdrowie dla pani Joli ? mojej fryzjerki. Proszę Cię O. Rafale, żeby pani Jola była szczęśliwa i radziła sobie ze wszystkimi swoimi problemami na co dzień, żeby była cały czas uśmiechnięta. Prosi Grażyna 

Błogosławiony Ojcze Rafale proszę o nawrócenie i wiarę w Boga dla Krzysztofa. 

Proszę Cię Ojcze Rafale o zdrowie dla Haliny i uleczenie jej z choroby nowotworowej. 

Błogosławiony Ojcze Rafale proszę o uzdrowienie pięcioletniej Julii z choroby nowotworowej. 

Proszę o błogosławieństwo dla całej mojej rodziny, żebym była dobrym człowiekiem i czyniła dobro. Proszę o błogosławieństwo i wszelkie łaski dla Juli, Halinki, dla mnie, Henryka, Hanny, Marylki, Jolanty, Maćka, Piotra i Bartka, o przebaczenie za grzechy i o  opiekę i prowadzenie w życiu. O wskazówki jak czynić dobrze i o wybaczenie. Agnieszka 

Proszę o zdrowie dla całej rodziny zwłaszcza mamy oraz o zdanie egzaminów przez mojego syna Michała. Chciałabym, żeby Michał odnalazł drogę dla siebie i żeby był szczęśliwy i zdrowy. 

Proszę o zdrowie dla mojego męża Ryszarda i o powrót do zdrowia ? żona z dziećmi i wnukami. 

Proszę Cię bł. Rafale o zdrowie dla mojego kochanego Taty, aby wyzdrowiał i nie odchodził od nas, proszę o łaskę Bożą i modlitwę. Twoja kochana córka Iwona. Proszę o modlitwę. Amen 

Bł. O. Rafale drogi u Boga nasz pośredniku dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o zdrowie, dary Ducha Św. dla mnie i moich dzieci. 

Bł. O. Rafale proszę Cię o uzdrowienie z choroby alkoholowej dla synów, o uzdrowienie stosunków rodzinnych. Spójrz na nas i pochyl się nad naszymi słabościami. 

Ojcze Rafale dziękujemy Ci za opiekę. Prosimy roztaczaj ją nadal nad naszą rodziną i firmami. Proszę aby nikt i nic nie zrobiło nam krzywdy. Proszę aby Ola urodziła się zdrowa. Proszę aby Aga obroniła doktorat i aby znalazła swoje miejsce na ziemi, aby była szczęśliwa, aby miała bardzo dobrą pracę i dobrze płatną i aby była szczęśliwa. Proszę opiekuj się Ojcze nami. Proszę również aby obie nasze firmy w końcu dobrze zaczęły funkcjonować aby przynosiły zyski a nie straty. Proszę abyśmy mogli oddać dług i abyśmy też byli szczęśliwi. Proszę aby Łukasz nie stracił pracy i aby w końcu dostał cały etat. Proszę opiekuj się naszymi dziećmi. Dziękuję. M. 

Błogosławiony Ojcze Rafale dziękuję Ci za doświadczone łaski w chorobie mego serca i proszę o dalszą pomoc w leczeniu tej choroby. Proszę również o wsparcie modlitewne dla mojego ojca i rodzeństwa. 

Błogosławiony Ojcze Rafale proszę Cię o wstawiennictwo u Najwyższego Ojca w niebie i uproszenie łaski zdrowia dla mojej mamusi, łaski zdrowia i nawrócenia dla mojej córki, żeby otworzyła swoje serce na Jezusa oraz łaski zdrowia dla mnie, żeby nigdy nie powróciła choroba nowotworowa. 

Proszę bł. Rafale wstaw się za mną i moim mężem u Pana Boga by obdarzył nas upragnionym potomstwem i proszę również o uzdrowienie mojego wujka z choroby nowotworowej.

 Bł. Rafale, mam bardzo wielką prośbę o to żebym się zmienił, nie był nerwowy tylko kochający żonę, także proszę Cię o dzieciątko i o to żeby wujo Krzysiek wyszedł z choroby nowotworowej. 

Proszę Cię Ojcze o rozwiązanie moich trudnych spraw w pracy. Dziękuję za wszystko dobro i wyświadczone łaski. 

Proszę o zdrowie i łaski uświęcające dla Ryszarda, aby Bóg i błogosławiony Rafał Chyliński miał go w swojej opiece. 

 Jezu Chryste dziękuję Ci za doznaną wiarę w uzdrowienie mojej córki, którą doznałam podczas Mszy o uzdrowienie. Chwała Ci Panie. 

Dziękuję Ojcze Rafale za nieustanne wstawiennictwo, za opiekę i Twoją obecność. Dzięki Tobie, klasztorowi w Łagiewnikach wróciłem do sensu życia i niech tak już pozostanie. Amen! 

Bł. Rafale proszę Cię o wstawiennictwo do Jezusa o łaskę uzdrowienia dla czteroletniego Jasia z choroby nowotworowej. Jezu zabierz od niego guza mózgu, dopomóż przy poprawie wyników oraz powrotu do sprawności ruchowej. Pozwól wrócić mu do życia codziennego, do kolegów. Niech na jego twarzy zagości ponownie uśmiech a nie ból i cierpienie. Prosimy Cię o to w modlitwie. 

Bł. Rafale proszę Cię o wstawiennictwo do Jezusa w intencji łaski uzdrowienia z guzków mięsaka 5-letniej Juli, Jezu zabierz od niej guzy, dopomóż przy poprawie wyników i skutków chemii. Pozwól wrócić jej do życia codziennego do przedszkola, kolegów, niech na jej twarzy pojawi się uśmiech a nie ból i cierpienie. Prosimy Cię o to w modlitwie. 

Bł. Rafale proszę Cię o wstawiennictwo do Jezusa o łaskę uzdrowienia 3-letniej Marysi z białaczki. Jezu zabierz od niej ropień z płuca by obeszło się bez operacji. Pomóż nam jako rodzicom przejść przez te trudne chwile. Oto wszystko prosimy Cię w modlitwie. 

Bł. Rafale proszę Cię o wstawiennictwo do Jezusa o łaskę uzdrowienia z białaczki 4-letniej Lenki. Jezu zabierz od niej tę chorobę pomóż przy poprawie wyników i skutków chemioterapii. Pozwól wrócić jej do życia codziennego, do przedszkola, kolegów, aby na jej twarzy zagościł uśmiech a nie ból i cierpienie. Jezu proszę Cię przez bł. Rafała zabierz od niej ten ciągły ból brzucha, który towarzyszy jej już od dwóch tygodni i nie pozwala na normalne funkcjonowanie. Prosimy Cię o to w modlitwie. 

Proszę Cię Panie przez wstawiennictwo Św. Antoniego i bł. Ojca Rafała o łaskę zdrowia dla Teresy, Anny, o pomyślne rozwiązanie sprawy urzędowej. Proszę Cię Panie przez wstawiennictwo św. Antoniego i bł. Ojca Rafała o rozeznanie czy podejmując operację endoprotezy kolana dla Grażyny. O wyzwolenie z nałogu alkoholu dla Henryka, Barbary. 

Proszę o Bożą łaskę dla Janiny Kostro. Maciej Bodlak. 

 Proszę o Bożą łaskę dla Bronisławy Bodlak. Maciej Bodlak. 

Proszę o Bożą łaskę dla Dominika Mydło. Maciej Bodlak. 

Proszę o nawrócenie i łaskę wiary dla Kamili i Seweryna a dla całej rodziny zdrowie i zgodę. 

Proś za nami i wstawiaj się u Matki Bożej za naszą rodzinę Pietrzko, Kucińskich o nawrócenie, o zdrowie i rozum, o dobrą spowiedź, o rozwiązanie trudnych spraw, w Tobie bł. Rafale cała nadzieja. 

Dziękuję za otrzymane łaski oraz proszę o wstawiennictwo w załatwianiu spraw urzędowych i inwestycyjnych oraz o światło Ducha Świętego dla córki Natalii. Agnieszka i Paweł. 

Dziękuję Bł. Rafale za Twoje orędownictwo u Pana Boga za wstawiennictwem Matki Bożej za nami. Proszę o dalszą opiekę i pomoc w dalszym życiu. Twój czciciel z mamą.

 Proszę o Boże błogosławieństwo dla Krystyny Krymińskiej. Maciej Bodlak. 

Bł. Ojcze Rafale proszę Cię o łaskę cudu, całkowitego uzdrowienia z chorób kobiecych. Proszę, aby moje dzieci Ania i Robert żyli zgodnie z prawdą ewangeliczną w małżeństwie a nie bez ślubu. Beata 

Dziękuję Rafale za bliskość Boga. Dziękuję za moje małżeństwo i za rozwód. Dziękuję za prawdziwych przyjaciół. Dziękuję za zdradę mojego męża. Proszę o miłość i łaskę wytrwania z Tobą Jezu. Proszę o błogosławieństwo dla mojej rodziny. 

Bł. O. Rafale drogi u Boga nasz pośredniku, dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o uzdrowienie. Twoja czcicielka. 

 O radość życia proszę Cię błogosławiony Rafale Chyliński. Dziękuję 

Proszę o Bożą łaskę dla Wandy Protasiewicz. Maciej Bodlak 

Bł. O. Rafale proszę o modlitwę i wstawiennictwo w trudnych sprawach, módl się za nami i ratuj. 

Za przyczyną Bł. Rafała proszę o trzeźwość dla moich synów, męża wnuczki Agnieszki , zięcia, o nawrócenie zięcia, wnuków, syna Jarosława do Boga prosi Twoja czcicielka. 

Proszę o Bożą łaskę dla Krystyny Bodlak. Maciej Bodlak 

Proszę o Boże błogosławieństwo dla mojego syna  Macieja Bodlaka. Ewa Bodlak 

Proszę Cię o zdrowie dla mojej cioci Teresy? Maciej Bodlak 

Proszę o Bożą łaskę dla Antoniego Bodlaka. Maciej Bodlak 

Zwracam się do Ciebie bł. Rafale Chyliński o zdrowie i długie życie dla mojej mamy Barbary Jędrzejczyk  zd. Zarębski i dla mnie Andrzeja Jędrzejczyka   o zdrowie i pracę oraz cierpliwość do mojej mamy Barbary Jędrzejczyk. Łódź-Łagiewniki 5 XI 2016 r. 

 Proszę Cię o Boże błogosławieństwo dla Mieczysława. Maciej Bodlak. 

Proszę Cię Ojcze Rafale o zdrowie dla Aleksandra Wasilewskiego w 1 rocznicę urodzin. Maciej Bodlak. 

O owocne pielgrzymowanie do Rzymu dla Doroty, o Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi na ten czas. O łaskę nawrócenia serc dla Grażyny i Janiny. 

O łaskę nawrócenia serca, uzdrowienie dla Ani, o łaskę radości i świętości dla jej małżeństwa. O Boże prowadzenie, światło Ducha Świętego na czas pielgrzymowania do Włoch dla Gabrieli i Doroty. 

Proszę o łaskę otwarcia serca na Boże Miłosierdzie dla Tadeusza, Lili, Zenona, Jadwigi, Małgorzaty, Katarzyny, Piotra, Renaty, Janusza, Romana, Filipa, Magdaleny i Michała. 

O łaskę nawrócenia, otwarcia serca na Boże Miłosierdzie i łaskę silnej, głębokiej wiary dla Rafała.

 O  łaskę nawrócenia serca, uzdrowienie fizyczne i duchowe dla Massimo. O opiekę Bożą, ochronę przed wszelkim złem, dobre życie zgodnie z wolą Bożą dla Sabrinki. 

Proszę błogosławionego Rafała o zdrowie moje i całej rodziny! O miłość, wyjście z problemów finansowych, które nie pozwalają mi spać, o szczęśliwe i lepsze życie!!! O   dobrą pracę. Bóg zapłać. Karolina.

Proszę Cię o Boże błogosławieństwo dla Teresy Krzewińskiej w 37 rocznicę urodzin. Teresa Bukowska. 

Bł. Rafale proszę Cię za Twoją przyczyną o wstawiennictwo u Boga o rozwiązanie trudnej sprawy mojego syna Zdzisława, żeby mu oddali prawo jazdy. Prosi twoja służebnica. 

Ojcze Rafale proszę spraw abym utrzymała pracę. Aby było dobrze. Daj proszę zdrowie Łukaszowi. Jeżeli przyjdzie czas, że nie pokona choroby to daj mu siłę i zdrowie aby przyjąć wolę Bożą. Dziękuję za wsparcie, za to, że mam zdrową głowę i uniknęłam błędów. Daj siłę córce mojej i wesprzyj nasze dobre  dotąd relacje. Edyta.

 

O cud zdrowia dla mojego Taty chorego na raka trzustki.

 

Aby zapanowała miłość wzajemna i zrozumienie w mojej rodzinie. Dopomóż moim dzieciom żyć zgodnie z przykazaniami.

 

Za Adę Gwóźdź o wszelkie potrzebne łaski, zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie.

 

Kochany Ojcze Rafale! Dziękuję Ci za Twoją opiekę nad moją rodziną już od ponad 40 lat. Proszę Cię o wstawiennictwo w sprawach urzędowych aby wszystkie zakończyły się powodzeniem. Proszę Cię o zdrowie dla moich bliskich i siłę do walki z przeciwnościami losu. Daj nam zdrowie. Uproś łaskę nawrócenia Łukasza i Magdy oraz zbliżenie się do Boga dla nich i Agnieszki. Proszę Cię o Twoje wstawiennictwo u Maryi aby poród Magdy odbył się bez przeszkód. Romek i Bożena.

 

Ojcze Rafale proszę o opiekę nad naszymi firmami i o to aby nikt i nic złego na nas nie spadło. Dziękuję, że jesteś z nami i się opiekujesz naszą rodziną i firmami. Proszę Cię abyś wstawił się za nami u Pana Boga i Matki Maryi, aby dziecko Łukasza urodziło się zdrowe i aby im się dobrze wiodło i żyło. Proszę aby Aga ułożyła sobie życie tak aby była szczęśliwa i aby miała dobrze w życiu i aby obroniła doktorat.

 

Proszę o błogosławieństwo Boże  dla mojej mamy, taty, który jest w chorobie po udarze już 3 lata, dla mojego rodzeństwa: Joli, Mirka, Iwony i ich rodzin, syna w wieku gimnazjalnym oraz siebie. Agnieszka ze Zgierza.

 

Dox gracias por la familia maravilloso que tengo que tu corazon bondadoso siempre nos mantenga con salud. Desde Emador?

 

Dziękuję za rodzinę, za zdrowie Dawida i Jajdiela i za żonę.

