Schola „Miracula”  w dniach 27-30.06.2019 r. poznawała piękno Suwalszczyzny podczas wspólnej wycieczki. W drodze do Smolnik Schola odwiedziła Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Świętej Wodzie (Wasilków) z niecodzienną Kaplicą Radości oraz górą miliona krzyży. Nieco dalej w  Kościele Św. Antoniego w Sokółce, w którym ponad 10 lat temu miał miejsce słynny cud eucharystyczny, „Miracula” podczas Mszy Świętej przygotowała oprawę muzyczną. 
 
W okolicy zakwaterowania Schola zobaczyła m.in.  urokliwe miejsca, w których nagrywano sceny do filmu „Pan Tadeusz” Andrzeja Wajdy, odwiedziła najgłębsze jezioro w Polsce – Jezioro Hańcza, a podczas spływu kajakami Czarną Hańczą pokonała ponad 12 km odcinek. W czasie codziennych Mszy Świętych Schola gościła w Parafii Bożego Ciała Ojców Franciszkanów w Suwałkach, w Kościele pw. Św. Anny w Smolnikach oraz w pokamedulskim kościele na Wigrach. 
 
Ten wspaniały wyjazd dokonał się m. in.  dzięki wsparciu finansowemu ze strony parafian i sympatyków Łagiewnickiego Sanktuarium, jakiego udzielili podczas zbiórki w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, za co Schola jeszcze raz serdecznie dziękuje!
 
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.
 
Pokój i Dobro.
Schola „Miracula”