 

Proszę o zdrowie dla mnie i całej rodziny. O spokój duszy mojej mamy, spokój w domu i pracy. Amen. Dziękuję za wszystko.

 

Dziękuję, że mi kiedyś pomogłeś. Wierzę w Ciebie bardzo i Cię kocham. Modlę się teraz do Ciebie o spokój dla mnie i mojej rodziny, o szczęście, o miłość!, o zdrowie! Agnieszka.

 

Bł. Ojcze Rafale proszę Ciebie o uzdrowienie mnie z nałogu alkoholowego, o uzdrowienie mojego syna Rafała z nałogu jakim jest hazard. O uzdrowienie dla mnie, moich dzieci oraz mojej ukochanej mamusi i proszę Ciebie Bł. Ojcze Rafale o wytrwałość i silną wolę abym umiała rozumieć innych bliźnich i być im podporą a ja abym mogła patrzeć z życzliwością i miłością na serce naszego Pana Jezusa Chrystusa. Prosi Jola.

 

Proszę Cię Ojcze Rafale wstaw się u Ojca Niebieskiego za mojego syna Jakuba, aby przebaczył siostrze Magdalenie żywiąc do niej urazy. Proszę o to bardzo gorąco. Matka Jakuba i Magdaleny.

 

Błogosławiony Ojcze Rafale proszę Cię o dar macierzyństwa. Dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski. Joanna.

 

Błogosławiony Ojcze Rafale błagam o wyleczenie mojej córki Kasi z lęków i depresji i szczęśliwą operację dla mnie. Jezu ufam Tobie. Bóg zapłać. Joanna.

 

Błogosławiony Rafale wstawiaj się za nami i wspieraj w drodze do świętości, byśmy spotkali się przed obliczem dobrego Boga. Jarosław

 

Prosimy o miłosierdzie i oświecenie dla naszego taty/brata/- Witolda

 

Dziękuję Ci błogosławiony Ojcze Rafale za otrzymane łaski i proszę o dalsze wstawiennictwo i zdrowie dla całej mojej rodziny. Twoja czcicielka.

 

Dziękujemy za dotychczasowe łaski oraz prosimy o wstawiennictwo w załatwianiu spraw urzędowych oraz inwestycyjnych. Prosimy o łaski Ducha Świętego dla naszej córki Natalii. Agnieszka i Paweł.

 

Kochany Ojcze dziękuję Ci za zdrowie i błogosławieństwo. Anna.

 

Bł. O. Rafale dziękuję i proszę o Twe dalsze wstawiennictwo za mną i w moich intencjach.

 

Proszę Cię O. Rafale o to żebym pogodziła się z rodzicami i o to żebyśmy w niedzielę pojechali na basen. Marcelina.

 

Dziękuję, że czuwasz nad moją rodziną. Proszę o mądrość życiową i zdrowie dla mojego syna Michała. Mama.

 

Błogosławiony Ojcze Rafale wyjednaj nam łaski błogosławieństwa 7 darów Ducha Świętego dla Kościoła w Polsce, całego narodu polskiego i świata całego!!! Bóg zapłać.

 

Proszę o dobre oceny i aby dobrze mi szły wszystkie testy.

 

Proszę o cud zdrowia dla mojego Taty i pokój serca dla całej rodziny.

 

Błogosławiony Ojcze Rafale proszę Cię o zdrowie dla malutkiej Agatki. Zuzanna.

 

50 lat temu wpisaliśmy skromne intencje do księgi w krypcie bł. Rafała i życie nasze potoczyło się wystarczająco dobrze. Adam i Maria Odom. XI.2016

 

Za zdrowie Oskara.

 

Błogosławiony Rafale prosimy o łaski 7 darów Ducha Świętego dla rodaków, Kościoła Św., Ojczyzny i świata całego. Bóg zapłać. Venimus Vidimus et Deus Vivit!!!

 

Proszę o uwolnienie mnie i Kajetana od złych duchów, bioenergoterapeutów, Cyganów i ich praktyk! Proszę o uwolnienie / jeśli taka wola Boża/ mojego małżeństwa i uwolnienie od Jehowych.

 

Dziękuję za moją rodzinę, żonę Asię, syna Kacpra, córkę Weronikę oraz proszę o dziecko dla naszego małżeństwa. Marcin. Błogosławiony Rafale Chyliński módl się za nami.

 

Ojcze Rafale otocz opieką swą Sylwię, Bartusia, Kamilę, Krysię, Patryka. Proszę Cię. Dziękuję.

 

Ojcze Rafale proszę aby nikt i nic złego nam się nie stało. Proszę aby ZUS wypłacił mężowi mojemu zasiłek chorobowy i nie zajmował się więcej nami. Proszę o zdrowie dla całej rodziny.

 

Proszę o regularne miesiączki jeszcze przez wiele lat. Proszę o kierunek w życiu, pracę? Proszę o zdrowie dla mnie, Carlosa, Kajetana i mamy i Urszuli Richert. Proszę o możliwość sprzedania działki w Leśniku i maszyny do mikrodermebracji?

 

Bł. Ojcze Rafale dziękuję Ci że mogę uczestniczyć w mszach o odnowienie duszy, bardzo dziękuję za wszystkie prośby za pośrednictwem Twoim. Jola

Bł. Ojcze Rafale proszę Ciebie o wstawiennictwo do naszego Pana Boga o zdrowie i zgodę w mojej rodzinie, aby zły szatan nie kusił nas do złego, abyśmy wzajemnie sobie wybaczali i abym mogła dawać dobry przykład swoim dzieciom. Prosi Jola.

 

Miej w nieustannej opiece Twojego Syna O. Jana W. Wyzwól Go z Domu Niewoli. Daj Mu dobre zdrowie.

 

Dziękuję za dotychczasową opiekę. Bardzo proszę o to żeby moje wnuki nie musiały już się błąkać po świecie tylko miały dom, żeby wróciły do mamy. Proszę Cię bardzo gorąco wstaw się za mną i moimi wnukami, pozwól mi wygrać, żeby niczego im nie brakowało, żeby miały zapewnioną przyszłość, a ja spokojnie mogła odejść z tego świata. Jeśli to możliwe to proszę o błogosławieństwo dla mojego związku, b. dziękuję.

 

Proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny oraz dalszą opiekę nad nią. Proszę też o zdrowie dla ?Henryka? Hawryszczaka by mógł sprawować swoją posługę kapłańską.

 

Bł. O. Rafale proszę o uzdrowienie 4 letniej Łucji z ciężkiej choroby.

 

Ojcze Rafale dziękuję za obecność przy mnie i moim małżonku w czasie jego operacji guza mózgu w 2008 r. Pozwoliłeś wrócić mu do rodziny i żyć do dzisiaj w zdrowiu. Jestem Tobie bardzo wdzięczna. Dzisiaj proszę Ciebie o dalszą opiekę nad całą naszą rodziną. Bądź z nami w każdej chwili. Elżbieta

 

Proszę bym został zatrudniony na ASP w Łodzi. Wiktor

 

Błogosławiony Ojcze Rafale proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny i o zdanie egzaminu. Karolina.

 

Dziękuję za wstawiennictwo Bł. Rafałowi Chylińskiemu. Proszę o dalszą pamięć i opiekę nad wdową i sierotą. Czciciel.

 

Błagam o cud, uzdrowienie mnie z choroby nowotworowej, o potrzebne siły po śmierci kochanego męża Juliana- prosi Alicja Dengsiewicz.

 

Dziękuję za wszystkie łaski, za córkę. Proszę o zdrowie i zgodę w mojej rodzinie.

 

Za zdrowie i pomyślność dla rodziny Ambroziaków, a szczególnie wnusi Mathyldy.

 

Bł. O. Rafale drogi u Pana Boga nasz pośredniku. Dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o zdrowie i dary Ducha Św. dla moich dzieci i dla mnie. Twoja czcicielka.

 

Błogosławiony Rafale Chyliński proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga o uleczenie z choroby reumatycznej, abym znów mogła w pełni pracować i służyć rodzinie ? Anna z Łodzi.

 

Proszę o łaskę obdarzenia potomstwem dla Joanny i Konrada, którzy od lat pragną zostać rodzicami. Bóg zapłać. Monika.

 

Proszę o uzdrowienie dla mojej mamy Liliany oraz o zdrowie dla mojego taty Pawła. W marcu przyjdzie na świat mój pierwszy syn i także proszę o zdrowie dla niego i szczęśliwy koniec ciąży. Bóg zapłać. Monika.

 

Bł. O. Rafale drogi u Pana Boga nasz Pośredniku, dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o zdrowie i dary Ducha Św. dla mnie i moich dzieci. Twoja czcicielka.

 

Proszę o cud zdrowia dla Waldemara.

 

Błogosławiony Ojcze Rafale proszę Cię o szczęśliwy przebieg operacji mojej córki, pomyślne wyniki i aby szybko odzyskała zdrowie- prosi Krystyna.

 

Błogosławiony Ojcze Rafale proszę o pomyślność leczenia dla Wojtusia oraz siłę i wiarę dla jego rodziców.

 

Proszę Cię Ojcze Rafale abyś zaopiekował się Andrzejem Dominikiem aby przeżył operację, wyzdrowiał i żył nam jeszcze długo. Magda Dominik- córka.

 

Za szczęśliwą operację siostry Zofii  Zajkowskiej dziękuję Tobie. Proszę o pomoc wyjścia z choroby płuc i skóry. Maria ze Zduńskiej Woli.

 

Błogosławiony Ojcze Rafale dziękuję Ci za łaski, jakie otrzymuję za Twoim wstawiennictwem. Proszę Cię o pomoc w odzyskaniu kontaktu z moją córką Ilonką. Błogosławiony Ojcze Rafale miej Ilonkę w swojej opiece. Proszę aby wróciły dobre relacje ojca z córką. Witold Młynarczyk. 22.12.2016 r.

 

Bł. Rafale Chyliński proszę o uzdrowienie Andrzeja z problemu alkoholowego, bo sam jest za słaby. Proszę o opiekę nad naszą rodziną i Moniki. Proszę o zdrowie dla naszej rodziny. Teresa. 26.12.2016

 

Ojcze Rafale! Błagam Cię o pomyślną operację mojej mamy Liliany i o uzdrowienie jej z choroby nowotworowej. Bóg zapłać!  Córka Monika

 

Prośba o łaski dla śp. Przemysława Adamiaka w 17-tą rocznicę śmierci.

 

Drogi Franciszkaninie. Nazywam się Dominik Maluga i gram w piłkę zawodowo, jestem szczęśliwym mężczyzną. Chciałbym prosić o dużo zdrowia na kolejny sezon, ponieważ często mi płata figle. Także proszę dla całej rodziny, żebyś miał nas w opiece i szczęściu. Dominik Maluga.

 

Błogosławiony O. Rafale Chyliński! Proszę Cię bardzo o zdrowie dla moich chrześniaków Sebastiana i Filipa. Prosi Grażyna.

 

Błogosławiony O. Rafale Chyliński proszę Cię bardzo o zdrowie dla mojej bratowej Renaty. Proszę Cię ulecz Ją z ciężkiej migreny i astmy i zachowaj Ją od innych chorób. Prosi Grażyna

 

Błogosławiony O. Rafale Chyliński dziękuję Ci z całego serca za uleczenie mnie z bardzo silnych bólów głowy spowodowanych przerostem płata czołowego z którym się urodziłam. Dziękuje Grażyna.

 

Błogosławiony O. Rafale Chyliński proszę o zdrowie dla mojego brata Romka i zachowaj go od wszelkich chorób. Prosi Grażyna.

 

Proszę o dar czynienia tego co powinnam i o zdrowie dla wszystkich bliskich.

 

Błogosławiony O. Rafale Chyliński proszę Cię bardzo o zdrowie dla mojej mamy i dla mnie. Proszę Cię O. Rafale daj mojej mamie i mnie siłę w pokonywaniu wszystkich problemów życiowych zarówno zdrowotnych jak i materialnych. Proszę O. Rafale daj długie życie mojej mamie a jeśli przyjdzie taki czas, że Pan Bóg ją pierwszą zabierze z tego świata, proszę, żebym po jej śmierci nie załamała się psychicznie i nie popadła w ciężką depresję na którą choruję już od 23 lat. Prosi Grażyna.

 

 Błogosławiony O. Rafale! Proszę Cię bardzo o zgodę w mojej najbliższej rodzinie. Prosi Grażyna.

 

Błogosławiony Ojcze Rafale Chyliński dziękuję Ci za to, że ja i moja siostra Anna pozytywnie zdałyśmy egzamin na kolejny stopień awansu zawodowego. Proszę Cię błogosławiony Rafale Chyliński o pomyślność, zdrowie dla mnie, moich rodziców, siostry Anny, Dawida, Kamila. Proszę Cię o pomyślność, szczęście w życiu zawodowym i osobistym dla mnie, mojej siostry Anny, Dawida, Kamila i rodziców. Monika z Łodzi.

 

Błogosławiony Ojcze miej mnie w swojej opiece nadal, czuję Twoje czuwanie nad bezpieczeństwem moim i moich najbliższych. W Twoich rękach moje szczęście i spełnienie, serce i jasność patrzenia. Nie opuszczaj mnie gdy błądzę w ciemności, prowadź w Jasność. A.

Błogosławiony Ojcze Rafale proszę o łaskę żebym mógł się ożenić z moją dziewczyną Iwonką i była przy mnie już na zawsze do samej starości.

 

Błogosławiony Ojcze proszę o opiekę i wstawiennictwo za nami. Beata.

 

Proszę  daj mi siłę i zdrowie. Beatta.

 

Błogosławiony Ojcze Rafale błagam Cię o przemianę życia i dobrą żonę dla Łukasza oraz łaskę nawrócenia. Prosi babcia Gienia.

 

Bł. Ojcze Rafale proszę Cię za Twoim wstawiennictwem o nawrócenie życia, łaskę zdrowia i pojednania z Panem Bogiem dla Arkadiusza. Prosi matka Barbara.

 

Za Twoim wstawiennictwem proszę Cię Kochany Orędowniku o łaskę zdrowia dla mych wnuczek: Karoliny i Julki. Prosi babcia Basia.

 

 Błogosławiony Ojcze Rafale dziękuję że czuwasz nade mną i proszę czuwaj nade mną dalej. Proszę żebym wygrał wielką wygraną pieniężną, żebym był zdrowy, bardzo bogaty i szczęśliwy. Żebym miał piękny dom i piękne samochody, żeby dłużnicy się dobrze rozliczali, żeby mama przysyłała dużo pieniędzy i żeby wszystko było w życiu moim w porządku łącznie z ZUS-em, urzędami, rodziną i autkiem. Błogosławiony Ojcze Rafale bardzo proszę pomagaj mi osiągać same sukcesy w każdej dziedzinie życia, pomóż mi utrzymać się w gazowni w tym dziale co jestem. Pomóż mi negocjować bardzo dobre ceny na budowę domu, żeby budowa dobrze trwała i super się zakończyła. Pomóż mi żeby zalegli dłużnicy? pooddawali pieniądze i żeby mi nie robili żadnych kłopotów ani siłowych ani prawnych. Bardzo proszę pomóż mi żebym się ogarnął w życiu i żeby wszystko poukładało się po mojej myśli, żebym się pogodził z Karolą i ogarnął z wódką. Błogosławiony Ojcze Rafale bardzo proszę pomóż mi żebym zarobił bardzo duże wręcz ogromne pieniądze na pożyczkach i żebym nie miał z tego powodu żadnych kłopotów ani siłowych ani prawnych. Bardzo dziękuję i proszę. Rafał

 

Błogosławiony O. Rafale Chyliński proszę Cię bardzo o zdrowie dla mnie i mojej córki Grażyny. Proszę Cię bardzo O. Rafale żeby moja córka po mojej śmierci nie załamała się psychicznie i w dalszej drodze życiowej radziła sobie ze wszystkimi problemami jakie przynosi jej życie. Prosi Halina

 

Błogosławiony O. Rafale Chyliński proszę Cię bardzo o zdrowie dla mojej przyjaciółki Joli, żeby nigdy nie była smutna i radziła sobie z wszystkimi problemami życiowymi. Prosi Grażyna.

 

Błogosławiony O. Rafale Chyliński proszę Cię o uzdrowienie mojej kuzynki Anetki, młodej dziewczyny, która choruje na ciężką depresję. Prosi Grażyna.

 

Błogosławiony O. Rafale Chyliński proszę Cię bardzo o zdrowie dla pani Joli i pani Marysi, żeby pani Jola nigdy nie była smutna i radziła sobie ze wszystkimi problemami życiowymi, które staną na jej drodze życiowej. Prosi Grażyna.

 

 1. Proszę o łaskę opieki Bożej dla Izy, Marcelego w życiu codziennym, pracy zawodowej Izy, większą ilość pracowników w BSH w firmie Roka
 2. O łaskę zwrotu mandatu radnego dla p. Kazia Kluski przez Twoje wstawiennictwo
 3. Dziękuję za łaskę dobrej śmierci dla śp. Janiny Kluski i pojednanie z Bogiem w sakramentach świętych
 4. Proszę o opiekę Bożą, zdrowie, wypełnienie się planu Bożego, powołanie wdowy konsekrowanej dla Zdzisi
 5. Proszę o błogosławieństwo Boże w przetargu S-14, tunelu średnicowego i budowie tych inwestycji w Łodzi przez Twoje wstawiennictwo O. Rafale
 6. Proszę o błogosławieństwo Boże w EXPO ZOZZ dla Łodzi w Paryżu aby Łódź rozwijała się, weszła na wyższy poziom cywilizacyjny przez EXPO ZOZZ, dobre decyzje urzędników w tej sprawie, proszę Cię O. Rafale
 7. Proszę o przedłużenie linii 15 tramwajowej na Stoki, autobusu 58 o dobre decyzje UMŁ w sprawie wyboru przewoźnika KORO na Stokach
 8. Proszę Cię Ojcze Rafale o wybór terminu operacji na kolano dla Izy przez lekarza ortopedę w szpitalu na ul. Czechosłowackiej
 9. Proszę Cię o błogosławieństwo Boże w położeniu linoleum w domu Izy, Twoją pomoc w tej sprawie proszę
 10. Proszę o aparat do oddychania dla Heni z NFZ, sanatorium, dalszą pracę dla Kingi w marcu po stażu odbytym, zamianę mieszkania Heni, Kingi na nową lokalizację, daj im dobrych, życzliwych ludzi w tej sprawie
 11. Proszę o potrzebne łaski zdrowia, opieki dla cioci Neli, pojednanie z Bogiem w sakramentach św. dla Andrzeja i Kasi i zawarcie sakramentu małżeństwa, załatwienie sprawy urzędowej przez Andrzeja w Warszawie
 12. Proszę o potrzebne łaski, błogosławieństwo Boże dla Izy przyjaciół: Jakub, Ola, Helena, Sławek, Helena Lisak, Zosia, Ela i Wojtek.

 

Błogosławiony Ojcze Rafale opiekuj się całą naszą rodziną, wypraszaj zdrowie i potrzebne łaski.

 

Błogosławiony O. Rafale proszę o powołania do FZŚ w Kole i otaczaj nas swoją opieką.

 

Błogosławiony O. Rafale proszę o powołania kapłańskie do FZŚ św. Elżbiety w Łodzi, otaczaj nas swoją opieką. Zofia.

 

Błogosławiony Ojcze Rafale dziękuję Ci za otrzymane łaski i zdrowie i proszę o błogosławieństwo Boże dla mojej wnuczki i Kamila, żeby ją kochał do końca życia. Prosi Babcia.

 

 Błogosławiony Ojcze Rafale dziękuję Ci za Twoje orędownictwo u Boga w Trójcy Przenajświętszej i u naszej Matki Maryi. Proszę wstawiaj się za mną i moją rodziną. Mirek

 

Bł. O. Rafale, proszę daj mi siłę abym była w stanie oprzeć się moim dolegliwościom zdrowotnym, proszę też o pomoc dla córki Doroty aby poradziła sobie ze swoimi dolegliwościami i dla szwagra by przezwyciężył raka.

 

Bł. O. Rafale dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o zdrowie i dary Ducha Św. dla mnie i moich dzieci. Twoja czcicielka.

 

Bł. Ojcze Rafale, błagam Cię gorąco o uzdrowienie i wyleczenie mojej Najukochańszej Mamy Liliany, która zmaga się z chorobą nowotworową. Monika

 

Drogi Ojcze Rafale proszę Cię o zdrowego synka Tomusia i szczęśliwy poród i końcówkę ciąży. Monika

 

Bł. Rafale błagam o dobre wyniki badań oraz zdrowie dla mnie, ojca, brata, syna, męża, chrześnicy na długie lata. O spokój duszy mojej mamy? Błagam o dobry stan psychiczny i łaski? Anna

 

Proszę o łaskę wiary, nadziei i miłości oraz dobrą spowiedź św. Proszę o najpotrzebniejsze łaski, zdrowie psychiczne, chęć do życia i działania. Sylwia

 

W imieniu mojej babci i swoim pragnę podziękować za szczęśliwy powrót mojego brata wraz z rodziną[żoną Magdą i córką Alicją] ze Stanów Zjednoczonych i prosić o dalsze dla nich błogosławieństwo. Sylwia

 

Dziękuję Ci bardzo Bł. O. Rafale, że spełniłeś moją prośbę. Grażyna

 

Ojcze Rafale proszę o zdrowie w leczeniu przepukliny i zdrowie mojego syna Damiana, uzdrów nas za wstawiennictwem u Pana Boga. Dziękuje Dorian.       

 

Błogosławiony Ojcze Rafale proszę Cię o Twoje wstawiennictwo u Jezusa Miłosiernego i Matki Przenajświętszej błagając o przemianę życia Aleksandry

 

Dziękuję Ci Ojcze Rafale za wstawiennictwo u Pana naszego Jezusa Chrystusa za moją rodziną i za mnie . Proszę o dalszą opiekę szczególnie dla mich dzieci.

 

Błogosławiony Ojcze Rafale, za Twoim wstawiennictwem chciałabym prosić dziś dobrego Boga o uzdrowienie relacji w moim małżeństwie.

 

Błogosławiony Ojcze Rafale za Twoim wstawiennictwem chciałbym prosić dziś dobrego Boga o łaskę zdrowia dla całej mojej Rodziny, w szczególności zaś dla mojej ukochanej Mamy, ukochanego Taty, Siostry oraz maleńkiej Siostrzenicy. Proszę Cię również Panie Boże o łaskę zdrowia dla mnie samej.

 

Błogosławiony Ojcze Rafale bardzo Ci dziękuję za wszystkie łaski. Proszę Cię o zdrowie dla córki i jej synka są chorzy na alergię. Twój czciciel.

 

Błogosławiony Ojcze Rafale proszę Cię o zdrowie dla mnie i moich dzieci : Córki i Syna z rodziną. Wspomagaj moją Córkę aby po moim odejściu nie załamała się. Za wszystkie łaski serdecznie dziękuję. Halina  

 

Błogosławiony O. Rafale bardzo dziękuję Ci za przyjaźń mojej przyjaciółki Grażynki, za każde słowo dobre wypowiedziane do mnie, za jej modlitwy i pomoc w moim uzależnieniu. Bł. O. Rafale proszę Cię o wytrwanie w mojej chorobie alkoholowej. Bł. O. Rafale proszę Cię : o zdrowie dla mojej mamy, o odzyskanie ufności dla mojej rodziny i znajomych w uczynionych krzywdach, które popełniłam i proszę o szacunek dla mojej osoby. Jola B.

 

Ojcze bł. Rafale módl się za mnie i w moich sprawach. Dziękuję Ci za Twe wstawiennictwo u Boga.

Ojcze Rafale proszę o błogosławieństwo dla całej rodziny i opiekę Ducha Świętego.

 

Bł. Ojcze Rafale proszę o łaskę przebaczenia dla Agaty.

 

Bł. O. Rafale proszę Cię o wstawiennictwo o pomyślne rozstrzygnięcie sporu z mechanikiem samochodowym i wreszcie naprawienie w prawidłowy sposób samochodu. Tomek

 

Błogosławiony Ojcze Rafale, proszę o łaskę zdrowia dla mojego brata i dla mnie i dla mnie oraz o Boże błogosławieństwo dla całej mojej rodziny.

 

Ojcze Rafale błagam Ojca Niebieskiego o uzdrowienie Kasi i opiekę Ducha Świętego.

 

Ojcze Rafale proszę Cię pomóż mi w załatwieniu pewnej sprawy oraz  zgodę, spokój w domu. Barbara

 

Błogosławiony Ojcze Rafale, proszę o łaskę przemiany serca i prawdziwego nawrócenia dla Dariusza oraz o łaskę stałej, dobrej pracy dla niego.

 

Błagam Cię bł. O. Rafale wymódl dla mnie u dobrego Boga uzdrowienie z moich chorób. Amen. Beata

 

Panie Jezu bardzo proszę Cię przez bł. Rafała, ulecz moje stopy. Janina

 

Proszę Pana Boga za wstawiennictwem bł. Rafała o przemianę mojego patrzenia na drugiego człowieka. Proszę o uzdrowienie relacji w mojej rodzinie i zbawienie wszystkich ludzi na świecie.

 

Błagam Cię błogosławiony Rafale o pracę zawodową dla mnie. Wierna Alicja.

Błagam Cię błogosławiony Rafale o łaskę 7  Darów Ducha Świętego w naszych rodzinach, Kościele i Ojczyźnie,  o łaskę uwolnienia z wszelkiej nędzy. Sługa ISZO.

 

Błogosławiony Rafale, proszę o opiekę nad wnuczką Adą. Małgorzata

 

?o rozwiązanie problemów finansowych i światło Ducha Św. Arek

 

Błogosławiony Rafale proszę o nawrócenie mojej córki Moniki i matki Ireny. Małgorzata

 

Błogosławiony Rafale proszę o zjednoczenie całej mojej rodziny by wnuczki i bracia żyły w zgodzie. Matka. 25.09.2016 r.

 

Błogosławiony Rafale proszę o trzeźwość dla moich dzieci Pawła, Adama i synowej Joanny. Prosi matka.

 

Błogosławiony Rafale proszę Cię o nawrócenie mojej córki i o zgodę w rodzinie. Twoja wielbicielka.

 

Bł. Rafale proszę Cię o łaskę zdrowia dla mojego brata Krzysztofa, bratanka Tomka, Krystyny, o łaskę nawrócenia, oraz dla Krzysztofa o łaskę trzeźwości- Stasia. 2016.09.25

 

Bł. Ojcze Rafale proszę o wiarę dla moich dzieci i życie zgodne z Ewangelią Jezusa Chrystusa. Proszę o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. Amen. Beata.

 

Bł. Ojcze Rafale proszę o łaskę zdrowia, aby Pan Bóg mnie uzdrowił z moich chorób. Ufam Ci Jezu! Amen. Beata.

 

Błogosławiony Rafale proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy i taty oraz nawrócenie męża.

 

Prosimy Cię o zdrowie i łaskę dla naszych dzieci Natalki, Wiktorii oraz Milan a także błogosławieństwo dla nas i naszych najbliższych. A.P.  K.S.

 

Składam na ręce bł. Rafała podziękowania za to że pani Danuta okazała wielkie serce w daniu mnie  mieszkania. I prośba do bł. Rafała aby uprosił dla mnie łaskę w  próbie przerwania picia. Paweł

 

O łaskę uzdrowienia dla Tadeusza, kochanego męża i  taty, o miłosierdzie Boże dla niego i całej naszej rodziny.

 

Drogi Ojcze proszę Cię o dobre wyniki w nauce!  Michał

 

Błogosławiony Rafale proszę Cię o nawrócenie córki i kontakt z rodziną, która porzuciła. Twoja wielbicielka.

 

Za ludzi bezdomnych, biednych, opuszczonych, bezrobotnych, przeżywających kryzysy i depresje o pomoc Bożą i ludzką, za Małgorzatę.

 

Drogi Ojcze Rafale proszę Cię o dobre oceny w szkole. Maja

 

Proszę o niesłabnącą wiarę, miłość, zdrowie, pomyślność dla mnie i mojej rodziny. Proszę o spokój każdego dnia i zadowolenie z życia. O moją rodzinę też oraz o powodzenie na obronie. Dziękuję Ewa.  20.10.2016

 

O Boże błogosławieństwo dla S. Krystyny w nowym obowiązku. O powołania do Zgromadzenia Sióstr Służebniczek. O odnowę duchową wspólnot.

 

Błogosławiony Ojcze Rafale, za Twoim wstawiennictwem proszę dobrego Boga o uzdrowienie mojej małej chrześnicy-Barbary Marii. Proszę o jej prawidłowy rozwój psychiczny, fizyczny oraz motoryczny. Panie Boże, wierzę że uczynisz cud!

O rozwój Stowarzyszenia Rodzina bł. Edmunda Bojanowskiego. O potrzebne łaski na czas rekolekcji w Krakowie.

 

Bł. Rafale proszę w imieniu swoim i Kamilka o uzdrowienie jego nóg, duszy, ciała, serca i umysłu. Dziękuje Iwonka

 

Bł. Rafale proszę o uzdrowienie mojego braciszka Tomcia, jego umysłu, serca i napełnienie go spokojem i radością. Iwonka

 

Bł. Rafale, bardzo proszę Cię o zdrowie i błogosławieństwo w życiu.

 

Proszę bł. Ojcze Rafale o potrzebne łaski w pracy dla Romualda i o dar miłości w naszym małżeństwie. Amen. Beata 

 

Błagam bł. Ojcze Rafale wyproś dla mnie dar zdrowia i łaskę ufności Bogu we wszystkim. Amen. Beata

 

Proszę bł. Ojcze Rafale o łaskę nawrócenia dla Karoliny, Macieja, Danki i jej rodziny oraz o łaskę przebaczenia w rodzinie. Amen. Beata

 

 Bł. Rafale błagam o zdrowie dla mojej całej rodziny, szczególnie dla mojej wnuczki Kasi o zdrowie, o uczenie się świata, żeby mogła pracować, żeby była zdrowa, nie miała tocznia i twardniny, błagam proszę wysłuchaj mnie bł. Rafale i z Bożą pomocą pomóż mojej wnuczce.

 

Ojcze Rafale proszę z całego serca, uzdrów nienawiść i chęć zemsty, wlej przebaczenie i miłość w serce Agaty. Za Twoim wstawiennictwem bł. Rafale, módl się za nami!

 

Ojcze Rafale bardzo dziękuję za wszystkie łaski, proszę o wyzdrowienie Czesława Wasiaka  z ciężkiej choroby raka. Mirek

Za wstawiennictwem bł. Rafała Chylińskiego proszę o Boże błogosławieństwo dla mojej rodziny oraz łaskę uzdrowienia mnie z nowotworu.

 

Proszę o uzdrowienie z guzków w płucach ? Małgorzata

 

Proszę o szczęśliwą opiekę dla Julka, o dary Ducha Św. I by wzrastał w Bożej miłości oraz okazywał ją innym każdego dnia. ? Krzysztof

 

Dziękuję za każdy nowy dzień jaki otrzymuję od Boga. Proszę o opiekę nade mną i moimi bliskimi szczególnie proszę o błogosławieństwo dla Kingi i dzieci, dla mnie samego o dary Ducha Św. ? Krzysztof

 

Błogosławiony Rafale prosimy Cię o rozwiązanie trudnych problemów małżeńskich oraz o uzdrowienie Moniki, Magdy i jej mamy. Błogosławiony Rafale módl się za nami.

 

Bł. Rafale proszę Cię o pomoc w znalezieniu mieszkania ? Beata

 

Błogosławiony Ojcze Rafale proszę o opiekę nad moim synem Borysem w czasie studiów w Hiszpanii. Bóg zapłać.

 

Bł. Rafale wyjednaj mi łaskę powrotu do pełnej sprawności fizycznej, psychicznej i duchowej. Bł. Rafale módl się za nami.

 

O zdrowie i nawrócenie serca do Boga dla Grzegorza.

 

O bł. Rafale błagam pomóż mnie, moim dzieciom, wnuczkom i bratu. Wysłuchaj moich próśb.

 

Proszę o łaskę zdrowia dla taty Henryka i męża Jacka.

?Ojcze biedaków? bł. Rafale, proszę o wstawiennictwo za mojego syna Konrada, o wiarę w przemianę swojego życia duchowego i moralnego – prosi matka

 

Bł. Rafale Chyliński proszę o zdrowie swoje i mojego syna Damiana żeby wyzdrowiał? – prosi Ojciec D.

 

Bł. Rafale błagam Cię o zdrowie dla córki i o opamiętanie mojego syna i o zdrowie dla mnie ? prosi mama

 

Ojcze Rafale! Z całego serca proszę Cię o łaskę urodzenia zdrowego dziecka, którym nas pobłogosławiłeś. Błagam Cię też o to, abym uniknęła operacji, która mi grozi. Bóg zapłać! Monika

 

Dziękuję za wsparcie podczas choroby Zenona. Proszę o dalszą opiekę i zdrowie dla Zenona, Elżbiety, Ewy, Marty i Bożeny. Szczególnie proszę o spokojne i dobre życie dla Ewy i Marty.

 

Błogosławiony O. Rafale prosimy Cię o zdrowie dla Krystyny oraz nieustanną opiekę nad naszym życiem. Prosimy Cię nie pozwól by stała się jakakolwiek krzywda lub przykrość. Ciebie prosimy? B i K.

 

 1. Błagam Cię Ojcze Rafale o łaskę wyjścia z trudnej sytuacji materialnej.
 2. Proszę o zgodę i miłość w relacjach i rodzinie.
 3. Proszę o zdrowie duszy i ciała.
 4. Proszę o dar silnej wiary i miłości.
 5. Proszę o potrzebne łaski dla Danuty, Radosława, Ireny i Małgosi.              

 

Proszę Boga za wstawiennictwem bł. Rafała o cud zdrowia dla mojego Taty Waldemara  cierpiącego na raka trzustki. Syn Daniel

 

Błogosławiony Ojcze Rafale Chyliński bardzo proszę Cię o moje uzdrowienie : 

-żebym wyszła z nałogu alkoholowego i nigdy do niego nie powróciła

-żebym odzyskała jasność umysłu i wyleczyła się z depresji.

Ojcze Rafale proszę Cię również, żebym po wyjściu ze szpitala powróciła do pracy do normalnego życia. Żeby moje dzieci zaczęły mnie szanować i wspierać w każdej chwili i żebym miała w nich oparcie do końca życia. Proszę również O. Rafale o to aby mój były mąż nie mścił się na mnie i nie dawał mi powodów do zmartwień i płaczu a mój syn Rafał, żeby wyszedł z uzależnienia jakim jest hazard. Błogosławiony O. Rafale proszę Cię również o zdrowie dla mojej mamy, która jest dla mnie wielkim oparciem w mojej ciężkiej sytuacji życiowej. Prosi Jola.

 

Błogosławiony O. Rafale Chyliński bardzo proszę Cię o zdrowie dla mnie i dla mojej mamy. Żeby moje obecne samopoczucie trwało jak najdłużej a wspaniale by było aby to samopoczucie[dobre] pozostało ze mną do końca mojego życia. Błogosławiony O. Rafale proszę Cię również żeby samopoczucie mojej mamy się poprawiło. Ważne jest to żeby nie martwiła się na zapas tylko żyła dniem dzisiejszym i miała lepszy nastrój. Proszę Cię O. Rafale ulecz moją mamę z depresji, a kiedy przyjdzie ta chwila, kiedy będzie wybijała jej ostatnia chwila życia i na końcu śmierć, spraw O. Rafale, żebym i ja  nie załamała się psychicznie do końca mojego życia z powodu Jej odejścia.[Oczywiście wtedy, kiedy Pan Bóg Ją pierwszą do siebie zabierze.] Błogosławiony O. Rafale proszę Cię również, żeby moja przyjaciółka Jola wyszła z uzależnienia alkoholowego i nigdy do  niego nie powróciła, układając sobie życie od nowa a Jej dzieci, żeby Ją szanowały. Proszę Cię bardzo Ojcze Rafale, żeby Jola pozytywnie załatwiła swoje sprawy jeśli chodzi o podział majątku, a kiedy tak się stanie proszę Cię O. Rafale, żeby w najbliższej przyszłości Jola znalazła pracę w Zgierzu i zamieszkała ze mną. Prosi Grażyna

 

Proszę o nawrócenie mojego wujka i chrzest jego dzieci.

 

Bł. Rafale Chyliński proszę Cię o potrzebne łaski dla całej mojej rodziny. Kochany Rafale   Chyliński dziękuję za miłość jaką nas otaczasz i nasz kościół. Dziękuję

 

Proszę o cud zdrowia dla mojego Taty.

 

O zgodę i wytrwałość w małżeństwie dla Justyny i Arka

Ojcze Rafale proszę o Twoje wstawiennictwo za moje siostry Agatę i Zuzię. Wyproś u miłosiernego Boga potrzebne dla nich łaski.

 

Proszę Cię Rafale aby moja ciocia była zdrowa.

 

Dziękuję bł. Rafale Chyliński za wsparcie w moim uzależnieniu alkoholowym i za modlitwę, którą dokonuje moja koleżanka Grażynka i wspomaga mnie z trudami jakimi muszę się borykać. Dziękuję, dziękuję.

 

O łaskę poprawy zdrowia prosi Krzysztof.

 

O łaskę nawrócenia dla Grażyny Dziudzio prosi brat Krzysztof.

 

Bł. Rafale proszę o wstawienie się u Boga o uleczenie mojego przyjaciela Tomasza z jego choroby i mojej, która ja mam. Paweł

 

Bł. Rafale błagam o wstawiennictwo do Największego Kochanego Pana Boga o zdrowie dla mojego wnuka Leosia, żeby lekarze wykluczyli jakiekolwiek choroby serca, żeby był Leoś zdrowy. Błagam babcia

 

Bł. Rafale proszę Cię pomóż mi w mojej chorobie i biedzie. Bądź moim Opiekunem w moim nowym zawodzie. Dziękuję Ci już.

 

Bł. Rafale proszę Cię o wstawiennictwo do Boga o zdrowie Leosia Tarazewicza aby wyzdrowiał. Tak samo proszę Cię o zdrowie jego mamy Oliwii. Bardzo Cię o to proszę o wstawiennictwo do Pana. Artur

 

Żebym był grzeczny. Leonardo

 

Ojcze Rafale proszę wyproś łaskę u miłosiernego Boga przebaczenia dla Agaty.

 

Dziękuję Ojcze Rafale za łaski i pomoc i błagam Cię o to, żebym urodziła jeszcze jedno dziecko. Ania. Proszę pomóż kochany Tatusiu Rafale.

 

Bł. O. Rafale proszę bardzo o uzdrowienie mojej przyjaciółki Joli z uzależnienia alkoholowego i z depresji. Prosi Grażyna

 

Bł. O. Rafale dziękuję Ci za uzdrowienie mnie z depresji. Grażyna

 

Błogosławiony O. Rafale Chyliński, proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy i dla mnie. Proszę Cię również  O. Rafale o uleczenie mojej przyjaciółki Joli z uzależnienia alkoholowego ? prosi Grażyna

 

Błogosławiony O. Rafale dziękuję Ci za uzdrowienie mnie a jednocześnie proszę Cię O. Rafale o uzdrowienie mojej mamy i mojej kuzynki Anetki z depresji. Prosi Grażyna

 

Błogosławiony Rafale proszę Cię aby urodziło nam się zdrowe dziecko.                              ? Karolina i Tomasz

 

Proszę o łaskę skupienia przy pracy i siłę do pokonania nałogu komputerowego dla syna Wojtka. Mama

 

Proszę o łaskę zbawienia dla śp. Ks. Stanisława Janika

 

Proszę o łaskę nawrócenia i wiary dla wszystkich pracowników Izby Skarbowej w Łodzi, o wzajemny szacunek między nimi i traktowanie swojej pracy jako służby drugiemu.

 

Ojcze Rafale prosimy Cię o wstawiennictwo, aby urodziło się nam zdrowe dziecko.           ? Karolina i Tomasz

 

Błogosławiony Ojcze Rafale proszę Cię o Twoje wstawiennictwo, ażeby Aleksandra powróciła do zdrowia.

 

Proszę o szczęśliwe rozwiązanie dla Małgorzaty oraz o zdrowie i potrzebne łaski dla jej dziecka, a także o opiekę nad całą rodziną Janików, Topolskich, Wilków, Prachów.

 

Proszę w intencji Angeliki o uratowanie jej ze szponów choroby nowotworowej.

 

Bracie Rafale proszę o zdrowe i spokojne życie córki Anieli i żebym był jak do tej pory trzeźwy.

 

Błogosławiony Ojcze Chyliński proszę Cię o siłę w moim trzeźwieniu i wytrwałości w moich postanowieniach, tak żebym trwał w nich aż do końca mych dni.

 

 Proszę o nawrócenie mojego syna i synowej. Prosi mama Wanda.

 

Proszę o uzdrowienie Ojca Jana z kościoła Opieki Św. Józefa i za chorych i cierpiących. Prosi Twoja czcicielka.

 

Proszę Cię O. Rafale, módl się o uzdrowienie wewnętrzne i międzypokoleniowe Tomasza, Krzysztofa, Beaty i Marty i ich dzieci; o uzdrowienie chorego Kamilka i Marcelka.

 

Bł. O. Rafale uproś łaski 7 darów Ducha Św. dla wszystkich nas, Kościoła Św. i Ojczyzny i świata całego. Deo Gratis

 

O łaskę nawrócenia i wiary dla Rafała, o miłosierdzie Boże i łaskę uzdrowienia duszy i ciała dla Massimo, o wypełnienie woli Bożej i wierność Chrystusowi dla Doroty, we wszystkich intencjach serca Gabrieli.

 

 1. Rafale módl się o wiarę, nadzieję, miłość, siły i zdrowie w walce o dusze naszych dzieci, synowych i wnuków.

 

O uwolnienie od złych nawyków i uzdrowienie duszy dla Grzegorza.

 

Błagam Cię Ojcze Rafale aby ocalało moje małżeństwo i o to abym przez całe moje następne życie kroczył drogą trzeźwości. Łukasz

 

Błogosławiony Ojcze Rafale proszę o łaskę uzdrowienia dla naszego kochanego Taty Tadeusza oraz opiekę miłosierdzia Bożego dla całej naszej rodziny.

 

Dziękuję Bogu Wszechmocnemu i Matce Najświętszej, św. Antoniemu, bł. Rafałowi i proszę aby moja córka zdała egzamin. Prosi Matka Gabriela. Bóg zapłać. 21.09.2016

 

Proszę Cię błogosławiony Ojcze Rafale, spraw aby zakończyły się wszystkie sprawy sądowe pozytywnie dla nas. Pomóż mi w życiu i pokieruj mną. Ufam Tobie.

 

Błogosławiony O. Rafale proszę Cię o zdrowie dla mnie i dla mojej mamy oraz o uzdrowienie z depresji mojej kuzynki Anetki. Prosi Grażyna

 

Proszę o pomoc we wzroście duchowym a szczególnie o cierpliwość i pokorę.

 

O dar uwolnienia z leków i obaw oraz wszelkich chorób oraz ich oddalenie. Intencja Bogu wiadoma. 

Bł. O. Rafale dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o nawrócenie moich dzieci. Proszę o dary Ducha Św. dla nich. 

Bł. Ojcze Rafale ufam Twemu pośrednictwu przed Bogiem. Proszę o uzdrowienie. Dziękuję za wszystkie łaski. 

Dziękuję że czuwałeś przy mnie i modlitwa przez Ciebie uzdrawia mnie z depresji. Proszę o Twoją kanonizację. Amen 

Ojcze Rafale proszę o Twoje wstawiennictwo przed tronem Najwyższego za Agatę, o zaniechanie zemsty i przebaczenie w sercu. 

O Boże prowadzenie dla mnie i całej mojej rodziny. 

Proszę o uwolnienie od długu. Dziękuję 

Proszę Cię o zdrowie dla dziadka. 27.X – Weronika 

 1. O łaskę wyznaczenia terminu operacji na kolano dla Izy i dobrą operację
 2. O łaskę dobrej diagnozy przez urologa i wyleczenie dla Neli
 3. O łaskę przepustki w szpitalu dla Zdzisi na konsekrację dla niej 17.X
 4. O łaskę zdrowia, opiekę, siły, błogosławieństwo Boże dla Heleny Lisak, Heleny Sławka, Bogusi, Bożeny, Izy i jej rodziny, Basi i jej rodziny, Zosi Witkowskiej
 5. O łaskę zdrowia, opiekę Bożą dla Eli, koleżanki z pracy Izy i dobrą współpracę zawodową z szefem Izy, firmą BSH
 6. O Boże błogosławieństwo dla Łodzi w rozwoju, ukończenie ważnych inwestycji dla miasta, świętość małżeństw, rodzin Łodzi, aby Łódź była Bożym miastem, domem Bożym
 7. O mądrość, światło Ducha Św. dla władz w sprawie tirów dla Łodzi i województwa łódzkiego, mądre, dobre decyzje w tej sprawie
 8. W intencji Bogu wiadomej
 9. O dobre, święte powołania kapłańskie, zakonne, misyjne dla Kościoła

Błogosławiony Ojcze Rafale, dziękuję Ci za opiekę. Proszę pokornie o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Oliwiera, Klaudii, Waldka, Kasi. Pomóż w trudnych sprawach rodzinnych i finansowych. 

Proszę pokieruj moim życiem na dalsze lata. Proszę o zdrowie moich dzieci i wnuków. Wstaw się błogosławiony Rafale do Pana Boga za naszą rodziną. Babcia Teresa 

Błagam o zdrowie dla córki i szczęśliwą operację dla mnie. Jezu ufam Tobie. 

Prosimy Cię  błogosławiony Ojcze Rafale o opiekę podczas podróży służbowych Olka, szczęśliwe powroty do domu i zdrowie. 

Prosimy Cię błogosławiony Ojcze Rafale o pomyślny wynik badania i zdrowie dla Marioli oraz powrót do zdrowia Mamy. 

Proszę o zdrowie dla Mamy ? Syn. Dziękuję! 

Prośba o zdrowie, miłość i błogosławieństwo dla Marzeny i Pawła w 27 rocznicę ślubu. Z parafii Góra Św. Małgorzaty 

Prośba o zdrowie, niebo dla wszystkich zmarłych oraz żeby się wszystko w rodzinie poukładało szczęśliwie. Błogosławiony Rafale módl się za nami. Monika 

Proszę o światło Ducha Św. dla naszej całej rodziny, miłość i wzajemny szacunek. Ojcze nie opuszczaj nas. J.K. 

Błogosławiony Ojcze Rafale błagam o wstawiennictwo u Ojca o szczęśliwy przebieg operacji i błogosławieństwo dla prof. Wykonującego zabieg. Boże ufam Tobie. Joanna 

Proszę bardzo Ojcze Rafale o modlitwę i wstawiennictwo u Boga o powrót do całkowitego zdrowia Kasi. Bądź pozdrowiony. Dziękuję bardzo. Ufam Tobie Jezu. 

Proszę o zdrowie i prowadzenie na naszej drodze. Joanna 

Błogosławiony O. Rafale dziękuję Ci za moją pracę, zdrowie i miłość moich dzieci. Proszę Cię o zakończenie mojego bólu po zdradzie męża i po rozwodzie. 

Prosiłam Cię bł. O. Rafale o nawrócenie mojego męża i powrót do rodziny, jednak rozwiódł się ze mną i nie ma naszej rodziny. Teraz proszę o ukojenie bólu po stracie i zdrowie dla dzieci. 

Bł. Ojcze Rafale Chyliński przez Twoje wstawiennictwo do Boga naszego proszę w intencji mojej całej rodziny, która jest Bogu znana o dar łaski Ducha Św. i o Boże miłosierdzie dla nas i świata całego. 

Błogosławiony Ojcze Rafale proszę Cię bardzo, żeby to moje cudowne uzdrowienie z depresji trwało jak najdłużej a moim najskrytszym marzeniem jest to, żeby to cudowne uzdrowienie nie zmieniło się do końca mojego życia. Prosi Grażyna 

Błogosławiony Ojcze Rafale proszę o łaskę prawdziwego nawrócenia dla Dariusza oraz o łaskę uzdrowienia mnie z choroby nowotworowej. 

Bł. Rafale proszę Cię o zdrowie dla moich wnuczek, dzieci i moje, oraz , żeby pomyślnie zostało załatwione mieszkanie na naszą korzyść. Dorota 

Błogosławiony Ojcze Rafale dziękuję Ci za opiekę nad moją rodziną. Proszę Cię z całego matczynego serca o opiekę nad moim chorym synem. Proszę o łaskę, pomoc przy jego wyleczeniu. Spraw za pomocą wstawiennictwa u Boga o pomyślną operację, uzdrowienie, samych przychylnych lekarzy dla syna Radka. Błagam pomóż żeby operacja padaczki lekoopornej się udała.

Filipek prosi, żeby wszyscy ludzie byli szczęśliwi, nic im nie brakowało. 

 Prośba o modlitwę i wsparcie we wszystkich trudach. Błagam o modlitwę. Michał 

Bł. O. Rafale dziękuję za otrzymane łaski. Ufam twemu pośrednictwu przed Panem Bogiem. Proszę o uzdrowienie. 

Bł. O. Rafale dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o łaski i dary Ducha Św. dla moich dzieci. 

Proszę o błogosławieństwo dla mamy i osoby, którą w sercu noszę. Czciciel 

Dziękuję za wszelkie łaski jakie otrzymuję ja i moi bliscy. Proszę o dalszą opiekę i błogosławieństwo dla mnie i moich bliskich. O uzdrowienie 25 letniej Marysi. Proszę i dziękuję. Andrzej 

Błagam o zdrowie i błogosławieństwo dla całej naszej rodziny. Bóg zapłać 

Bardzo dziękuję za wszelkie łaski. Bardzo proszę o wstawiennictwo do Pana Jezusa, aby uzdrowił syna z nałogów. O macierzyństwo dla córki. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Laury i Dawidka 

O zdrowie dla mojej córki Oli i syna Adama. 

Pokornie proszę o modlitwę za moją córkę Annę aby poszła na studia i o zdrowie dla niej. Proszę o uzdrowienie relacji rodzinnych, żeby moja matka przestała mi zazdrościć i krytykować. Za córkę Kasię o dobrą pracę dla niej, żeby skończyła szkołę średnią, zaczęła mnie szanować. Proszę o uzdrowienie relacji z teściami. Bóg zapłać. Dziękuję za zdanie matury przez Anię ? córkę i za dar życia? 

Bł. Rafale, wstaw się za duszę mojej mamy Heleny i taty Olka, za duszę brata Adama i naszych krewnych i przyjaciół, niech będą w radości przed obliczem Pana naszego w niebie. Proszę Cię bł. Rafale, wstaw się do Pana Boga o błogosławieństwo nad całą moją rodziną. Maria    Zgierz, dn. 24.10.2016 

Bł. O. Rafale Chyliński proszę Cię bardzo o uleczenie mojej bratowej Renaty z astmy i uciążliwej migreny. Prosi Grażyna 

Bł. O. Rafale proszę Cię bardzo o zdrowie dla mojej cioci Jagody, żeby poradziła sobie ze wszystkimi problemami jaką jest opieka nad jej bardzo chorym mężem, wujkiem Staszkiem. O. Rafale daj jej dużo siły i pogody ducha na co dzień. Prosi Grażyna 

Błogosławiony O. Rafale proszę Cię o zdrowie dla mnie i mojej rodziny. Dziękuję że opiekujesz się mną na co dzień. Dziękuję, że w chwilach zwątpienia pomagasz mi. Proszę abyś pomógł mi wyjść z mojego nałogu. Marcin 

Dziękuję Ci Ojcze Rafale za dom i miłą atmosferę w moim życiu. Proszę Cię bł. Rafale aby ta atmosfera nadal istniała. Dominika Twoja córka 

Błogosławiony Ojcze Rafale Chyliński przez wstawiennictwo Twoje proszę w intencji moich córek, które są Bogu znane, proszę o Boże miłosierdzie i wiele łask Bożych. Błogosławiony Ojcze Rafale Chyliński dziękuję za naszego tatę, który jest chory. Lekarze ustalili przyczynę choroby. Tato nasz dziękował Matce Bożej, że otrzymał drugie życie. Prosi o modlitwę do Matki Bożej Różańcowej. Błogosławiony Ojcze Rafale Chyliński proszę o wstawiennictwo Twoje w intencji Eweliny, która bardzo się pogubiła w swym życiu. 

Proszę Cię Ojcze Rafale wyproś u Pana naszego zdrowie moje, Darka i syna Damiana, usłysz wołanie swojej sługi. 

Bł. Ojcze Rafale Chyliński polecam Ci wszystkich duchownych i FZŚ. Wierna czcicielka. 

Bł. O. Rafale dziękuję Ci za udaną operację mamy[usunięcie nowotworu] oraz za dobre wyniki badań, proszę o dalszą opiekę i zdrowie dla niej. Proszę Cię również o zdrowie dla mnie[zdrowe oczy, kręgosłup, biodra], o cierpliwość i siłę w pokonywaniu trudów dnia codziennego. 

Błogosławiony Ojcze Rafale proszę Cię o zdrowie dla moich dzieci, a szczególnie dla syna Michała, który ma problemy z moczeniem nocnym. 

Bł. O. Rafale proszę Cię o uzdrowienie wewnętrzne i duchowe dla mojej rodziny. Błagam o uzdrowienie z choroby alkoholowej dla synów i męża. Proszę Cię o zdrowie dla mam, dla męża, dzieci i wnuków. 

Błogosławiony O. Rafale Chyliński proszę Cię bardzo o uzdrowienie mojej cioci Naci z gośćca stawowego i z depresji. Proszę Cię O. Rafale, żeby moja ciocia do końca życia była sprawna fizycznie i psychicznie a jej dzieci wspierały ją na każdym kroku, kiedy zajdzie taka potrzeba ? prosi Grażyna 

Bardzo proszę o zdrowie i siłę, aby móc pomagać choremu synowi. Niech Bóg da nam znowu radość z życia. Wanda Anna 

Bardzo proszę o modlitwę do błogosławionego Rafała Chylińskiego o zdrowie dla mojego syna Konrada, który od 12 lat choruje na akromegalię i guza przysadki. Prosimy o modlitwę za skuteczne leczenie. Wanda Anna 

Prośba o zgodę, zdrowie i szybkie zakończenie sporu o podział majątku. Agnieszka Mazew 

Błogosławiony O. Rafale proszę Cię, żeby moja mama była zdrowa a kiedy Jej już zabraknie proszę Cię, żebym po jej śmierci nie załamała się psychicznie ? prosi Grażyna 

Błogosławiony O. Rafale Chyliński dziękuję Ci bardzo za moje cudowne uzdrowienie z depresji a jednocześnie proszę Cię O. Rafale, żeby to obecne samopoczucie pozostało ze mną do końca mojego życia. Bł. O. Rafale proszę Cię o uzdrowienie mojej mamy z depresji i szeregu innych chorób. O. Rafale proszę Cię o uzdrowienie mojej kuzynki Anetki z depresji a mojej przyjaciółki Joli z depresji i innych chorób. Żeby moja przyjaciółka Jola uporała się z problemami rodzinnymi. Proszę Cię również bł. O. Rafale o zdrowie dla całej mojej rodziny ? prosi Grażyna 

Błogosławiony O. Rafale Chyliński proszę Cię o zdrowie dla mnie, dla mojej mamy i dla całej naszej rodziny. Proszę Cię bardzo O. Rafale wspomagaj nas w naszej trudnej sytuacji życiowej ? prosi Grażyna 

Błogosławiony Rafale Chyliński dziękuję Ci za uzdrowienie mojej córki Grażyny z depresji a jednocześnie proszę Cię o zdrowie dla mnie. Proszę Cię by również córka po mojej śmierci nie załamała się psychicznie ? prosi Halina 

Proszę o zdrowie i szczęście dla naszej całej rodziny. Proszę o wyleczenie z choroby serca Ryszarda ? prosi Jolanta 

Błogosławiony Rafale, proszę Cię o modlitwę i wstawiennictwo do Pana naszego Jezusa Chrystusa o łaskę zdrowia, niezachwianej wiary i dobrej śmierci dla mojego ojca. 

Dziękuję za wspaniałego syna Stefana i opiekę Bożą. Proszę o nawrócenie męża i teściowej, o szczęście wieczne dla moich Rodziców. 

Błogosławiony Ojcze Rafale Chyliński za Twoim pośrednictwem proszę o łaskę wiary dla Agnieszki, Karoliny i Tomka ? prosi matka 

Błogosławiony Ojcze Rafale Chyliński proszę o poprawę zdrowia dla Zofii oraz udaną operację ? prosi siostra Ada 

Za pośrednictwem błogosławionego Ojca Rafała Chylińskiego proszę o uleczenie Jolanty z depresji ? prosi ciocia Ada 

Błogosławiony Ojcze Rafale Chyliński proszę o poprawę zdrowia dla Sylwestra ? prosi chrzestna matka 

Prośba o zdrowie dla moich dzieci oraz o siłę do walki z przeciwnościami losu. Agnieszka Mazew 

Proszę o wstawiennictwo za zdrowie i pomyślność leczenia dla Wojtusia oraz potrzebne łaski dla rodziny mojej siostry w udźwignięciu krzyża jaki otrzymali. 

Panie Jezu proszę Cię o potrzebne łaski zdrowia, Bożego błogosławieństwa, dary Ducha Św. dla Stanisławy Dwach wraz z dziećmi i ich rodzinami oraz uwolnienie mnie z choroby kolana. Twoja czcicielka ? Stasia 

Panie Jezu proszę o potrzebne łaski zdrowia, Bożego błogosławieństwa, dary Ducha Św. dla Iwony Dębowskiej z rodziną, Anny ? szczęśliwą operację i powrót do zdrowia, syna Marka ? wyproś łaskę opamiętania oraz wyzwolenia z nałogu pijaństwa oraz umocnienie więzi małżeńskiej i pogodzenie z rodziną i dziećmi. Twoja czcicielka Anna

 Proszę abym miała większy zapał do nauki i abym odnalazła swój telefon, proszę o dobre oceny.

 Proszę aby Aleksander Wasilewski miał dobre zdrowie. Maciej Badlak

 Dla mamy i taty, Dorotki, Roberta, babci, dziadka dużo zdrowia.

 Proszę Cię bł. Rafale o rodzinę. Dziękuję.

 Błogosławiony Ojcze Rafale dziękuję Ci za łaski, jakie otrzymuję za Twoim wstawiennictwem. Proszę Cię aby moje córki były zawsze blisko Pana Boga. Proszę Cię o pomoc dla mojej córki Magdaleny ? wesprzyj ją w podjęciu nowej pracy zawodowej, aby niedziele i święta mogła przeznaczyć na modlitwę i odpoczynek. Roztocz nad nami swoją opiekę. Małgorzata z rodziną. 16.11.2016 r. 

Bardzo Cię proszę Ojcze Rafale o zdrowie dla Waldemara Bodlaka. Maciej Bodlak 

Ojcze Rafale, dziękuję Ci za tak cudowną opiekę ale też proszę Cię o dobrego człowieka, który towarzyszył by Rafałowi w drodze nawrócenia. Wyproś dla niego dobrą spowiedź u świętego kapłana. Gabrysia 

Proszę o czyste i pokorne serce dla Gabrysi i Pawła. 

Od niezdrowego poczucia winy i skutków współuzależnienia od alkoholu uwolnij mnie proszę. 

Proszę o nawrócenie mojego taty, braci, bratowej i bratanków ? Gabrysia 

Błagam o ratunek i zdrowie dla mojej córki Kasi ? mama. Bóg zapłać . Dziękuję za wszystko. 

Za Gabrysię i Rafała o wypełnienie powołania. 

Dla Leszka Papiernika o łaskę uzdrowienia duszy i ciała. 

Bł. Ojcze Rafale proszę o łaskę szczęśliwego badania dn. 23.11., dobry wynik, uproś mi łaskę zdrowia. Dziękuję bardzo ? Twoja czcicielka. Bóg zapłać ! 

Bł. O. Rafale, drogi nasz pośredniku u Pana Boga, dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o uzdrowienie. Twoja czcicielka 

O uzdrowienie duszy i ciała dla Piotra. 

Proszę Ojcze Rafale o światło Ducha Świętego dla mojej rodziny. Joanna. Miej nas w swojej opiece.

 Proszę Cię o dobre zdrowie dla Teresy Filich-Bukowskiej. Maciej Bodlak 

Ojcze Rafale ofiaruję Ci mojego siostrzeńca Aleksandra Wasilewskiego. Daj mu dobre zdrowie. Maciej Bodlak 

Błogosławiony Rafale wyjednaj nam łaskę błogosławieństwa, 7 darów Ducha Świętego w niebie dla nas, Ojczyzny naszej, Kościoła Świętego i świata całego. Bóg zapłać ? JSZO.         

 Łódź, 13.XII.2016 r. 

Błogosławiony Ojcze Rafale dziękuję Ci za opiekę nad moją rodziną i nade mną. Proszę wypraszaj łaski u Pana i Najświętszej Maryi Panny w sprawie o którą Cię proszę. 

Błogosławiony Rafale dziękuję Ci za zdrowie i lepsze samopoczucie syna mojego Jasia, którego rok temu  miała się odbyć operacja kręgosłupa. Za Twoim wstawiennictwem i modlitwą jest lepiej. Proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny, córki Oli, jej syna Olka. Aby wszystkie dolegliwości z kręgosłupem uspokoiły się. Proszę o dobrą pracę dla córki. Proszę aby mąż wrócił, aby córka zgodziła się. Proszę o zdrowie dla mnie, dla mojego męża, syna, dla mojej teściowej, która ma 92 lata oraz dla mojej dalszej rodziny. Proszę o modlitwę.

 Proszę, błagam o zdrowie dla mojego taty chorego na raka płuc ? córka Dorota.

 Proszę o zdrowie dla moich dzieci Igi i Dawida ? mama Dorota.

 Bł. Rafale dziękuję za wszystkie łaski udzielone mojej rodzinie i proszę o dobrą naukę dla mojej córki Ireny i o to, aby dobrze napisała pracę magisterską i dobrze ją obroniła ? prosi Wanda

 Błogosławiony Ojcze Rafale proszę byś wstawiał się za mną o to, by Konrad podjął decyzję zgodną z wolą Pana Boga. Proszę także o to, byś prosił o jego uzdrowienie. Ewelina

 Proszę o uzdrowienie z nerwicy.

 Bł. Rafale proszę dla Lisy o dobre przygotowanie do bierzmowania, o dary aby wzrastała w wierze i łaskę dobrej nauki i pamięci potrzebnej do zapamiętania wszystkiego czego się uczy w szkole. Wanda

 Błogosławiony Rafale proś za nami i wstawiaj się u Mateczki Bożej za rodzinę Pietrzko, Kucińskich, Krawczyk, o nawrócenie, zdrowie, rozum, o dobrą spowiedź, o rozwiązanie trudnych spraw.

 Bł. Rafale dziękuję za wszystkie łaski mi okazane i proszę przez Twoje wstawiennictwo o uzdrowienie niedrożności nosa, zatok i chorób strun głosowych i gardła ? prosi Wanda

 Bł. Rafale proszę Ciebie aby cała rodzina a zwłaszcza chrzestni rodzice dobrze przygotowali się do ochrzczenia dziecka Julii ? prosi Wanda

 Bł. Rafale proszę Ciebie o wstawiennictwo o nawrócenie dla całej naszej rodziny ? Wanda

 Bł. Ojcze Rafale dziękuję za modlitwę, proszę o wsparcie w trudnych sprawach sądowych, módl się za mnie i moją rodzinę do naszego kochanego Pana Boga. Michał

 Ojcze Rafale za Twoim pośrednictwem błagam o szczęśliwą  moją operację i odcięcie wszelkiego zła oraz Boże błogosławieństwo dla moich najbliższych. Bóg zapłać. Joanna

O zdrowie i wiarę dla całej rodziny – prosi Mateusz.

 Ojcze Rafale dziękuję za opiekę i proszę o dalsze wsparcie i wypraszanie potrzebnych łask. Ojcze Rafale miej mnie w opiece i całą moją rodzinę i wspólnotę. ? Twój czciciel

 Bł. O. Rafale proszę Cię o wstawiennictwo przed Bogiem o zdrowie dla mojego męża Pawła, dla córki Małgosi z rodziną, córki Joli z rodziną, dla Mamy i dla mnie ? prosi Krystyna

 Błogosławiony Ojcze Rafale wyproś, błagam, łaskę wyzdrowienia po operacji serca dla mojego męża Andrzeja ? Ewa

 Proszę o łaski wiary, zdrowie duszy i ciała dla Tomka, Dominiki, Łukasza, o dary Ducha Św. dla Emi. Prosi zatroskana mama i babcia i chrzestna.

 Błogosławiony Rafale proszę Cię o łaskę odzyskania zdrowia, uleczenie mnie z chorób kręgosłupa i ich następstw w postaci osłabienia prawej nogi. Proszę Cię także o inne łaski potrzebne mi do życia i zdrowia, których dobry Bóg mam nadzieję mi udzieli

 Ojcze Rafale dziękuję za uwolnienie Kajetana z nałogów i za to, że mój syn zaczął pracować, usamodzielniać się. Proszę o to aby syn stawał się niezależny finansowo, zdrowy, o dobrą kandydatkę na żonę dla Kajetana. Dziękuję

 Ojcze Rafale proszę Cię o miłość, wiarę i dobroć w mojej rodzinie. O zdrowie dla Piotra i opiekę nad Klaudią ? prosi Barbara

 Podziękowanie za dobrze odbytą spowiedź św. Proszę o łaski i błogosławieństwo dla mnie i moich dzieci i wnucząt.

 Proszę bł. Rafale o powrót do zdrowia dla chorego Leonarda Wasilewskiego, o zdrowie dla jego żony Haliny i pozostałej rodziny ? prosi Krystyna

Ojcze Rafale proszę Cię o zdrowie i gorliwość w wierze ? Barbara

 Proszę o łaskę uzdrowienia kręgosłupa dla chorej córki Małgorzaty i o wszelkie łaski dla całej rodziny ? prosi Krystyna

 Proszę Cię o łaskę dobrego zdrowia dla Ewy Kaczyńskiej i Anety Roś-Rosińskiej. Maciej Bodlak

 Dziękuję Ci Ojcze Rafale za to, że pomogłeś mojej babci Irenie Skorek powrócić do zdrowia. Maciej Bodlak

 O zdrowie dla Lucyny i Sławomira, o pomoc w troskach.

 Bł. Ojcze Rafale proszę Cię o zdrowie, dobrą pracę dla mnie i moich bliskich, o uzdrowienie 2,5 letniej Marysi. Andrzej

 Proszę o miłość w naszej rodzinie, błogosławiony Rafale bardzo proszę. Barbara

 Bł. Rafale oraz Najświętsza Panienko, błagam o modlitwę za moich rodziców oraz moje siostry i ich rodziny! Dziękuję ? Magdalena

 Bł. Rafale bardzo dziękuję Ci za pomoc przy operacji mojej mamusi i błagam Cię o pomoc przy moim tatusiu, który leczy się na nowotwór płuca. Dziękuję również Najświętszej Panience!  Magdalena

 Bł. Rafale Chyliński proszę Cię sercem całym i duszą całą o wstawiennictwo u Boga Ojca Wszechmogącego, Jezusa Chrystusa, Pana naszego w intencjach serca mojego, o pojednanie mojej rodziny z Bogiem Ojcem i o pojednanie z nią samą, o nawrócenie i odnalezienie Jezusa dla członków mojej rodziny, siostry i wszystkich. Panie mój Jezu Chryste, proszę Cię za wstawiennictwem Bł. Rafała Chylińskiego o łaskę objawienia woli Twojej, proszę Cię o Jezu powiedz co chcesz abym uczyniła. Jezu Chryste Ty znasz moje serce, wiesz jak Cię kocham, ufam, proszę prowadź mnie? Amen

 Proszę Cię bł. Rafale za moją córeczką Ireną. Proszę o łaskę zdrowia, byś wypraszał jej błogosławieństwo Boże, mądrość w życiu codziennym i duchowym oraz udzielał jej pomocy przy pisaniu pracy magisterskiej, chronił ją od złego. Wanda

 O szczęście wieczne dla Janiny.

 Bł. Rafale miej w opiece moją rodzinę, a w szczególności mojego męża uzależnionego od alkoholu. Bóg zapłać ? stroskana żona.

 Bł. Rafale proszę o wstawiennictwo u Najwyższego Pana o zdrowie mojej siostry u której wykryto raka i musi poddać się operacji. Bardzo się boi, przytul ją i wspieraj w tej trudnej chwili ? prosi siostra Marzena

 Proszę we wszystkich intencjach pani Janeczki o uzdrowienie z cukrzycy i chorób oczu.

 Bł. Ojcze Rafale proszę o codzienne wstawiennictwo za mnie.

 Proszę o wstawiennictwo za księdzem Grzegorzem.

 Proszę o uzdrowienie dla Ani z guza piersi.

 Proszę we wszystkich intencjach Asi, o znalezienie dla niej dobrej pracy, o dobrego męża dla niej.

 Ojcze Rafale proszę uproś mi łaskę bym dobrze wykonywała swoje obowiązki w pracy. Bym była do niej dobrze przygotowana. Proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnej sprawy z domem. Proszę o cud uzdrowienia z licznych przewlekłych chorób żołądka, przełyku i innych. Proszę o dobrego męża.

 Proszę o wstawiennictwo bym wyszła z biedy. Proszę za Anię, jej męża i dzieci o uzdrowienie dla tej rodziny, o opiekę nad jej tatą.

 Proszę o Boże błogosławieństwo dla Wiktorii. Maciej Bodak

 Prośba o pomyślny przebieg leczenia oraz o zdrowie dla Zdzisława Kujawiaka.

 Proszę Cię Panie przez wstawiennictwo Św. Antoniego i bł. Ojca Rafała o łaskę zdrowia dla   

 Błogosławiony Ojcze Rafale proszę Cię o Twoje wstawiennictwo u Jezusa Miłosiernego i Matki Przenajświętszej błagając o przemianę życia Aleksandry

Dziękuję Ci Ojcze Rafale za wstawiennictwo u Pana naszego Jezusa Chrystusa za moją rodziną i za mnie . Proszę o dalszą opiekę szczególnie dla mich dzieci.

Błogosławiony Ojcze Rafale, za Twoim wstawiennictwem chciałabym prosić dziś dobrego Boga o uzdrowienie relacji w moim małżeństwie.

Błogosławiony Ojcze Rafale za Twoim wstawiennictwem chciałbym prosić dziś dobrego Boga o łaskę zdrowia dla całej mojej Rodziny, w szczególności zaś dla mojej ukochanej Mamy, ukochanego Taty, Siostry oraz maleńkiej Siostrzenicy. Proszę Cię również Panie Boże o łaskę zdrowia dla mnie samej.

Błogosławiony Ojcze Rafale bardzo Ci dziękuję za wszystkie łaski. Proszę Cię o zdrowie dla córki i jej synka są chorzy na alergię. Twój czciciel.

Błogosławiony Ojcze Rafale proszę Cię o zdrowie dla mnie i moich dzieci : Córki i Syna z rodziną. Wspomagaj moją Córkę aby po moim odejściu nie załamała się. Za wszystkie łaski serdecznie dziękuję. Halina  

Błogosławiony O. Rafale bardzo dziękuję Ci za przyjaźń mojej przyjaciółki Grażynki, za każde słowo dobre wypowiedziane do mnie, za jej modlitwy i pomoc w moim uzależnieniu. Bł. O. Rafale proszę Cię o wytrwanie w mojej chorobie alkoholowej. Bł. O. Rafale proszę Cię : o zdrowie dla mojej mamy, o odzyskanie ufności dla mojej rodziny i znajomych w uczynionych krzywdach, które popełniłam i proszę o szacunek dla mojej osoby. Jola B.

Ojcze bł. Rafale módl się za mnie i w moich sprawach. Dziękuję Ci za Twe wstawiennictwo u Boga.

Ojcze Rafale proszę o błogosławieństwo dla całej rodziny i opiekę Ducha Świętego.

Bł. Ojcze Rafale proszę o łaskę przebaczenia dla Agaty.

Bł. O. Rafale proszę Cię o wstawiennictwo o pomyślne rozstrzygnięcie sporu z mechanikiem samochodowym i wreszcie naprawienie w prawidłowy sposób samochodu. Tomek

Błogosławiony Ojcze Rafale, proszę o łaskę zdrowia dla mojego brata i dla mnie i dla mnie oraz o Boże błogosławieństwo dla całej mojej rodziny.

Ojcze Rafale błagam Ojca Niebieskiego o uzdrowienie Kasi i opiekę Ducha Świętego.

Ojcze Rafale proszę Cię pomóż mi w załatwieniu pewnej sprawy oraz  zgodę, spokój w domu. Barbara

Błogosławiony Ojcze Rafale, proszę o łaskę przemiany serca i prawdziwego nawrócenia dla Dariusza oraz o łaskę stałej, dobrej pracy dla niego.

Błagam Cię bł. O. Rafale wymódl dla mnie u dobrego Boga uzdrowienie z moich chorób. Amen. Beata

Panie Jezu bardzo proszę Cię przez bł. Rafała, ulecz moje stopy. Janina

Proszę Pana Boga za wstawiennictwem bł. Rafała o przemianę mojego patrzenia na drugiego człowieka. Proszę o uzdrowienie relacji w mojej rodzinie i zbawienie wszystkich ludzi na świecie.

Błagam Cię błogosławiony Rafale o pracę zawodową dla mnie. Wierna Alicja.

Błagam Cię błogosławiony Rafale o łaskę 7  Darów Ducha Świętego w naszych rodzinach, Kościele i Ojczyźnie,  o łaskę uwolnienia z wszelkiej nędzy. Sługa ISZO.

Błogosławiony Rafale, proszę o opiekę nad wnuczką Adą. Małgorzata

?o rozwiązanie problemów finansowych i światło Ducha Św. Arek

Błogosławiony Rafale proszę o nawrócenie mojej córki Moniki i matki Ireny. Małgorzata

Błogosławiony Rafale proszę o zjednoczenie całej mojej rodziny by wnuczki i bracia żyły w zgodzie. Matka. 25.09.2016 r.

Błogosławiony Rafale proszę o trzeźwość dla moich dzieci Pawła, Adama i synowej Joanny. Prosi matka.

Błogosławiony Rafale proszę Cię o nawrócenie mojej córki i o zgodę w rodzinie. Twoja wielbicielka.

Bł. Rafale proszę Cię o łaskę zdrowia dla mojego brata Krzysztofa, bratanka Tomka, Krystyny, o łaskę nawrócenia, oraz dla Krzysztofa o łaskę trzeźwości- Stasia. 2016.09.25

Bł. Ojcze Rafale proszę o wiarę dla moich dzieci i życie zgodne z Ewangelią Jezusa Chrystusa. Proszę o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. Amen. Beata.

Bł. Ojcze Rafale proszę o łaskę zdrowia, aby Pan Bóg mnie uzdrowił z moich chorób. Ufam Ci Jezu! Amen. Beata.

Błogosławiony Rafale proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy i taty oraz nawrócenie męża.

Prosimy Cię o zdrowie i łaskę dla naszych dzieci Natalki, Wiktorii oraz Milan a także błogosławieństwo dla nas i naszych najbliższych. A.P.  K.S.

Składam na ręce bł. Rafała podziękowania za to że pani Danuta okazała wielkie serce w daniu mnie  mieszkania. I prośba do bł. Rafała aby uprosił dla mnie łaskę w  próbie przerwania picia. Paweł

O łaskę uzdrowienia dla Tadeusza, kochanego męża i  taty, o miłosierdzie Boże dla niego i całej naszej rodziny.

Drogi Ojcze proszę Cię o dobre wyniki w nauce!  Michał

Błogosławiony Rafale proszę Cię o nawrócenie córki i kontakt z rodziną, która porzuciła. Twoja wielbicielka.

Za ludzi bezdomnych, biednych, opuszczonych, bezrobotnych, przeżywających kryzysy i depresje o pomoc Bożą i ludzką, za Małgorzatę.

Drogi Ojcze Rafale proszę Cię o dobre oceny w szkole. Maja

Proszę o niesłabnącą wiarę, miłość, zdrowie, pomyślność dla mnie i mojej rodziny. Proszę o spokój każdego dnia i zadowolenie z życia. O moją rodzinę też oraz o powodzenie na obronie. Dziękuję Ewa.  20.10.2016

O Boże błogosławieństwo dla S. Krystyny w nowym obowiązku. O powołania do Zgromadzenia Sióstr Służebniczek. O odnowę duchową wspólnot.

Błogosławiony Ojcze Rafale, za Twoim wstawiennictwem proszę dobrego Boga o uzdrowienie mojej małej chrześnicy-Barbary Marii. Proszę o jej prawidłowy rozwój psychiczny, fizyczny oraz motoryczny. Panie Boże, wierzę że uczynisz cud!

O rozwój Stowarzyszenia Rodzina bł. Edmunda Bojanowskiego. O potrzebne łaski na czas rekolekcji w Krakowie.

Bł. Rafale proszę w imieniu swoim i Kamilka o uzdrowienie jego nóg, duszy, ciała, serca i umysłu. Dziękuje Iwonka

Bł. Rafale proszę o uzdrowienie mojego braciszka Tomcia, jego umysłu, serca i napełnienie go spokojem i radością. Iwonka

Bł. Rafale, bardzo proszę Cię o zdrowie i błogosławieństwo w życiu.

Proszę bł. Ojcze Rafale o potrzebne łaski w pracy dla Romualda i o dar miłości w naszym małżeństwie. Amen. Beata 

Błagam bł. Ojcze Rafale wyproś dla mnie dar zdrowia i łaskę ufności Bogu we wszystkim. Amen. Beata

Proszę bł. Ojcze Rafale o łaskę nawrócenia dla Karoliny, Macieja, Danki i jej rodziny oraz o łaskę przebaczenia w rodzinie. Amen. Beata

Bł. Rafale błagam o zdrowie dla mojej całej rodziny, szczególnie dla mojej wnuczki Kasi o zdrowie, o uczenie się świata, żeby mogła pracować, żeby była zdrowa, nie miała tocznia i twardniny, błagam proszę wysłuchaj mnie bł. Rafale i z Bożą pomocą pomóż mojej wnuczce.

Ojcze Rafale proszę z całego serca, uzdrów nienawiść i chęć zemsty, wlej przebaczenie i miłość w serce Agaty. Za Twoim wstawiennictwem bł. Rafale, módl się za nami!

Ojcze Rafale bardzo dziękuję za wszystkie łaski, proszę o wyzdrowienie Czesława Wasiaka  z ciężkiej choroby raka. Mirek

Za wstawiennictwem bł. Rafała Chylińskiego proszę o Boże błogosławieństwo dla mojej rodziny oraz łaskę uzdrowienia mnie z nowotworu.

Proszę o uzdrowienie z guzków w płucach ? Małgorzata

Proszę o szczęśliwą opiekę dla Julka, o dary Ducha Św. I by wzrastał w Bożej miłości oraz okazywał ją innym każdego dnia. ? Krzysztof

Dziękuję za każdy nowy dzień jaki otrzymuję od Boga. Proszę o opiekę nade mną i moimi bliskimi szczególnie proszę o błogosławieństwo dla Kingi i dzieci, dla mnie samego o dary Ducha Św. ? Krzysztof

Błogosławiony Rafale prosimy Cię o rozwiązanie trudnych problemów małżeńskich oraz o uzdrowienie Moniki, Magdy i jej mamy. Błogosławiony Rafale módl się za nami.

Bł. Rafale proszę Cię o pomoc w znalezieniu mieszkania ? Beata

Błogosławiony Ojcze Rafale proszę o opiekę nad moim synem Borysem w czasie studiów w Hiszpanii. Bóg zapłać.

Bł. Rafale wyjednaj mi łaskę powrotu do pełnej sprawności fizycznej, psychicznej i duchowej. Bł. Rafale módl się za nami.

O zdrowie i nawrócenie serca do Boga dla Grzegorza.

O bł. Rafale błagam pomóż mnie, moim dzieciom, wnuczkom i bratu. Wysłuchaj moich próśb.

Proszę o łaskę zdrowia dla taty Henryka i męża Jacka.

?Ojcze biedaków? bł. Rafale, proszę o wstawiennictwo za mojego syna Konrada, o wiarę w przemianę swojego życia duchowego i moralnego – prosi matka

Bł. Rafale Chyliński proszę o zdrowie swoje i mojego syna Damiana żeby wyzdrowiał? – prosi Ojciec D.

Bł. Rafale błagam Cię o zdrowie dla córki i o opamiętanie mojego syna i o zdrowie dla mnie ? prosi mama

Ojcze Rafale! Z całego serca proszę Cię o łaskę urodzenia zdrowego dziecka, którym nas pobłogosławiłeś. Błagam Cię też o to, abym uniknęła operacji, która mi grozi. Bóg zapłać! Monika

Dziękuję za wsparcie podczas choroby Zenona. Proszę o dalszą opiekę i zdrowie dla Zenona, Elżbiety, Ewy, Marty i Bożeny. Szczególnie proszę o spokojne i dobre życie dla Ewy i Marty.

Błogosławiony O. Rafale prosimy Cię o zdrowie dla Krystyny oraz nieustanną opiekę nad naszym życiem. Prosimy Cię nie pozwól by stała się jakakolwiek krzywda lub przykrość. Ciebie prosimy? B i K.

 1. Błagam Cię Ojcze Rafale o łaskę wyjścia z trudnej sytuacji materialnej.  
 2. Proszę o zgodę i miłość w relacjach i rodzinie.
 3. Proszę o zdrowie duszy i ciała.
 4. Proszę o dar silnej wiary i miłości.
 5. Proszę o potrzebne łaski dla Danuty, Radosława, Ireny i Małgosi.  Gosia.             

Proszę Boga za wstawiennictwem bł. Rafała o cud zdrowia dla mojego Taty Waldemara  cierpiącego na raka trzustki. Syn Daniel

Błogosławiony Ojcze Rafale Chyliński bardzo proszę Cię o moje uzdrowienie : 

-żebym wyszła z nałogu alkoholowego i nigdy do niego nie powróciła

-żebym odzyskała jasność umysłu i wyleczyła się z depresji.

Ojcze Rafale proszę Cię również, żebym po wyjściu ze szpitala powróciła do pracy do normalnego życia. Żeby moje dzieci zaczęły mnie szanować i wspierać w każdej chwili i żebym miała w nich oparcie do końca życia. Proszę również O. Rafale o to aby mój były mąż nie mścił się na mnie i nie dawał mi powodów do zmartwień i płaczu a mój syn Rafał, żeby wyszedł z uzależnienia jakim jest hazard. Błogosławiony O. Rafale proszę Cię również o zdrowie dla mojej mamy, która jest dla mnie wielkim oparciem w mojej ciężkiej sytuacji życiowej. Prosi Jola.

Błogosławiony O. Rafale Chyliński bardzo proszę Cię o zdrowie dla mnie i dla mojej mamy. Żeby moje obecne samopoczucie trwało jak najdłużej a wspaniale by było aby to samopoczucie[dobre] pozostało ze mną do końca mojego życia. Błogosławiony O. Rafale proszę Cię również żeby samopoczucie mojej mamy się poprawiło. Ważne jest to żeby nie martwiła się na zapas tylko żyła dniem dzisiejszym i miała lepszy nastrój. Proszę Cię O. Rafale ulecz moją mamę z depresji, a kiedy przyjdzie ta chwila, kiedy będzie wybijała jej ostatnia chwila życia i na końcu śmierć, spraw O. Rafale, żebym i ja  nie załamała się psychicznie do końca mojego życia z powodu Jej odejścia.[Oczywiście wtedy, kiedy Pan Bóg Ją pierwszą do siebie zabierze.] Błogosławiony O. Rafale proszę Cię również, żeby moja przyjaciółka Jola wyszła z uzależnienia alkoholowego i nigdy do  niego nie powróciła, układając sobie życie od nowa a Jej dzieci, żeby Ją szanowały. Proszę Cię bardzo Ojcze Rafale, żeby Jola pozytywnie załatwiła swoje sprawy jeśli chodzi o podział majątku, a kiedy tak się stanie proszę Cię O. Rafale, żeby w najbliższej przyszłości Jola znalazła pracę w Zgierzu i zamieszkała ze mną. Prosi Grażyna

Proszę o nawrócenie mojego wujka i chrzest jego dzieci.

Bł. Rafale Chyliński proszę Cię o potrzebne łaski dla całej mojej rodziny. Kochany Rafale   Chyliński dziękuję za miłość jaką nas otaczasz i nasz kościół. Dziękuję

Proszę o cud zdrowia dla mojego Taty.

O zgodę i wytrwałość w małżeństwie dla Justyny i Arka

Ojcze Rafale proszę o Twoje wstawiennictwo za moje siostry Agatę i Zuzię. Wyproś u miłosiernego Boga potrzebne dla nich łaski.

Proszę Cię Rafale aby moja ciocia była zdrowa.

Dziękuję bł. Rafale Chyliński za wsparcie w moim uzależnieniu alkoholowym i za modlitwę, którą dokonuje moja koleżanka Grażynka i wspomaga mnie z trudami jakimi muszę się borykać. Dziękuję, dziękuję.

O łaskę poprawy zdrowia prosi Krzysztof.

O łaskę nawrócenia dla Grażyny Dziudzio prosi brat Krzysztof.

Bł. Rafale proszę o wstawienie się u Boga o uleczenie mojego przyjaciela Tomasza z jego choroby i mojej, która ja mam. Paweł

Bł. Rafale błagam o wstawiennictwo do Największego Kochanego Pana Boga o zdrowie dla mojego wnuka Leosia, żeby lekarze wykluczyli jakiekolwiek choroby serca, żeby był Leoś zdrowy. Błagam babcia

Bł. Rafale proszę Cię pomóż mi w mojej chorobie i biedzie. Bądź moim Opiekunem w moim nowym zawodzie. Dziękuję Ci już.

Bł. Rafale proszę Cię o wstawiennictwo do Boga o zdrowie Leosia Tarazewicza aby wyzdrowiał. Tak samo proszę Cię o zdrowie jego mamy Oliwii. Bardzo Cię o to proszę o wstawiennictwo do Pana. Artur

Żebym był grzeczny. Leonardo

Ojcze Rafale proszę wyproś łaskę u miłosiernego Boga przebaczenia dla Agaty.

Dziękuję Ojcze Rafale za łaski i pomoc i błagam Cię o to, żebym urodziła jeszcze jedno dziecko. Ania. Proszę pomóż kochany Tatusiu Rafale.

Bł. O. Rafale proszę bardzo o uzdrowienie mojej przyjaciółki Joli z uzależnienia alkoholowego i z depresji. Prosi Grażyna      

1. Proszę, bł. o. Rafale, o łaskę wytrwania w wierze dla Ani i Roberta i Bożą opiekę każdego dnia i o łaskę zdrowia. Beata.

2. Bł. o. Rafale, dziękuję za opiekę. Proszę opiekuj się córkami i mężem.

3. Ukochany, bł. o. Rafale, dziękuję ci za opiekę i wstawiennictwo do Boga, proszę cię o zgodę w małżeństwie mego syna Marcina, żeby wrócił do Kościoła i wyszedł z nałogu alkocholowego. Proszę o zdrowie dla nas wszystkich i pokój na świecie.

4. Bł. o. Rafale, dziękuję za otrzymane łaski. W pokorze serca błagam o wstawiennictwo przed Panem Bogiem o uzdrowienie.

5. Dziękuję ci, bł. o. Rafale Chyliński, za modlitwę za nas i pośrednictwo do Pana Boga, za łaskę pracy i inne łaski. Prosimy i błagamy o modlitwę za nas o rozwiązanie naszych bardzo trudnych problemów finansowych. Dziękujemy i błagamy Krzysztof z rodziną.

6. Dziękuję za wszelkie łaski i proszę o błogosławieństwo i zdrowie na kolejne lata. 13 lat temu przyjęłam tutaj sakramet ślubu i proszę o wszelkie łaski dla mojego małżeństwa na kolejne wspólne lata.

7. Dziękujemy za nasze małżeństwo i prosimy o łaskę Bożą w piątą rocznicę ślubu Anny i Jarosława.

8. Bł. o. Rafale, dziękuję za uzdrowienie córki Żanety, proszę o głęboką wiarę dla niej.

9. Dziękuję za otrzymane łaski i proszę również o wstawiennictwo, poprawy zdrowia i błogosławieństwo bł. Rafała dla Serafiny, która bardzo cierpi. Prosi Irena.

10. Bł. o Rafale, dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o wstawiennictwo do Pana Boga Miłosiernego o zdrowie.

11. Drogi, Rafale, dziękuję ci za obecne zdrowie moje. Proszę cię dalej o opiekę za mnie.

12. Bł. o. Rafale, dziękuję ci za otrzymane łaski. Proszę gorąco uzdrów mnie z depresji i daj siłę do dalszej egzystencji. Twoja czcicielka.

13. Bł. o. Rafale Chyliński, dziękuję ci bardzo za uzdrowienie mnie    ( o łaskę uproszoną u Boga). Jednocześnie proszę cię, żeby to moje cudowne uzdrowienie pozostało ze mną do końca mego życia. Bł. o. Rafale, proszę cię o uzdrowienie mojej mamy i uproś u Boga długie życie dla niej. Bł. o. Rafale, proszę cię o to, żeby w naszym biudżecie domowym nie zabrakło co miesiąc pięiędzy  na życie. A kiedy zostanę już sama, proszę cię, o Rafale, żebym się nie załamała i nie pogrążyła się w swojej chorobie. Pragnęłabym, żeby moja przyjaciółka Jola, też została uzdrowiona i kiedy zostanie sama, żeby zamieszkała ze mną, a to dlatego, żebyśmy się wzajemnie wspierały. Prosi Grażyna.

14. Bł. o. Rafale, dziękuję ci za to, że mnie przywołujesz do tego św. miejsca, abym godnie dziękowała Panu Bogu za Jego łaski otrzymane za  twoim wstawiennictwem. Dziękuję za moją rodzinę jaką mam. Dziękuję za powrót do zdrowia mojego męża Józefa. Proszę o dalszą opiekę nad moimi bliskimi, przyjaciółmi i wszystkimi ludźmi potrzebującymi miłosierdzia Bożego. Bł. o. Rafale, bardzo proszę wspieraj moją wnuczkę i wnuka w ich rocznicę ślubu, aby szczęśliwie urodziła Kasię, dziecko, które z woli Pana Boga nosi pod sercem. Proszę o szczęśliwy poród dla Dorotki, która ma bardzo chorą mamę Grażynę, aby wróciła do zdrowia i pomogła opiekować się dzieckiem. Proszę o pomoc dla mojej bratowej Ireny bardzo chorej i dla znajomej Ireny. Niech Duch Święty da jej światło mądrości postępowania w jej chorobie. Prosi  Barbara.

15. Bł. o. Rafale, proszę cię przyjmij moje podziękowanie, bo wysłuchałeś mojej modlitwy i moja siostra Danka pogodziła się ze mną. Spraw, aby się nawróciła i wróciła do Kościoła Katolickiego. Prosi Beata.

16. Dziękuję ci bł. Rafale za szczęśliwie udaną operację u synowej Agnieszki Lis, która miała  w głowie. Proszę o dalszą opiekę i szybką poprawę zdrowia. Również dziękuję o poprawę zdrowia u Ireny Lis, mojej żony, której zdrowie było zachwiane po 5 letniej hemii. Wcześniej miała operację na trzonie macicy, miała raka 1 stopnia, która zakończyła się pomyślnie został usunięty całkowicie. Proszę o dalszą opiekę nad całą rodziną.

Błogosławiony Ojcze Rafale proszę Cię o Twoje wstawiennictwo u Jezusa Miłosiernego i Matki Przenajświętszej błagając o przemianę życia Aleksandry

Dziękuję Ci Ojcze Rafale za wstawiennictwo u Pana naszego Jezusa Chrystusa za moją rodziną i za mnie . Proszę o dalszą opiekę szczególnie dla mich dzieci.

Błogosławiony Ojcze Rafale, za Twoim wstawiennictwem chciałabym prosić dziś dobrego Boga o uzdrowienie relacji w moim małżeństwie.

Błogosławiony Ojcze Rafale za Twoim wstawiennictwem chciałbym prosić dziś dobrego Boga o łaskę zdrowia dla całej mojej Rodziny, w szczególności zaś dla mojej ukochanej Mamy, ukochanego Taty, Siostry oraz maleńkiej Siostrzenicy. Proszę Cię również Panie Boże o łaskę zdrowia dla mnie samej.

Błogosławiony Ojcze Rafale bardzo Ci dziękuję za wszystkie łaski. Proszę Cię o zdrowie dla córki i jej synka są chorzy na alergię. Twój czciciel.

Błogosławiony Ojcze Rafale proszę Cię o zdrowie dla mnie i moich dzieci : Córki i Syna z rodziną. Wspomagaj moją Córkę aby po moim odejściu nie załamała się. Za wszystkie łaski serdecznie dziękuję. Halina  

Błogosławiony O. Rafale bardzo dziękuję Ci za przyjaźń mojej przyjaciółki Grażynki, za każde słowo dobre wypowiedziane do mnie, za jej modlitwy i pomoc w moim uzależnieniu. Bł. O. Rafale proszę Cię o wytrwanie w mojej chorobie alkoholowej. Bł. O. Rafale proszę Cię : o zdrowie dla mojej mamy, o odzyskanie ufności dla mojej rodziny i znajomych w uczynionych krzywdach, które popełniłam i proszę o szacunek dla mojej osoby. Jola B.

Ojcze bł. Rafale módl się za mnie i w moich sprawach. Dziękuję Ci za Twe wstawiennictwo u Boga.

Ojcze Rafale proszę o błogosławieństwo dla całej rodziny i opiekę Ducha Świętego.

Bł. Ojcze Rafale proszę o łaskę przebaczenia dla Agaty.

Bł. O. Rafale proszę Cię o wstawiennictwo o pomyślne rozstrzygnięcie sporu z mechanikiem samochodowym i wreszcie naprawienie w prawidłowy sposób samochodu. Tomek

Błogosławiony Ojcze Rafale, proszę o łaskę zdrowia dla mojego brata i dla mnie i dla mnie oraz o Boże błogosławieństwo dla całej mojej rodziny.

Ojcze Rafale błagam Ojca Niebieskiego o uzdrowienie Kasi i opiekę Ducha Świętego.

Ojcze Rafale proszę Cię pomóż mi w załatwieniu pewnej sprawy oraz  zgodę, spokój w domu. Barbara

Błogosławiony Ojcze Rafale, proszę o łaskę przemiany serca i prawdziwego nawrócenia dla Dariusza oraz o łaskę stałej, dobrej pracy dla niego.

Błagam Cię bł. O. Rafale wymódl dla mnie u dobrego Boga uzdrowienie z moich chorób. Amen. Beata

Panie Jezu bardzo proszę Cię przez bł. Rafała, ulecz moje stopy. Janina

Proszę Pana Boga za wstawiennictwem bł. Rafała o przemianę mojego patrzenia na drugiego człowieka. Proszę o uzdrowienie relacji w mojej rodzinie i zbawienie wszystkich ludzi na świecie.

Błagam Cię błogosławiony Rafale o pracę zawodową dla mnie. Wierna Alicja.

Błagam Cię błogosławiony Rafale o łaskę 7  Darów Ducha Świętego w naszych rodzinach, Kościele i Ojczyźnie,  o łaskę uwolnienia z wszelkiej nędzy. Sługa ISZO.

Błogosławiony Rafale, proszę o opiekę nad wnuczką Adą. Małgorzata

?o rozwiązanie problemów finansowych i światło Ducha Św. Arek

Błogosławiony Rafale proszę o nawrócenie mojej córki Moniki i matki Ireny. Małgorzata

Błogosławiony Rafale proszę o zjednoczenie całej mojej rodziny by wnuczki i bracia żyły w zgodzie. Matka. 25.09.2016 r.

Błogosławiony Rafale proszę o trzeźwość dla moich dzieci Pawła, Adama i synowej Joanny. Prosi matka.

Błogosławiony Rafale proszę Cię o nawrócenie mojej córki i o zgodę w rodzinie. Twoja wielbicielka.

Bł. Rafale proszę Cię o łaskę zdrowia dla mojego brata Krzysztofa, bratanka Tomka, Krystyny, o łaskę nawrócenia, oraz dla Krzysztofa o łaskę trzeźwości- Stasia. 2016.09.25

Bł. Ojcze Rafale proszę o wiarę dla moich dzieci i życie zgodne z Ewangelią Jezusa Chrystusa. Proszę o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. Amen. Beata.

Bł. Ojcze Rafale proszę o łaskę zdrowia, aby Pan Bóg mnie uzdrowił z moich chorób. Ufam Ci Jezu! Amen. Beata.

Błogosławiony Rafale proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy i taty oraz nawrócenie męża.

Prosimy Cię o zdrowie i łaskę dla naszych dzieci Natalki, Wiktorii oraz Milan a także błogosławieństwo dla nas i naszych najbliższych. A.P.  K.S.

Składam na ręce bł. Rafała podziękowania za to że pani Danuta okazała wielkie serce w daniu mnie  mieszkania. I prośba do bł. Rafała aby uprosił dla mnie łaskę w  próbie przerwania picia. Paweł

O łaskę uzdrowienia dla Tadeusza, kochanego męża i  taty, o miłosierdzie Boże dla niego i całej naszej rodziny.

Drogi Ojcze proszę Cię o dobre wyniki w nauce!  Michał

Błogosławiony Rafale proszę Cię o nawrócenie córki i kontakt z rodziną, która porzuciła. Twoja wielbicielka.

Za ludzi bezdomnych, biednych, opuszczonych, bezrobotnych, przeżywających kryzysy i depresje o pomoc Bożą i ludzką, za Małgorzatę.

Drogi Ojcze Rafale proszę Cię o dobre oceny w szkole. Maja

Proszę o niesłabnącą wiarę, miłość, zdrowie, pomyślność dla mnie i mojej rodziny. Proszę o spokój każdego dnia i zadowolenie z życia. O moją rodzinę też oraz o powodzenie na obronie. Dziękuję Ewa.  20.10.2016

O Boże błogosławieństwo dla S. Krystyny w nowym obowiązku. O powołania do Zgromadzenia Sióstr Służebniczek. O odnowę duchową wspólnot.

Błogosławiony Ojcze Rafale, za Twoim wstawiennictwem proszę dobrego Boga o uzdrowienie mojej małej chrześnicy-Barbary Marii. Proszę o jej prawidłowy rozwój psychiczny, fizyczny oraz motoryczny. Panie Boże, wierzę że uczynisz cud!

O rozwój Stowarzyszenia Rodzina bł. Edmunda Bojanowskiego. O potrzebne łaski na czas rekolekcji w Krakowie.

Bł. Rafale proszę w imieniu swoim i Kamilka o uzdrowienie jego nóg, duszy, ciała, serca i umysłu. Dziękuje Iwonka

Bł. Rafale proszę o uzdrowienie mojego braciszka Tomcia, jego umysłu, serca i napełnienie go spokojem i radością. Iwonka

Bł. Rafale, bardzo proszę Cię o zdrowie i błogosławieństwo w życiu.

Proszę bł. Ojcze Rafale o potrzebne łaski w pracy dla Romualda i o dar miłości w naszym małżeństwie. Amen. Beata 

Błagam bł. Ojcze Rafale wyproś dla mnie dar zdrowia i łaskę ufności Bogu we wszystkim. Amen. Beata

Proszę bł. Ojcze Rafale o łaskę nawrócenia dla Karoliny, Macieja, Danki i jej rodziny oraz o łaskę przebaczenia w rodzinie. Amen. Beata

 Bł. Rafale błagam o zdrowie dla mojej całej rodziny, szczególnie dla mojej wnuczki Kasi o zdrowie, o uczenie się świata, żeby mogła pracować, żeby była zdrowa, nie miała tocznia i twardniny, błagam proszę wysłuchaj mnie bł. Rafale i z Bożą pomocą pomóż mojej wnuczce.

Ojcze Rafale proszę z całego serca, uzdrów nienawiść i chęć zemsty, wlej przebaczenie i miłość w serce Agaty. Za Twoim wstawiennictwem bł. Rafale, módl się za nami!

Ojcze Rafale bardzo dziękuję za wszystkie łaski, proszę o wyzdrowienie Czesława Wasiaka  z ciężkiej choroby raka. Mirek

Za wstawiennictwem bł. Rafała Chylińskiego proszę o Boże błogosławieństwo dla mojej rodziny oraz łaskę uzdrowienia mnie z nowotworu.

Proszę o uzdrowienie z guzków w płucach ? Małgorzata

Proszę o szczęśliwą opiekę dla Julka, o dary Ducha Św. I by wzrastał w Bożej miłości oraz okazywał ją innym każdego dnia. ? Krzysztof